2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Vajinal ultrasondan çekindiğim için oldu biraz da beklemek istedim
😂😂 Duyulur mutlaka kuzum ya dünyanın en güzel sesi
Ben geçen sene neler çektim bu rahimden o yüzden vajinal ultrasonu artık hissetmiyorum bile🤣 zaten bakmadı doktor da sana da hiç bakmaz rahat rahat karından bakarsınız bebişe😍

Günaydın. Hayırlı cumalar. Bu gün kontrolü olanlar güzel haberler alsın inşaallah :KK49: randevusu benim gibi çoook uzak olanlara rabbim sabır versin. :KK54:başka doktara gideyim de bir göreyim herşey yolunda mı gibi düşünceler akıldan çıksın.
Günaydın tam nokta atışı 😂 1 hafta nasıl beklicem diyorum kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum..sonra dur yakındaki bi doktora bi kereliğine gideyim diyorum vazgeçiyorum🤣🤣

Günaydın. Hayırlı cumalar. Bu gün kontrolü olanlar güzel haberler alsın inşaallah :KK49: randevusu benim gibi çoook uzak olanlara rabbim sabır versin. :KK54:başka doktara gideyim de bir göreyim herşey yolunda mı gibi düşünceler akıldan çıksın.
:KK70: hepimiz mi aynı şeyi düşünüyoruz. benim randevum 25 mayısta bir de :KK59: bulunduğum yerde tek doktor var bayram öncesi gittiğim için gitmeye de çekiniyorum biraz ters gibi. başka yere mi gitsek diyorum eşime saçmalama lütfen 3 hafta sabret bir zahmet diyor :KK70:

Kızlar bugün şehir hast geldim. Randevu beklerken eşimi dışarı çıkartmak istediler bekleme alanında bile birlikte duramazmışız. randevuya da almayacaklarmış. Hatta doğum yaparsam kata bile almayacaklarmış. Sebep soruyoruz. Mahremiyet diyor. Geldiğim doktor erkek. Eşim ile benim aramda ne mahremiyet olabilir ? Eşim delirdi. Bu çocuğu karım tek yapmadı babayım ben diye.
Böyle bir şey yaşayan oldu mu ?

Kızlar bugün şehir hast geldim. Randevu beklerken eşimi dışarı çıkartmak istediler bekleme alanında bile birlikte duramazmışız. randevuya da almayacaklarmış. Hatta doğum yaparsam kata bile almayacaklarmış. Sebep soruyoruz. Mahremiyet diyor. Geldiğim doktor erkek. Eşim ile benim aramda ne mahremiyet olabilir ? Eşim delirdi. Bu çocuğu karım tek yapmadı babayım ben diye.
Ben bir üniversite hastanesinde gördüm bu durumu bir de devlette. Diğer hastalar için almıyorlar. Ama baya katıymış o hastane doğum olunca ne alaka

Z zan canım nasılsın
Epeydir görmüyorum seni nasıl oldun
Umarım toparlamışsındır herşey yolundadır
Benim ağrım sancım şişkinliğim kalmadı epey dinlendim ohss gitti galiba düzeldi sanırım
Sende durumlar nedir seninde geçmiştir inş 😍
Bebiş nasıl 🙏🏻 çok merak ettim seni
Ayy canım çok sağ ol. Bir gün iyiyim bir gün kötüyüm ama geçen haftaya göre çok daha iyiyim. Sanırım dinlenmek çok iyi geliyor. Bebiş iyi o kendini milim milim büyütüyor şükür. 🙏🏻 Bugün işe başladım. İnşallah ben de iyileşmeye doğru gidiyorum. Sancılarım azaldı ama bitmedi. Darısı başıma inşallah. Sen nasılsın?

Kızlar değer 4539 çıkmış çok düşük değil mi ya
İlk değeri aldığın tarih ve kaç çıkmıştı?
Bekleme salonunda beklememe olayını yaşamadım da, muayene odasına almıyorlar doğru. Devlet hastanesinde doğum yaptığında bebeğini bile göremiyor, kata falan almıyorlar. Ben kürtaj olduğumda tek başıma kalmıştım eşimi hiçbir yere almamışlardı 😟 devlette iyi doktorlar var ama sırf bu yüzden özele gidiyorum. Eski çağ kafası

Hatta ben bilerek yaptıklarını düşünüyorum, millet özele gitsin yükümüz hafiflesin diye.

X