2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar kafa yemek uzereyim bn gercekten doğurmak istemiyrum yada birsey olsada hemen gizlice dogursam kimsenin haberi olmadan sadece esimi istyrm
Hayırdır canim, ailevi şeyler mi? 😕 Yarın sabahti değil mi senin doğumun. Sıkma canini, strese girmemeye çalış.
Canim bence kesin karpuz bebege kilo aldiriyo meyve ismi vermek istemedim hepimiz hamileyiz diye ama gercekten var böyle bişey😂
Ayy çok sevindim ben bu işe 😍☺️ kışın bi tek karpuz asermistim. Bayilirimm 😋
Alıştık alışmasınada canım şu sarılıktan kurtulamıyoruz anne sütü sarılıgı olabilirmiş öyke olursa emzirmeye ara vermem gerekebilir bakalım carsamba belli olcak muhtemelen ona canım sıkılıyor
Benim kizimda en az bir ay sürmüştü. 😐 Çok uzamisti ama emzirmeye hiç ara ver demediler hatta daha çok emzirmemi istedi doktorlar. Hiç canını sıkma.

37 de tekrar çalışamaz raporu alınması gerekiyor doktorun vermiyorsa devlet hastanesi verir bence doktorun niye vermiyorsa bir kağıt parçası nekadar değerli oluyor dimi
Anlamadım vallahi canim ya ilk verdigim raporda bitis tarihi yaziyo zaten ben baska veremiyorum dedi, ne desem ikna olmadi hatta is yerindekiler yanlis biliyodur bile dedi yani. Mecbur gidicem baska doktora bi de belirsizlik can sıkıcı gidip rapor dilenmem gerekcek hic gormedigim doktordan😤

Bn dogurmicam aileler digurcak sanki babam annem esim bn yengem kayınvalidem cunbur cemaat doguma gitcekmisiz bbam mecburen gelmek zorunda hadi annemde bnmle kalcak esim de gelcek digerlerine ne gerek var yaa sacma degil mi yani sonra yine gelin illa gelcekseniz tek araba niye giderz muhabbeti geciyo ayyy deli oldum allahtan esim olmaz oyle iki araba gidelm illa gelcekseniz sanki araba yokmus gibi tek araba gdilirmi bz kari koca ayri gderz sz ayri gelin dedide ucuz atlattim esim annesinin gelmesini hic istemiyo gelmesin ne gerek var dio bn desem adim gelin istemiyo olur 🤣

Esimde sadece bn annem bbam ve kendisi olmak istyo kndi ailesini hic istemiyo ztn naparsak hp bnm ailemle birlikte ypyoz
Bu doğum olayı çok sıkıntılı ya ben de düşünüp duruyorum ama yapacak bir şey yok annem geliyor memleketten eşimin ailesi burada zaten hepsi gelecek. Kaynanama kalsa beni bile kenara atıp kendi bakacak bebeğe daha şimdiden aşık oğluma😂 Ben de yanımda eşimle annem kalsın istiyorum ama tek birakmicaklar eminim. Allah'tan normal doğum için yatış yapılınca seni sancı odasına alıyorlar orada bekliyorsun doğuma kadar oraya da sadece eşi alıyorlarmis öyle değilse bile ben çaktırmadan hemşirelere soylicem eşimden başkasını sokmayın diye bari dogurana kadar huzur içinde kalayım 😂😂 Ne kadar insan o kadar çok ses farklı yorum çok zor yani ben de yaşayacağım tahmin edebiliyorum.

