2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Çok şükür tüm kalbimle çok sevindim gebeliğini 🤲🏻🥰 Allah'ım sağlıkla sihhatle büyümesini nasip eder 🤲🏻 sende o arada hamileyken bebek arabası, bebek kitaplarina, vb bakarsın 🙏🏻 bilmiyorum bugün neden böyle oldum saatlerdir nefesim kesilircesine ağlıyorum şimdi sustum yeni. Evet herkes kasigim ağrıdı belim ağrıdı diyince insan kendinde de olsun istiyor, evet herkeste belirti olacak diye bir durum yok evet bugün 3. Gün daha çok erken ama yine de duygusalligim üstümde 🤦🏻‍♀️ evet ignede vurulan yerde şişlik ve acı hissediyorum doğru ama ben ekstra dün ve önceki gün kasık ağrıları yaşadım dedim herhalde iğneden. Ama bugünde vurdum iğneyi bugün Ağrıda kalmadi
Canım hiç dert etme belirtileri. Şu an buraya bunları yazdığıma inanamıyorum 🤭3. Gün yazmıştım bende hiç belirtim yok diye E Elaktan cevap vermişti daha çok erken demişti. Bugün 9. Günüm tahlil verdim ve pozitif :)) belirti var mı hala yok 😅 Allah'ım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Çok şükür tüm kalbimle çok sevindim gebeliğini 🤲🏻🥰 Allah'ım sağlıkla sihhatle büyümesini nasip eder 🤲🏻 sende o arada hamileyken bebek arabası, bebek kitaplarina, vb bakarsın 🙏🏻 bilmiyorum bugün neden böyle oldum saatlerdir nefesim kesilircesine ağlıyorum şimdi sustum yeni. Evet herkes kasigim ağrıdı belim ağrıdı diyince insan kendinde de olsun istiyor, evet herkeste belirti olacak diye bir durum yok evet bugün 3. Gün daha çok erken ama yine de duygusalligim üstümde 🤦🏻‍♀️ evet ignede vurulan yerde şişlik ve acı hissediyorum doğru ama ben ekstra dün ve önceki gün kasık ağrıları yaşadım dedim herhalde iğneden. Ama bugünde vurdum iğneyi bugün Ağrıda kalmadi
Çok teşekkür ederim tabi ki zor süreçlerden geçiyoruz hiçkimse bizi anlayamaz her şeyin yükünü biz taşıyoruz onun için bu ağlama nöbetleri normal ama yine de içini ferah tut. Şöyle düşün bizim hiç olmasa zorlu imkanlarla da olsa tüp bebek yaptırma şansımız var öyle insanlar var ki hiç tüp bebek yaptıramıyor bizim ümidimiz var ümidimizi kaybetmeyelim elbet bir gün bizim bahçemizde de çiçekler açacak 🥰

Benim de belirti yok hafif y

Evet 4. Gün çıkmıyor ben de bugün 4. Günüm negatif gördüm erken baktım biraz heycanıma yenik düştüm ptesi tekrar bakacağım hayırlı olsun bu arada 😍🌸
Ahh o heyecan yok mu bende 3 gün yattım 4.gün eşimi işe gönderdim öyle dik yokuş çıktım ki test almak için ama 4 tane birden aldım 4.gün çıkmamıştı gerçekten hatta yine burda okumuştum birinin 4.gün çıkmıştı onun için üzülmüştüm çıkmadı diye 😂

Merhaba canım diğer yazışmalarınızı okuyamadım bilmiyorum ama ümitsizliğe kapılma .benim hiç ağrım olmadı hatta aynı gün olan arkadaşımın her gün ağrısı oldu benim hiç olmadı lekelenme falanda olmadı çok ümitsizliğe düştüm olmadı diye. Arkadaşla ger konuşmamızda derdi çok ağrım var diye bende üzülürdüm bende yok diye . Çok şükür benim pozitif oldu ağrılarım daha sonra başladı 4.günden itibaren beyaz akıntım çok olmuştı onu da ilaçlara yormuştum başka hiçbir belirti yoktu . Demek istediğim belirti arayıp kendini üzme 😍
Yani üzülmemek elde değil gerçekten. Kime sorsam ağrı hassasiyet bir sürü şey diyo. Benim olmadı galiba. Artık iyice umudumu yitirmeye basladim

Canım hiç dert etme belirtileri. Şu an buraya bunları yazdığıma inanamıyorum 🤭3. Gün yazmıştım bende hiç belirtim yok diye E Elaktan cevap vermişti daha çok erken demişti. Bugün 9. Günüm tahlil verdim ve pozitif :)) belirti var mı hala yok 😅 Allah'ım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Kac cıktı değerin. Maşaallah diyelim simdiden

