2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evd kavustm en kısa zamanda szlerde kavusursunuz ins

Canım ya onun duası tam ne acaba int bakıyorum farklı farklı dualar var

Ay masallah size darısı bizlere olsun :)

Kızlar bir şey soracağım biliyorsunuz cumartesiden beri parça parça nişanım geldi en son 2 cm de açıklığım vardı sancılarım da dün akşamdan beri gelip duruyor bir gidiyor bir geliyor daha tam oturmadi. Sabahtan baya vardı sancim sonra kesildi. Az önce duşa girip çıktım tekrar başladı arada baya sert vuruyor. Acaba ben Meryem Ana otunu suya koysam mi dualarını okuyup? Bu saatten sonra doğumu durduramam zaten başladı artık amacım kolay bir doğum geçirmek o yüzden yürüyüş yapıyorum üç gündür hurma falan yiyorum. Açılman başladıktan sonra suya koyuluyor açılmayı hızlandırıyor diye biliyorum bu otu. Sizce daha beklemeli miyim yoksa suya koyayım mi

Çok teşekkür ederim canım bende en geç Cumartesi gününe olucam inşallah herşey güzel olur inşallah her şey gönlümüzce olur

İnşallah canım Allah razı olsun

Maşallah. Bütün sancıları ağrıları yavrunun kucağına alınca unutuyor insan.
Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah.

Artık tek önemli olan oğlun olacak bu hayata cnm

Aaa tamam o zaman yapıldıysa sorun yok canım inşallah ikimizde sağlıkla alırız kucağımıza şimdilik nst kalp atışı iyi ciğer geliştici 3 güne tamamen etkisini gösteriyor yani üç gün içinde tamamen etki ediyormuş

Daha gününe var canım son ay olan sancilara gün sancısı çekiyorsun derler eskiler seninkide öyle hazırlık yapıyor rahim.ahududu çayı ananas günde 6 dilim hurma rahim açılmasına yardımcı olan söylermiş yiyebilirsin sende hızlansin istiyorsan

Haftalık ölçümlerin yazdığı yer varya orada kilo tansiyon VS yazan yerde

Ben suya okudum Meryem suresi uzun çünkü son anda okuyamam diye hastaneye giderken Dr doğum başladı dediğinde koymayı düşünüyorum seninkini bilemedim şimdi aktif açılmayı bekle istersen sonuçta gününe var daha

Anaammmm bu isyan hiç yakışmamış sana
Evet zor bi psikoloji anlayabiliyorm ama az daha sık dişini kuzum
Senin oğlanı benm kıza alırım merak etme

Maşallah... Allah esirgesin ya...
Sağlıkla büyüsün cnm

Yaaa şöyleki gününe aslında var.. Ama sancılarında cok.. Nişanın geldi..açıklık var..
Bence suya koy cnm

Doğmasa o çocuk doğmaz uğraşma boşuna

Canım ya onun duası tam ne acaba int bakıyorum farklı farklı dualar var
Ben netten bu yazıyı buldum canim. biz bunu yapmıştık kardesimde..
Doğuma gidecek olan kadın, sancıları başladığı anda ilk olarak Fatma ana otunu bir kavanoz suyun içine koysun ve üzerine Felak, Nas, Elemneşrah, Fatiha ve Ayetel kürsi, surelerini okusun. Bunu kendisi yaparsa iyi olur fakat yapması mümkün değil ise, başka biri de yapabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…