2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çok iyi anlıyorum canım ilk gördüğümde öyle moralim bozulmuştu ki ama artık alıştım bakıyorum kırmızı değil hiç önemsemiyorum bile😅
Ne sıklıkla geliyor canım
Yine de dinlenmeye bolca ♥️
Bence de canım çok teşekkür ederim 🥰
Korkma canım çok fazla kişide oluyor bende de oldu bebişte sıkıntı olmadı doktor da normal olduğunu söyledi. Kırmızı olursa dikkat etmek lazım. Hamilelerin %40'ında lekelenme oluyor baya yüksek bir oran.
Randevum daha mayısın 9 unda inşallah bir şey olmaz teşekkür ederim 🥰
Bende cuma aynısı canım gördüm aklım çıktı hemen acile gittim karnımdan baktı normal dedi ama iki gündür afedersin sildikçe geliyor çamaşırıma falan bulaşmıyor ama bilmiyorum benimde cuma muayene günüm korkuyorum ama sağolsun burda arkadaşlar rahatlattı hep normal diye diye inşallah biter lekeler bi an önce hayırlısıyla 🤲🏻
İnşalşah bir şey yoktur canım haber ver bize 🤲🏻

Ne sıklıkla geliyor canım

Bence de canım çok teşekkür ederim 🥰

Randevum daha mayısın 9 unda inşallah bir şey olmaz teşekkür ederim 🥰

İnşalşah bir şey yoktur canım haber ver bize 🤲🏻
Haftada 1-2 geliyor canım özellikle çalışırken okulda ayaktayken daha çok oluyor ama hem bebeği gördük hem kanama alanım yok o yüzden artık takılmıyorum☺️

Haftada 1-2 geliyor canım özellikle çalışırken okulda ayaktayken daha çok oluyor ama hem bebeği gördük hem kanama alanım yok o yüzden artık takılmıyorum☺️
Ben daha bebeği keseyi falan görmedim canım randevum 9 mayısta o yüzden çok tedirgin oldum

O zaman kese bebek kalp atışını aynı anda göreceksin iyi yapmışsın canım çok erken gitmemekle güzel haberlerini bekliyoruz🥰
İnşallahhh görürüm canım yaa :))) karından görür müyüm pek vajinal yanlısı değilim de vajinismus geçmişim olduğu için HoppaHoppaHoppa

İnsallah çok teşekkür ederim canım içimi çok rahatlattın bugün 🥰 ilk bebeğin mi
Ne demek canım hepimiz benzer sorunlar yaşıyoruz hem çok güzel hem çok stresli bir süreç zaten buluttan nem kapıyoruz😅 benim geçen sene 22. Haftamda kaybım var canım inşallah ilk bebiş olacak senin ilk değil mi☺️

Ne demek canım hepimiz benzer sorunlar yaşıyoruz hem çok güzel hem çok stresli bir süreç zaten buluttan nem kapıyoruz😅 benim geçen sene 22. Haftamda kaybım var canım inşallah ilk bebiş olacak senin ilk değil mi☺️
Rabbim bi daha aynı acıyı yaşatmasın canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻 evet canım benim de ilk nasip olursa 😇

Sadece yatmak isteyen ve sürekli yatan halsiz olan kaç kişiyiz merak ettim. Ben hiçbi iş yapmadan yatıyorum resmen enerjim yok
Ben sürekli yatmıyorum canım ama çok çabuk yoruluyorum 5 dakika iş yapıyorsam yarım saat yatma isteği geliyor ve uyuma isteği de çok fazla

X