Ayyy çok sevindim ❤️❤️🤲🏻 sağlıkla sihatle kucağına al inşallah 🙏🏻❤️ hiç karın kasık agrinda mi olmadı 😂 sıfır mıydı his 🙈 kaç çıktı değerin canım kaçıncı gün embriyosu

Yaaaaaa gerçekten miiii çok sevindim cookkk,bende az önce bişe yaptım 🙈🙈elimde gebelik testi yok ama lh testi vardı betahcg yukseldiyse oda pozitif gösteriyor dediler bende denedim,
Yaaaaaa ne diyossuuun çok sevindim çok şükür gozunaydin sağlıkla ilerlesin inşallah,bende bugün bişe yaptım,elimde gebelik testi yok ama lh vardı,beta yükseliyorsa lh de pozitif gösterir dediler bende denedim 🙈🙈bu şekilde çıktı

Lh böyle cikti🙄🙄

Eklentiler

• IMG_20210717_145006.jpg
    IMG_20210717_145006.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 101
Ayyy çok sevindim ❤️❤️🤲🏻 sağlıkla sihatle kucağına al inşallah 🙏🏻❤️ hiç karın kasık agrinda mi olmadı 😂 sıfır mıydı his 🙈 kaç çıktı değerin canım kaçıncı gün embriyosu
Belirgin birşey oldu diyemeyeceğim. 7. Gün idrar tahlili yapmıştım orada silik çıkmıştı o zamanda yazmıştım belirtim yok inanamıyorum diye.
İnşallah tüm hamileliğim böyle rahat geçer.🙏5. Gün embriyosu 2 taneydi. 193 çıktı değerim ikiz olabilir dedi 🙈

Çok teşekkür ederim tabi ki zor süreçlerden geçiyoruz hiçkimse bizi anlayamaz her şeyin yükünü biz taşıyoruz onun için bu ağlama nöbetleri normal ama yine de içini ferah tut. Şöyle düşün bizim hiç olmasa zorlu imkanlarla da olsa tüp bebek yaptırma şansımız var öyle insanlar var ki hiç tüp bebek yaptıramıyor bizim ümidimiz var ümidimizi kaybetmeyelim elbet bir gün bizim bahçemizde de çiçekler açacak 🥰
Canım benim ne güzel dedin 🙏🏻 hayırlısı olsun inşallah bana dua edin ❤️

Belirgin birşey oldu diyemeyeceğim. 7. Gün idrar tahlili yapmıştım orada silik çıkmıştı o zamanda yazmıştım belirtim yok inanamıyorum diye.
İnşallah tüm hamileliğim böyle rahat geçer.🙏5. Gün embriyosu 2 taneydi. 193 çıktı değerim ikiz olabilir dedi 🙈
Harika bi haber 🤗 evet ikizdir muhtemelen deger yüksek çünkü ve 7. Günde çıkmış ❤️

Dün dondurulmuş embriyo transferim oldu. İlk denememiz karnımda hafif hafif sancılar hissediyorum tutunma sancısıdır diye umut ediyorum. Sizlerin nasıldı transfer sonrası süreciniz nasıl geçti

5.gün embriyosu nedir tam olarak ne anlama geliyor bende transfer oldum ama bu tarz şeyleri bilmiyorum

5.gün embriyosu nedir tam olarak ne anlama geliyor bende transfer oldum ama bu tarz şeyleri bilmiyorum
Hayırlı olsun öncelikle ☺️ İnşallah güzel haberlerini alırız 🙏
Emriyoları gelişim gününe göre donduruyorlar. Genelde 3. Ya da 5. Güne gelen embriyolar dondurulur ve transfer yapılacağı zaman çözülüp tranfer edilir. Sizin yumurta toplamadan sonra bilgi verilir laboratuvardan şu kadar günlük şu kadar emriyo şu kalite de donduruyoruz diye.

Merhaba kızlar . Bugün embriyolarım çözüldü . 2 tanes istenen kalitede değilmiş . 1 tanesinin gelişimi güzel devam ediyormuş . Bi aksilik çıkmazsa Pazartesi transferim olacak . Moralim bozuldu açıkçası ya 5.güne gitmezse diye 😔

Dün dondurulmuş embriyo transferim oldu. İlk denememiz karnımda hafif hafif sancılar hissediyorum tutunma sancısıdır diye umut ediyorum. Sizlerin nasıldı transfer sonrası süreciniz nasıl geçti
Hayırlı olsun transferiniz en hayırlı şekilde sonuçlansin inşallah,o hafif sancılar şimdilik gecirdigimiz işlemlerden ve kullandığımız ilaçlardan,şuan tutunmadan olması pek mümkün değil ama inşallah tutundugu günlerin tatlı sancılarını da yaşarsınız hoşgeldiniz aramiza🥰

X