2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Harika haberler görüyorum topikte,özellikle U Umudumbayto
Okudukca mutlu oluyorum hepiniz adına çok seviniyorum
E Elaktan çok saol valla biseyler oluyo ama anlam veremiyorum 2.çizgim tekrar ortaya çıktı 48 olan değerim 4gun sonra 141 oldu gibi anlam veremediğim bir durum yaşıyorum hayırlısı diyelim

E Elaktan çok saol valla biseyler oluyo ama anlam veremiyorum 2.çizgim tekrar ortaya çıktı 48 olan değerim 4gun sonra 141 oldu gibi anlam veremediğim bir durum yaşıyorum hayırlısı diyelim
Vay bee okudukça heyecanlandim. Allah'ın sevdiği kuluymuşsun, değer artmaya devam ediyorsa bu iş tamamdır. İki gün ilaçlarını bırakmana rağmen nasıl dayanıklı çıkmış embriyo. Allah tamamına erdirsin

Çok saolvalla ne yaşadığımı bende bilmiyorum çokta umutlanmak istemiyorum yarın tekrar test günüm bakalim ne çıkacak nasipte ne.varsa onu yaşıyoruz Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin bizlere insallah

Çok sevindim Allah'tan ümit kesilmez,bitanesi inatçı çıktı demekki sana tutunmaya çalışıyor,kendine dikkat ve ilaçlarını düzenli al inşallah yarın iyi haberlerini bekliyoruz

Çok sevindim Allah'tan ümit kesilmez,bitanesi inatçı çıktı demekki sana tutunmaya çalışıyor,kendine dikkat ve ilaçlarını düzenli al inşallah yarın iyi haberlerini bekliyoruz
Amin inşallah öyledir yinede hayırlısı olsun diyorum.ama 19.güne göre 141 çok düşük 4bin lerde olması gerekiyor normalde

Eklentiler

• Screenshot_20210727-223106.png
    203,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu attığın tablo kaçıncı gün embriyosu olmasına göre değişir bence.. 19. Günde en yüksek çıkanı baz almışsın birde

büyük ihtimalle dediğiniz gibi :) güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…