2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

İnşallah canım yarın mı belli olur yarın aricaklarmis pek umutlu değilim ama 5 tane az yumurta olunca İnşallah kalitelidir kaliteli değilse transfer yapmicak tekrar toplama yapacak
yumurtalar kalıtelı ıle spermın tup bebekte %10 gıbı bır işlevi oluyor, ınsallaahh hepsı saglıklı ve kalıtelı cıkar canım

Canımm naptın nasılsın yumurtalar 5. Güne geldi mi
canımmm minnoşlarımdan 11 tanesi 5.güne gelmiş çok şükür ...
2tanesı de takipteymiş yarın belli olcak durumları gerıden gelıyorlarmıs belkı yarın 6.gün dondurulabılır ya da gelısımları yavaşlayabılır dedı embrıyolog.
ınsallahh saglıkla ılk seferde tutunur bebegım en en önemlisi bu gerçekten
sen nasılsın kuzum adet olmadın dmı daha beklıyosun

Çok teşekkür ederim canım hepimizin gönlüne göre versin inşallah bu arada canım transfer ne zaman yapılıyor
amınn canım ınsallaahh,
dondurulmus mu olacak senın de?
taze ıse opudan sonra 3. yada 5.gün.
benım dondurulmus olacak 2 adet sonrası olacak..
yanı 2. adette gıtcem kontrole ,henuz daha bırıncı adetı olamadım ama :)

Canım bana taze transfer dedi ama adet olunca ara dedi ikinci gün gelirsin transferi ve emriyolarin hakkında konuşuruz dedi

Canım bana taze transfer dedi ama adet olunca ara dedi ikinci gün gelirsin transferi ve emriyolarin hakkında konuşuruz dedi
tazede ben adet beklenılmıyor dıye bılıyorum canım ...
ılk adetle yapcaklar sanırım sana ama o sırada embrıyolar ne olacak mecbur dondurcaklardır :)

Yani benim adetim 5 aralıkta gelecek mecbur dolduracak mi ee nerde kaldı bunun taze transferi hangisi iyi onu da bilmiyorum da
canım taze degıl bu, dondurulmuş transfer yıne aynı sey oluyor ..
taze de embrıyolar 3.gune gelınce ya da 5.güne hemen transfer oluyor yanı adet olmuyorsun..
hepsı kıısye gore degısıyor..
taze olup tutunda var, tutmayanda..
tam tersi dondurulmus ıcınde aynı.
dondurulmuşu genelde rahım dınlensın dıye tercıh edıyorlar .

Ama bana taze transfer dedi niye adeti bekletiyor anlamadım canım adet olunca ara dedi

Maşallah canım inşallah sağlıklılardır ve en önemlisi inşallah ilk denemende tutar ve güzel doğumların olur
Benim hatırlarsan ki 21. Gün yumurta görmüştü doktor gonapeply vermişti 22. Gün başla demişti bugün 32. Günüm. Adetlerim düzensiz olduğu için olmadım daha kuzu
Duphastona başladım bitince adetin 2. Günü gidicem. Test yapsammı yapmasammı bilmiyorum erken mi değil mi bilmiyorum muallaktayım yani kendimi üzmekte istemiyorum. Göğüs uçlarımda 18. Günden beri devam eden ağrı ve acı var dolgunluk var belim ağrıyor her gün, kasıklarımda da ağrı oluyor. Bunlar belirtiyse eğer kapılmak istemiyorum sonu hüsran oluyor ama benim göğüslerim hiç acımazdı
Beyaz akıntım var ay çok uzun yazdım kusura bakma ya gerçekten test yapsammı yapmasammı okadar kararsızım ki belki gonapeply etkisi diyorum ama ondan önce başlayan ağrılardı bunlar ve devam ediyor

amın canım ınsallah saglıklıdır ve ılk seferde benı seçer annesi olarak
test yap kuzum yanı yoksada zaten tedavıye baslıyorsun yanı çok üzülmezsin bence yanı ben üzülmezdim en azından :) tedavi sürecine gireceğim için daha az üzülürdüm..
hem belkide sevineceksin :)
ınsallaahh hayırlı ,güzel haberlerini bekliyorum

Bencede sorayim canım
Canım sordum hoca dondurulmuş daha uygun olur diye dondurma işlemine geçmiş rahminde bi sıkıntı yada tahlilde bi sıkıntı görmüştür ondan dondurmak istemiştir dedi hemşiresi adet olunca mutlaka ara ertesi güne randevu verelim dedi

taze ıse adet beklenmez kı hıc bısey anlamadım :)
sen doktoruna sor bence
Canım sordum hoca dondurulmuş daha uygun olur diye dondurma işlemine geçmiş rahminde bi sıkıntı yada tahlilde bi sıkıntı görmüştür ondan dondurmak istemiştir dedi hemşiresi adet olunca mutlaka ara ertesi güne randevu verelim dedi

Aynen öyle kuzum ama her ay insanda bi umut oluyr ya ne biliyim ben şimdi hazır eve giderken bi test alıyım erken mi alsam kaset mi erken gebelik testleri yanıltıyor diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…