2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Canım sordum hoca dondurulmuş daha uygun olur diye dondurma işlemine geçmiş rahminde bi sıkıntı yada tahlilde bi sıkıntı görmüştür ondan dondurmak istemiştir dedi hemşiresi adet olunca mutlaka ara ertesi güne randevu verelim dedi
Evet canım dedikleri prosedür dondurulmuş transfer oluyor.
Hadi hayırlısı olsun inşallah 🤲💜 ilk seferde kavuş inşallah yavruna 🤲🤲🌼

Aynen öyle kuzum ama her ay insanda bi umut oluyr ya ne biliyim ☺️ ben şimdi hazır eve giderken bi test alıyım 😅 erken mi alsam kaset mi erken gebelik testleri yanıltıyor diyorlar
Nasip kuzum herşey 💕
Ben artık erken almıyorum ya hep artı Med yapiyoruj erken ile aynı gösteriyor 🌼🤲

Maşallah canım inşallah sağlıklılardır ve en önemlisi inşallah ilk denemende tutar ve güzel doğumların olur 🤲🏻🥰
Benim hatırlarsan ki 21. Gün yumurta görmüştü doktor gonapeply vermişti 22. Gün başla demişti bugün 32. Günüm. Adetlerim düzensiz olduğu için olmadım daha kuzu 🥹
Duphastona başladım bitince adetin 2. Günü gidicem. Test yapsammı yapmasammı bilmiyorum erken mi değil mi bilmiyorum muallaktayım yani kendimi üzmekte istemiyorum. Göğüs uçlarımda 18. Günden beri devam eden ağrı ve acı var dolgunluk var belim ağrıyor her gün, kasıklarımda da ağrı oluyor. Bunlar belirtiyse eğer kapılmak istemiyorum sonu hüsran oluyor ama benim göğüslerim hiç acımazdı 🥹
Beyaz akıntım var ay çok uzun yazdım kusura bakma ya gerçekten test yapsammı yapmasammı okadar kararsızım ki belki gonapeply etkisi diyorum ama ondan önce başlayan ağrılardı bunlar ve devam ediyor 😕
Yapsanmı acaba bakarsın güzel bir haber alırız 🥳

canımmm minnoşlarımdan 11 tanesi 5.güne gelmiş çok şükür ...
2tanesı de takipteymiş yarın belli olcak durumları gerıden gelıyorlarmıs belkı yarın 6.gün dondurulabılır ya da gelısımları yavaşlayabılır dedı embrıyolog.
ınsallahh saglıkla ılk seferde tutunur bebegım en en önemlisi bu gerçekten :KK200: :KK36:
sen nasılsın kuzum adet olmadın dmı daha beklıyosun
Maşallah canım çok sevindim😍
İlk seferde kavuş yavruna inşallah 🥰

Nasip kuzum herşey 💕
Ben artık erken almıyorum ya hep artı Med yapiyoruj erken ile aynı gösteriyor 🌼🤲
Artı medi biliyorum doğruyu gösteriyor ama bulamadım sansıma predictor vardı ben bu testte de pek güvenmiyorum yalancı çizgi flan çıkartıyor. Negatif kızlar zaten başlıyacağım bi tedaviye hayırlısı olsun 🥰 Cookiie Cookiie

Eklentiler

• BED1397C-4FBD-439A-83D3-A6805DC5A791.jpeg
    BED1397C-4FBD-439A-83D3-A6805DC5A791.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 87
Artı medi biliyorum doğruyu gösteriyor ama bulamadım sansıma predictor vardı ben bu testte de pek güvenmiyorum yalancı çizgi flan çıkartıyor. Negatif kızlar zaten başlıyacağım bi tedaviye hayırlısı olsun 🥰 Cookiie Cookiie
Sanki hayali cizgi var.transferin kacinci gunu ve ilk idrarlami yaptiniz.acaba yarin ilk idrarla denesenizmiki

Sanki hayali cizgi var.transferin kacinci gunu ve ilk idrarlami yaptiniz.acaba yarin ilk idrarla denesenizmiki
Kuzum ben adet olmayı bekliyorum tüp bebeğe başlayacağım inşallah adetim düzensiz birtakım belirtiler vardı bende yaptım. Yok işten geldim yaptım canım bilmiyorum bu testte basıma böyle bsey geldiğini hatırlıyorum oyüzden inanmıyrm 😐

Bir çizgi var ama ben o çizgileri görme uzmanı olduğumdan çokta şey yapmıyım ama görüyorum yani 😬🙈

20221122_145741-jpg.3165039

Kizlar benimde 5.gün embriyo bugun 4.günüm hafif silik cizgiyi sizde görebiliyor musunuz belki test hatasıdır insan umutlanıyor yine de 😑

X