2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kuzum ya kiyamam umarim bi an once gecer 🥺🥺

Cok gecmis olsun. Hollandada yasiyorum ben. Internetten arastirayim dediginiz aktari Istanbula geldigimde gotururum olmadi. Doktorun verdigi kremi surdum su an bizde cok iyiyiz 3. Gun etkisini gosterdi ve umarim kalici olarak gider. Dediginiz gibi cok zor bi surec hele o yaralari gormek kan gormek cok uzucu 😩😩
Bende kısa bir süre kullandım kremleri ama bırakınca tekrarlıyor insallah size fayda eder 🙏
Atak canım bizide mahvetti bu süreç.

Çok geçmiş olsun, kıyamam yavruma. Rabbim şifa versin inşallah.

Ankara da yaşadım bir süre gerçekten çok iyidir istanbul baharat ama bursa da annemim aktarıda var yurt dışından bile gelirler ona Aydın abi. Dükkanın telini zor açarlar genelde gidince daha iyi olur ama özelden çalışanının telefonunu yazabilirim. Benim ailemden çok kişi onların hazırladıkları kürleri kullanıp Allahın izniyle şifa buldular.
Kortizonlu kremleri zor durumda kalınca kullanıyoruz ama asla kalıcı çözüm değil anlık yatistiriyor. Aktarlar gerçekten doğal yollarla tedavi ediyor bebeğinde egzama olanlar bizler aracılığıyla iletişime geçsinler söylediğiniz gibi görüntülü görüşüp ona göre tedavi uyguluyorlar bebisler şifa bulsun bir an önce 🙏 Ben bebeğimi aylarca kucağıma alıp sevemedim yüzünü sürtmekten mahvediyodu kendini çok şükür şifa bulduk 🙏

Ay hadi inşallah canım ya. Darısı başımıza valla. Bu akşam yine 2 saat ağladı, zor uyuttum. Bayılıyor uykusuzluktan ama uyumuyor. Gece 5 gibi kalkıyor birde uyut uyutabilirsen sabaha kadar tempo🙄
Ben de daha yeni uyuttum canım. Saat 10 dan beri cebelleşiyoruz. Bir eşim pışpışladı kucakta bir ben. En son memede uyudu o da her an uyanacak gibi. 😔 Tükürüğü bu aralar uykuda boğazını tıkıyor. Ondan çok sık uyanıyor. Normal mi acaba bu kuzum ya🫤

Ben de daha yeni uyuttum canım. Saat 10 dan beri cebelleşiyoruz. Bir eşim pışpışladı kucakta bir ben. En son memede uyudu o da her an uyanacak gibi. 😔 Tükürüğü bu aralar uykuda boğazını tıkıyor. Ondan çok sık uyanıyor. Normal mi acaba bu kuzum ya🫤
Ah onu gel bize sor. Sürekli tükürüğünü boğazına kaçırıyor. Gün içinde yanımdan ayıramıyorum bu yüzden. Doktora soracağım gidince. Bana benziyor bu huyu bu yaşımda hala tükürüğümü boğazıma kaçırıyorum. Hamileyken bir kere olmuştu ölücem sandım ayh çok fenaydı.

Ay hadi inşallah canım ya. Darısı başımıza valla. Bu akşam yine 2 saat ağladı, zor uyuttum. Bayılıyor uykusuzluktan ama uyumuyor. Gece 5 gibi kalkıyor birde uyut uyutabilirsen sabaha kadar tempo🙄
Bizimde ayni ya son 1haftadir öluyor uykusuzluktan ama öyle agliyor ki uyumamak icin 5bucuk dedin mi de uyaniyor aksam 22ye kadar insallah ataktirda düzelir yoksa yandık🙄😬

Ah onu gel bize sor. Sürekli tükürüğünü boğazına kaçırıyor. Gün içinde yanımdan ayıramıyorum bu yüzden. Doktora soracağım gidince. Bana benziyor bu huyu bu yaşımda hala tükürüğümü boğazıma kaçırıyorum. Hamileyken bir kere olmuştu ölücem sandım ayh çok fenaydı.
O zaman normaldir canım ya. Bizim de bu hafta 4. Ay kontrolümüz var mutlaka sorarım, seni de bilgilendiririm yine.💗

Selam kızlar , oğlum 6 yaşında anaokuluna gidiyor bu yıl, sürekli hasta çocuğum okula basladi başlayalı, çok kısa sürelerle iyileşiyor sonra maksimum üç hafta sonra tekrar hasta , artık bu sonuncuda üst üste antibiyotik kullanıyoruz o da hem bünyesini zayıflatıyor hem de kilo olarak zayıflıyor 🥺 23 nisan için istenen kıyafetleri erken almıştım , bu sabah giydirdim resmen iki beden büyük gibi geldi , sürekli doktor hastane şurup artık çocukta iyice fobi oldu , var mı bizim gibi olan , çözüm bulan , geçecek diyen 🥺🥺 şimdi bebiş de öksürneye başladı boğazında balgam var gibi yarın sabaha randevu aldım götürecegim , bir kurtulamadik hastalıklardan gerçekten