Bu doğum olayı çok sıkıntılı ya ben de düşünüp duruyorum ama yapacak bir şey yok annem geliyor memleketten eşimin ailesi burada zaten hepsi gelecek. Kaynanama kalsa beni bile kenara atıp kendi bakacak bebeğe daha şimdiden aşık oğluma😂 Ben de yanımda eşimle annem kalsın istiyorum ama tek birakmicaklar eminim. Allah'tan normal doğum için yatış yapılınca seni sancı odasına alıyorlar orada bekliyorsun doğuma kadar oraya da sadece eşi alıyorlarmis öyle değilse bile ben çaktırmadan hemşirelere soylicem eşimden başkasını sokmayın diye bari dogurana kadar huzur içinde kalayım 😂😂 Ne kadar insan o kadar çok ses farklı yorum çok zor yani ben de yaşayacağım tahmin edebiliyorum.
Tahmin edebiliyorum. Öyle durma böyle dur. Yürüme çocuk yere düşer. Bu daha ne ki sen bi de doğururken gör. Ayyy yeminle daraldım ha. Insan ağrısı acısı olunca zaten hicbir şeye tahammül edemiyor bi de sancı odasında böyle abuk subuk konuşan olursa cinayet işlersin.
Pandemiden dolayı ziyaretçi alınmıyor dedim ben herkese. Öyle bir sey yok aslında doğum yapacağım hastaneye ziyaretçi kabul ediliyor🤣

Kizlar kafa yemek uzereyim bn gercekten doğurmak istemiyrum yada birsey olsada hemen gizlice dogursam kimsenin haberi olmadan sadece esimi istyrm
E refakatçi kabul ediyorlar mi o kadar kişi? Senin kata cikartmazlarki onca kişiyi.. ayrıca dediğin gibi geliyorlarsa ayri arabaya biner gelirler daha sonradan.. acaba doğumda destek olmadiniz gelmediniz vs dersiniz diye mi düşünüyorlarki bilemedim.. hani vazife gibi görüp.

Benim de randevum vardi bugün. Cok güzel gecti sükür 🥰 bebisim makat gelisti ama sonunda dönmüs. Iki gündür yaptigim egzersizlerin faydasini gördüm sanirim 😃 2200 gr kilosu boyunu söylemedi. 34+6 yiz bugün ama sanki kilosu az gibi geldi bana 🤔 vee sonunda biraz da olsa yüzünü gösterdi beyefendi

Eklentiler

• 20210621_182430.jpg
    20210621_182430.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 55
Tahmin edebiliyorum. Öyle durma böyle dur. Yürüme çocuk yere düşer. Bu daha ne ki sen bi de doğururken gör. Ayyy yeminle daraldım ha. Insan ağrısı acısı olunca zaten hicbir şeye tahammül edemiyor bi de sancı odasında böyle abuk subuk konuşan olursa cinayet işlersin.
Pandemiden dolayı ziyaretçi alınmıyor dedim ben herkese. Öyle bir sey yok aslında doğum yapacağım hastaneye ziyaretçi kabul ediliyor🤣
Ben daha önce hastanede yatış yaptığım için odaya giren çıkana kimse bir şey demiyor ve bunu gördüler 😂😂 Malesef öyle bir şansım yok yani

Benim de randevum vardi bugün. Cok güzel gecti sükür 🥰 bebisim makat gelisti ama sonunda dönmüs. Iki gündür yaptigim egzersizlerin faydasini gördüm sanirim 😃 2200 gr kilosu boyunu söylemedi. 34+6 yiz bugün ama sanki kilosu az gibi geldi bana 🤔 vee sonunda biraz da olsa yüzünü gösterdi beyefendi
Maşallah oğlusuna canim. Kilosu haftasiyla uyumlu dediyse dert etme. ama daha çok kilo alsin istiyorsan meyveye abanacakmişiz 😅☺️ ben bundan sonra yemek yerine meyve yicem 😁 ben de bugun 34+0 oldum.

