2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar ben geldim bugün kontrolüm vardı şükürler olsun bebeğim iyiymiş ve cinsiyetimizi öğrendik aramıza bir PRENSES daha katılıyor 🥰🤗🌺 nasip olursa 2.kızımı hayırlısıyla kucağıma alacağım inşallah 🤲🏻 kzlrgn05 kzlrgn05 canım bizi de ekleyebilirsin artık KIZ diye şimdi anketide oylayacağım 🤗

Kızlar ben geldim bugün kontrolüm vardı şükürler olsun bebeğim iyiymiş ve cinsiyetimizi öğrendik aramıza bir PRENSES daha katılıyor 🥰🤗🌺 nasip olursa 2.kızımı hayırlısıyla kucağıma alacağım inşallah 🤲🏻 kzlrgn05 kzlrgn05 canım bizi de ekleyebilirsin artık KIZ diye şimdi anketide oylayacağım 🤗
Hayırlı olsun canım gözün aydın:)

Hayırlı olsun prensesin sağlıkla al kucağına canım 😊

Rica ederim cnm. Boyuna ve eski kılına ayarlı. Herkesin bedeni farklı olduğu için standart doktorlar 9 kg ya kadar ala biliyorsun diyor

Hastane çıkışı mi yani. İki tane takım az. Kusan çocuk olursa yetişmiyor. Ama takım ala bilirsin. O zmn yeter. Evet 3 aylık iri bebekse zaten hemen giriyor

Ayy çok güldüm. Adam senden azar işitme ek için bez ismarlamis 😂😂😂

Gözün aydın cnm. Yani cin takvimi tutmadi

kzlrgn05 kzlrgn05 kiz doğru çıkıyor buda erkek cikti

Acemiyiz ya düşünüyorum oylemi yapsam diye ama demek ki yetmez

Benim 28 29 sürpriz yumurtalı haftalar 😔 30. haftada her an doğuma hazır olmak istiyorum. Ikizlerde 30dan sonra birden ağırlaşılıyormuş sonrası istesen de hazırlayamazsın dediler korktum 😐

Senin ikiz canim sen once davranabilirsin tabi benim kardeslerimde ikiz 37.haftada dogdular hiç bebek yogunbakima gormediler insallah seninkilerde oyle olur

Bende trendyol da carters, gap ve marks & spencer indiriminden 5 tane tulum aldım çok güzeller. Kışlık ürünlerde indirim oluyor 3-6 aylık alabilirsiniz

Kız maşallah seninkinin her şeyi hazır 😍
Hastane çıkışı kaç tane almayı düşünüyorsun kafam çok karışık bu konuda. Biri 10 tane al diyor biri çok alma çabuk büyüyor diyor bilemiyorum 😐
Aynen cabuk büyüyor 1 kutu 10lulardan alırım icinde herseyi var zaten normal takımlardan bi kac tane alcam ama benim yigenim suan 6 aylık yengem 4 ayına kadar heo kustu günde 6 kat kıyafet değiştirdiği oluyordu o yüzden aklım kariştı 😊😂

Onu görünce çok beğendim yumuşacık bir de dayanamadım ama 6-9 ay olanını aldım canım ekim kasım gibi hava soğuyunca giyer diye düşündüm büyük aldım yani :)
Kış için almışın. İyi yapmışın cnm.
Gözün aydın cnm. kzlrgn05 kzlrgn05 bozuldu senin totem 😉
Acemiyiz ya düşünüyorum oylemi yapsam diye ama demek ki yetmez
Çocuktan çocuğa farkediyor cnm.
1. Kızım çok kusuyordu, çok kötü birsey
2. Kızım hiç kusmazdi

Bazıları çok abartıyor mesela 10 takım alıyor ilk ay için oda fazla.
Çünkü hediyede geliyor. Tek senin aldığına kalmıyor kıyafet.
Birde yaz olacağı için. Evin sıcaklığına bağlı. Zibinla yatar belki. Tr çok sıcak. Burası öyle değil mesela.

ay kuzum çok sağol ya 🙏🏻 benim de hamilelik öncesi kullandığım orzax ocean var kullanılır mı kullanılmaz mı diye düşünürken senin yazdığını gördüm doktoruna danışarak mı kullanıyorsun Bununla birlikte demir hapı, multivitamin gibi şeyler de alıyor musun?
Multivitamin ve demir kullanıyorum. Doktorum vermişti. Ancak OMEGA 3 ü kendim aldım. Beslenme konusunda hala problem yaşıyorum. Balık ise zaten pek yemezdim. Şu an kokusundan dolayı birçok yemeği yine yemiyorum. O yüzden OMEGA 3ü kendim almıştım.

Kış için almışın. İyi yapmışın cnm.

Gözün aydın cnm. kzlrgn05 kzlrgn05 bozuldu senin totem 😉

Çocuktan çocuğa farkediyor cnm.
1. Kızım çok kusuyordu, çok kötü birsey
2. Kızım hiç kusmazdi

Bazıları çok abartıyor mesela 10 takım alıyor ilk ay için oda fazla.
Çünkü hediyede geliyor. Tek senin aldığına kalmıyor kıyafet.
Birde yaz olacağı için. Evin sıcaklığına bağlı. Zibinla yatar belki. Tr çok sıcak. Burası öyle değil mesela.
Benim evimde sicak oluyor ama zibinla yatirmam galiba ben yerim cirpi bacaklarini kizimin gozumun onune geldi bian 😅

X