2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Merhaba kızlar . Bugün embriyolarım çözüldü . 2 tanes istenen kalitede değilmiş . 1 tanesinin gelişimi güzel devam ediyormuş . Bi aksilik çıkmazsa Pazartesi transferim olacak . Moralim bozuldu açıkçası ya 5.güne gitmezse diye 😔
Benimde öyle 3 taneydi 2 sinin kalitesi düştü cozulunce,birtane 4.gun embriyosu oldu Compact morula dediler,şuan 9.gunum heyecanla bekliyoruz,moralinizi bozmayın bitane olsun kaliteli olsun ve size tutunsun inşallah 🤗🤗🥰

Lh nedir arkadaşım? Gerçekten çok sevindim eğer hamileyseeeen🍀🍀🍀 LH erken test mi? Bende yapmak istedim şimdi ama yarından itibaren eczane bulmak iyice zorlaşacak sanırım 🌸🌸
Lh ne biliyor musun 😅😅 yumurtlama testi aslında,transferden önceki aylarda almıştım yumurtlama günlerini yakalamak için,ikiside kipkirmizi olduğu zaman yumurtlama günü oluyordu ve degerlendiriyordun,neyse ben böyle biyerleri okurken baktimki lh testi aslında betahcg hormonunada duyarliymis son zamanda bu şekilde öğrenen çok olmuş,bende dedim bi deniyeyim,şuan test çift çizgi hatta t çizgisi daha koyu yumurtlama olmiyacagina göre acaba dedim tuttumu😂😂 çok karışık dimi🙈🙈

Hayırlı olsun transferiniz en hayırlı şekilde sonuçlansin inşallah,o hafif sancılar şimdilik gecirdigimiz işlemlerden ve kullandığımız ilaçlardan,şuan tutunmadan olması pek mümkün değil ama inşallah tutundugu günlerin tatlı sancılarını da yaşarsınız hoşgeldiniz aramiza🥰
Hoşbuldum inşallah hep beraber güzel haberler vermek dileğiyle :)

Benimde öyle 3 taneydi 2 sinin kalitesi düştü cozulunce,birtane 4.gun embriyosu oldu Compact morula dediler,şuan 9.gunum heyecanla bekliyoruz,moralinizi bozmayın bitane olsun kaliteli olsun ve size tutunsun inşallah 🤗🤗🥰
Ahh çok teşekkürler güzel dilekleriniz için umarım sonu güzel olur 🤲🏻 Sizinde lh pozitif çıkmış inşallah gebeliktedir bu şekilde öğrenen çok fazla kişi var 🥰

Lh ne biliyor musun 😅😅 yumurtlama testi aslında,transferden önceki aylarda almıştım yumurtlama günlerini yakalamak için,ikiside kipkirmizi olduğu zaman yumurtlama günü oluyordu ve degerlendiriyordun,neyse ben böyle biyerleri okurken baktimki lh testi aslında betahcg hormonunada duyarliymis son zamanda bu şekilde öğrenen çok olmuş,bende dedim bi deniyeyim,şuan test çift çizgi hatta t çizgisi daha koyu yumurtlama olmiyacagina göre acaba dedim tuttumu😂😂 çok karışık dimi🙈🙈
😆aaaaa ne karisikmis cidden, bence hemen erken testte al o da boyle cikarsa doktora soylersin, kan tahlilini erkene alir belkiii 🍀🍀🍀🍀

Merhaba 🌺 sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz inşallah 🤲🏻 benimde bugün transferden sonraki 3. Gün bende de yok belirti akıntı bile yok canım sıkıldı. İkinci denemem bu benim ilkinde de hiç belirti olmamıştı ve zaten negatifti. Sizde sadece 4. Gün akıntı mi oldu adet ağrısı kasık ağrısı oldu mu
Kızlar dayanamayıp bugün test yaptım dondurulmuş 3.gün emriosu 9temmuztransfer günüm iğne ilaçlar kullanıyorum bu hayalet çizgi ilaçlardan olabilirmi yaniltabilirmi acaba😞

Eklentiler

• 20210717_193253.jpg
    20210717_193253.jpg
    151,3 KB · Görüntüleme: 97
Kızlar dayanamayıp bugün test yaptım dondurulmuş 3.gün emriosu 9temmuztransfer günüm iğne ilaçlar kullanıyorum bu hayalet çizgi ilaçlardan olabilirmi yaniltabilirmi acaba😞
Canım bende görüyorum çizgiyi 🤭 sana iki tane mı transfer edilmişti? Eğer çatlatma iğnesi vs vurulmadiysan bizim kullandigimiz ilaçlar bu şekilde pozitif göstermez 🤗 ilk 10 dk da cikti degilmi bi kan testi versene hemen

İlaçlar bütün gebelik belirtilerini gösterebiliyor ama idrar testinde iz yapmaz bence. idrar testinde az bile belirti olsa orada beta değeri artışı olduğunu gösterir. Günlerdir gebelik testlerini araştırıyorum 😅 İnşallah bebişin seninledir canım benim. 3. Gün embriyosu olduğu için net çıkmaması normaldir. Az daha sabır bayrama hepimiz güzel haberlerle gireceğiz İnşallah🙏

Canım bende görüyorum çizgiyi 🤭 sana iki tane mı transfer edilmişti? Eğer çatlatma iğnesi vs vurulmadiysan bizim kullandigimiz ilaçlar bu şekilde pozitif göstermez 🤗 ilk 10 dk da cikti degilmi bi kan testi versene hemen
Ayy ölcem meraktan test gününe kadar yeminle yok taze değil dondurulmuş 3.gün emriosu ve 3adet transfer edildi 5.dk da çıktı cizgi

Bende görüyorum. Şimdiden hayırlı olsun. Güzel sonuçlansın Insaallah. Grubun belirticisi geldi 😇 belirtiniz var miydi

İlaçlar bütün gebelik belirtilerini gösterebiliyor ama idrar testinde iz yapmaz bence. idrar testinde az bile belirti olsa orada beta değeri artışı olduğunu gösterir. Günlerdir gebelik testlerini araştırıyorum 😅 İnşallah bebişin seninledir canım benim. 3. Gün embriyosu olduğu için net çıkmaması normaldir. Az daha sabır bayrama hepimiz güzel haberlerle gireceğiz İnşallah🙏
O kadar güzel izah etmissinki çok teşekkür ederim güzel yüreğin için.umarım hepimiz aynı şekilde emeklerimizin karşılığını alır yavrularimizida sag salim kucagimiza alırız rabbim yardimcimiz olsun🙇‍♀️🐣😊 2 negatiften sonra korkular hep icimizde

Ay hiç belirtim yok demeni çok isterdim. Ben hiç hissetmiyorum da. Transferin kaçıncı günü başladı belirtilerin
Belirtisi olmadan gebe kalan o kadar çok kişi varki aramızda olcak diye bişey yok içini ferah tut bol bol ananas çiğ badem çiğ kabak çekirdeği gunde 2adet kuru incir kefir et balık havuç tüketmeye çalış 🤦‍♀️😊

İlaçlar yapmazzzz kuzzzuuum baya sana tutunan biseler var😂😂
Sağlıkla ilerlesin inşallah çok sevindim sizi böyle görünce içim kipir kıpır oluyor çok seviniyorum iyiki açmışım bu topigi,hemen kan vermeye kosssssss 🤗🤗

X