2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Evet canım dedikleri prosedür dondurulmuş transfer oluyor.
Hadi hayırlısı olsun inşallah ilk seferde kavuş inşallah yavruna

Aynen öyle kuzum ama her ay insanda bi umut oluyr ya ne biliyim ben şimdi hazır eve giderken bi test alıyım erken mi alsam kaset mi erken gebelik testleri yanıltıyor diyorlar
Nasip kuzum herşey
Ben artık erken almıyorum ya hep artı Med yapiyoruj erken ile aynı gösteriyor

Yapsanmı acaba bakarsın güzel bir haber alırız

Maşallah canım çok sevindim
İlk seferde kavuş yavruna inşallah

Nasip kuzum herşey
Ben artık erken almıyorum ya hep artı Med yapiyoruj erken ile aynı gösteriyor
Artı medi biliyorum doğruyu gösteriyor ama bulamadım sansıma predictor vardı ben bu testte de pek güvenmiyorum yalancı çizgi flan çıkartıyor. Negatif kızlar zaten başlıyacağım bi tedaviye hayırlısı olsun Cookiie

Eklentiler

• BED1397C-4FBD-439A-83D3-A6805DC5A791.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 87
Sanki hayali cizgi var.transferin kacinci gunu ve ilk idrarlami yaptiniz.acaba yarin ilk idrarla denesenizmiki

Sanki hayali cizgi var.transferin kacinci gunu ve ilk idrarlami yaptiniz.acaba yarin ilk idrarla denesenizmiki
Kuzum ben adet olmayı bekliyorum tüp bebeğe başlayacağım inşallah adetim düzensiz birtakım belirtiler vardı bende yaptım. Yok işten geldim yaptım canım bilmiyorum bu testte basıma böyle bsey geldiğini hatırlıyorum oyüzden inanmıyrm

Bir çizgi var ama ben o çizgileri görme uzmanı olduğumdan çokta şey yapmıyım ama görüyorum yani

Kizlar benimde 5.gün embriyo bugun 4.günüm hafif silik cizgiyi sizde görebiliyor musunuz belki test hatasıdır insan umutlanıyor yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…