2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

İlaçlar yapmazzzz kuzzzuuum baya sana tutunan biseler var😂😂
Sağlıkla ilerlesin inşallah çok sevindim sizi böyle görünce içim kipir kıpır oluyor çok seviniyorum iyiki açmışım bu topigi,hemen kan vermeye kosssssss 🤗🤗
Aminnn insallah🙈😊Rabbim istiyen herkese nasip etsin inşallah 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️😄

Ayy bide biz hepimiz aynı zamanlarda doğurucaz 🤗💕
Aminnn inşallah 😊🐣 gerçi benim heves hep yarım kaliyo😔2 gebeliğim kalp atışı duyulmadığı için kürtajla sonuçlandı bu son donmislardi ve son sansim yaşta var42 Rabbim bi kez güler yüzüme insallah🙇‍♀️

Aminnn inşallah 😊🐣 gerçi benim heves hep yarım kaliyo😔2 gebeliğim kalp atışı duyulmadığı için kürtajla sonuçlandı bu son donmislardi ve son sansim yaşta var42 Rabbim bi kez güler yüzüme insallah🙇‍♀️
Güler canım benim Allah'tan umut kesilmez. Sen olumsuzu düşünme sağlıklı bir şekilde doğacak inşallah bebişlerimiz ☺️

Kızlar günaydın dünkü gebelik testimdeki 2.cizgim bugun articagna dünkünden daha silik çıktı zar zor görebiliyorum bu tam bir hayalet çizgi neden gerilemiş olabilir çizgi 😔

Kızlar bu işte bi tuhaflık var dünkü 2.çizgim daha netken bugünkü tam hayalet çizgi oldu😔neden acaba belirginlesmesi gerekirken acaba damlami yetersiz geldi

Eklentiler

• 20210718_080813.jpg
    20210718_080813.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 20210718_080552.jpg
    20210718_080552.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 55
  • 20210718_080122.jpg
    20210718_080122.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bu işte bi tuhaflık var dünkü 2.çizgim daha netken bugünkü tam hayalet çizgi oldu😔neden acaba belirginlesmesi gerekirken acaba damlami yetersiz geldi
Günaydın canım damla da yetmemiş olabilir, ilk idrarla yapmadiysan oda olabilir herşey olabilir. Bence kaset test yapmak yerine kan testi ver en azından artış azalış varmı takipte olursun böyle belirsizlik modunu düşürür

Kan tahlili beni
Günaydın canım damla da yetmemiş olabilir, ilk idrarla yapmadiysan oda olabilir herşey olabilir. Bence kaset test yapmak yerine kan testi ver en azından artış azalış varmı takipte olursun böyle belirsizlik modunu düşürür
Kan tahlili beni korkutuyo neden bilmiyorum sanki negatif çıkacakmış gibi korkuyorum😌

Test markası farklıysa oda farkedebilir canım ama kırmızı kanama gorduysende doktorunla bir görüş ve kan tahlilini erkene al bence moralini bozma dualarım seninle🤲
Saol canım ama şuan doktorun haberini bekliyorum whatsaptan yazdım pazar ariyamiyorum evinde yatıyordur

X