Selam kızlar , oğlum 6 yaşında anaokuluna gidiyor bu yıl, sürekli hasta çocuğum okula basladi başlayalı, çok kısa sürelerle iyileşiyor sonra maksimum üç hafta sonra tekrar hasta , artık bu sonuncuda üst üste antibiyotik kullanıyoruz o da hem bünyesini zayıflatıyor hem de kilo olarak zayıflıyor 🥺 23 nisan için istenen kıyafetleri erken almıştım , bu sabah giydirdim resmen iki beden büyük gibi geldi , sürekli doktor hastane şurup artık çocukta iyice fobi oldu , var mı bizim gibi olan , çözüm bulan , geçecek diyen 🥺🥺 şimdi bebiş de öksürneye başladı boğazında balgam var gibi yarın sabaha randevu aldım götürecegim , bir kurtulamadik hastalıklardan gerçekten
Benim 7 ve 5 yaşındakiler de zayıf toparlanmıyorlar genetik. Büyük okuldan hastalık getiriyor evde hepimiz sıradan geçiyoruz. Geçen hastayken gittim dra o da az ses var dedi acile burnu temizlenip hava verilsin diye gönderdi ama rezil oldum yani acemi drlar var. İki gün sonra başka uzman dra götürdüm bişey yok dedi iyi ki antibiyotiği vermemişsin dedi. Ben bir de ben balgam varken dizime yatırıyorum gaz çıkaırken vurduğumuz gibi avuç içi boş vuruyorum parmaklarla az az sırtına masaj yapıyorum vuruyorum. Balgam sökülüyor sanki. Emiyorsa bol emmek de iyi geliyor.

Kızlar benim bebeğimin kulak arkası baya kötü oldu kafasındaki konak da geçmiyor. Kendi kaşınmaya çalışıyor yara yapıyor hep. Drun verdiği şampuan da işe yaramadı. Diğer çocuklarda süt ürünleri alerjisi vardı kakada tepki oluyordu. Bugün az onu da gördüm. Bana alerji dru yolları göründü 😭

Benim 7 ve 5 yaşındakiler de zayıf toparlanmıyorlar genetik. Büyük okuldan hastalık getiriyor evde hepimiz sıradan geçiyoruz. Geçen hastayken gittim dra o da az ses var dedi acile burnu temizlenip hava verilsin diye gönderdi ama rezil oldum yani acemi drlar var. İki gün sonra başka uzman dra götürdüm bişey yok dedi iyi ki antibiyotiği vermemişsin dedi. Ben bir de ben balgam varken dizime yatırıyorum gaz çıkaırken vurduğumuz gibi avuç içi boş vuruyorum parmaklarla az az sırtına masaj yapıyorum vuruyorum. Balgam sökülüyor sanki. Emiyorsa bol emmek de iyi gelal

Benim 7 ve 5 yaşındakiler de zayıf toparlanmıyorlar genetik. Büyük okuldan hastalık getiriyor evde hepimiz sıradan geçiyoruz. Geçen hastayken gittim dra o da az ses var dedi acile burnu temizlenip hava verilsin diye gönderdi ama rezil oldum yani acemi drlar var. İki gün sonra başka uzman dra götürdüm bişey yok dedi iyi ki antibiyotiği vermemişsin dedi. Ben bir de ben balgam varken dizime yatırıyorum gaz çıkaırken vurduğumuz gibi avuç içi boş vuruyorum parmaklarla az az sırtına masaj yapıyorum vuruyorum. Balgam sökülüyor sanki. Emiyorsa bol emmek de iyi geliyor.
Allah iyilik sağlık versin sizinkilere de , benim kızım hem emiyor hem mama içiyor, bı de reflü nedeniyle sık sık kusuyor, kusma ile belki atiyordur diyorum balgamı , sırta vurmayı da deneyim

Kızlar benim bebeğimin kulak arkası baya kötü oldu kafasındaki konak da geçmiyor. Kendi kaşınmaya çalışıyor yara yapıyor hep. Drun verdiği şampuan da işe yaramadı. Diğer çocuklarda süt ürünleri alerjisi vardı kakada tepki oluyordu. Bugün az onu da gördüm. Bana alerji dru yolları göründü 😭
Kulak arkasi sut alerjisi belirtisi olabiliyo demisti doktorumuz bi gidin baktirin ben 3 aydir sut urunu diyetindeyim ama baya yorucu

Canım zeytinyağ ve az karbonat duştan önce sürü tarım saat beklettik biz şapka taktık sonra bi on beş dk Konak tarağı ile taradık işe yaradı

Allah iyilik sağlık versin sizinkilere de , benim kızım hem emiyor hem mama içiyor, bı de reflü nedeniyle sık sık kusuyor, kusma ile belki atiyordur diyorum balgamı , sırta vurmayı da deneyim
Canım benim de oğlan 6 yaşında ilkokula başladı bu sene.sağolsun sürekli eve hastalık taşıdı.daha bebeğim 1 aylıkken öksürmeye başladı hemen doktora götürdüm.o da bişey yapmıyor ateş çıkarsa kalpol kullan dedi ciğerde bişey yok dedi eğer öksürük artarsa ciğerden gelirse hemen acile gidin dedi.kızım şimdi 4,5 aylık oldu 3. Kere öksürük durumu var.dünden beri başladı yine ama balgamı var geniz akıntısı.uykuya geçerken emzik atarken öksürüyor sürekli yutkunuyor anlıyorum balgamdan.uyuduktan sonra kesiliyor.her uykuya geçişte böyle ama.bende doktora götürmedim artık bu 3. Ciğerden gelmiyor onu anlıyorum daha sakinim o yüzden.büyük oğlanda da okula başladığından beri geçmeyen öksürük var.çocuk sürekli bi öksürük halinde.okula başlarlarken herkes aynı durumda canım yapacak bişey yok böyle böyle bağışıklık kazanacaklar

X