Üzüldüm senin adına inşallah çok durmazlar bari başında
Kaynanam doğumdan bir ay sonraki düğüne gidip gitmeme konusunda düşünüyor sen yalnız kalamazsin diye 😂 Başıma gelecekleri siz düşünün bizden çıkmayacak büyük ihtimalle 🤦🏻 Hakkını yemiyim tabi aramız gayet iyi torununu da dört gözle bekliyor destek olmak için elinden geleni yapar ama her şeye de karışabilir bakalım neler olacak 😄

Kaynanam doğumdan bir ay sonraki düğüne gidip gitmeme konusunda düşünüyor sen yalnız kalamazsin diye 😂 Başıma gelecekleri siz düşünün bizden çıkmayacak büyük ihtimalle 🤦🏻 Hakkını yemiyim tabi aramız gayet iyi torununu da dört gözle bekliyor destek olmak için elinden geleni yapar ama her şeye de karışabilir bakalım neler olacak 😄
O kadar iyi anlıyorum ki seni ne düşündüğünü. Benim de küçük olan eltim gelecek Allah razı olsun her konuda desteğini hiç esirgemedi şimdiye kadar. Büyük eltim konusunda aynı şeyleri diyemiyorum malesef🤣
Ama insan geriliyor evde birilerinin olma düşüncesinden bile. Ister istemez her seye karışacak bebekler tutanin elinde kalacak emzirmeden emzirmeye kucağımıza alabilcez belki. Kaynım da bi tuhaf adam. Eşim de tutturmuş 40 gün kalsınlar isleri mi var diyor. Iyi kalsınlar da benim evim zaten küçük yer yatağı yapacak yer bile yok. Dün kaynım eşime demiş ben kanepede yatamıyorum bekliyor ki yatagimizi ona verelim. Gelirken bazasını getirsin o zaman dedim.
Bol bol sabır çekecez başka çaresi yok🤷‍♀️

Bn dogurmicam aileler digurcak sanki babam annem esim bn yengem kayınvalidem cunbur cemaat doguma gitcekmisiz bbam mecburen gelmek zorunda hadi annemde bnmle kalcak esim de gelcek digerlerine ne gerek var yaa sacma degil mi yani sonra yine gelin illa gelcekseniz tek araba niye giderz muhabbeti geciyo ayyy deli oldum allahtan esim olmaz oyle iki araba gidelm illa gelcekseniz sanki araba yokmus gibi tek araba gdilirmi bz kari koca ayri gderz sz ayri gelin dedide ucuz atlattim esim annesinin gelmesini hic istemiyo gelmesin ne gerek var dio bn desem adim gelin istemiyo olur 🤣
Kizz elleme içlerinde kalmasın gelmek isteyen herkes gelsin onlarda torunlarını gormeyi istiyor içini ferah tut onlar dışarda sana dua eder iyi duşun rabbim böyle sevinçleri yaşatmayı nasip etsin❤❤❤🤩🤩

Anlamadım vallahi canim ya ilk verdigim raporda bitis tarihi yaziyo zaten ben baska veremiyorum dedi, ne desem ikna olmadi hatta is yerindekiler yanlis biliyodur bile dedi yani. Mecbur gidicem baska doktora bi de belirsizlik can sıkıcı gidip rapor dilenmem gerekcek hic gormedigim doktordan😤
aynı doktora gidip almayı düşünen bana bir şok daha 😳😳

Allah yardımcın olsun canım ben kayınvalidemi hiçbir şekilde istemiyorum ya bi çocuğa bakcam zaten kendisi ikinci çocuk gibi ayak bağı 😂

Maşallah oğlusuna canim. Kilosu haftasiyla uyumlu dediyse dert etme. ama daha çok kilo alsin istiyorsan meyveye abanacakmişiz 😅☺️ ben bundan sonra yemek yerine meyve yicem 😁 ben de bugun 34+0 oldum.
Sagol canim 😊 iyi dedi doktor sadece. Burada haftasi önde geride falan diye söylemiyorlar hic. Evet meyve mantikli gercekten ama seker cikti bende 😂 ben de buna sasiriyorum normalde seker olunca kilolu oluyorlar ya ben de normal cikiyor kilosu anlamadim 🤭

X