2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Ben de test yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Bu ayın 23ünde transferim olmuştu benim de. Ama önceki transferimde 5. Günden itibaren test yapmaya başlamıştım ve çok moralim bozulmuştu. İnşallah test yapmadan durabilirim

Bence her şey yolunda gidecek
inşallah canım senin ne zaman belli olacak şimdi? ben geçen sefer durmadan idrar testi yapmıştım bu sefer test günü bile ancak öğleden sonra kan verebildim :) buarada biryerlere gitme şansın varsa git kafa dağıtmaya çalış. o kafa nerede olsan da tam dağılmıyor ama gezebiliyorsan gez bana sorarsan :)

Eklentiler

• 20210728_091819.jpg
    154,9 KB · Görüntüleme: 35
  • 20210728_091740.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 31
  • 20210728_090932.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 32
Sen yazdıkça ben heyecan yapıyorum burada seni hiç düşünemiyorum Allah ım inşallah yarın ki test sonucun daha da sevindirsin

Sen yazdıkça ben heyecan yapıyorum burada seni hiç düşünemiyorum Allah ım inşallah yarın ki test sonucun daha da sevindirsin
valla bu kadar duygu değişimi hiç ıyi degilAmin inşallah

Bana test günü için 4 Ağustos dediler yani transferden 12 gün sonra olmuş oluyor. Ama önceki transferde 10. Gün test yaptır demişlerdi. Aynı merkez, aynı hoca, yine 5. gün embriyosu ben de anlamadım Bu arada bugün itibarıyla işe döndüm umarım kafam dağılır biraz

Belki daha yüksek bir değerle öğren garanti olsun diye 12. gün demiştir bu sefer..benimki de 2500 lerdeki beta hcg üzerine 18 gün sonraya ultrason randevusu verdi. hem kese hem kalp birarada olsun dedi herhalde :) inşallah tabi :) iş dağıtıyor kafayı biraz her şekilde geçiyor zaman güzel şeyler düşünmeye çalış bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…