2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bende oyle yapmayi dusunuyorim ama tabi simdi bilemiyorim huyinu suyunu babasininda benimde bebekligimiz zormus hep aglarmisiz
Benimkilerde aylari hata büyük kızım kolik bebek ti. Deneye deneye buldum çaresini.
Masajlar yaptım. Banyo yaptırdım her gün, Sıcak kiraz çekirdeği koydum karnına. Hiç durmadı anda pusete otuturdum ve orda uyuyordu. Karnı sancilaniyordu. Puset dede baskı yapıyordu karnına ( iki büklüm oluyorlar ya. Faydasini görmüştüm ben

Olabilir yaa. Bazı yörelerde çeyiz veya bu tarz süs püs çok önemlidir gerçekten. Ben çok eşya almadim ilerde taşınınca alırım diye. Yıllar oldu..Hâla tasinamadim
Oyle canim benim ceyizimle uc kiz gelin olur almis da almis annem dolaplarin hinca hinc dolu 3 senedir hediye ede ede bitmedi dusun bizde tayinciyiz diye yapamamis annem tam istedigi gibi

Ay kuzim ya ne zordur bebek icinde anne icinde kiraz cekirdegi patik bende alicam nasipse is goruyor galiba

4 aylık olunca haber verdik diye görümcem bizi topa tuttu , hamile olup söylemeyenleri anlamıyormuş.
Benim vücudum benim çocuğum ama herkes hak sahibi kendince
Çok haklısınız
Alla alla aklıma gelseydi yapmaya karar verdiğimizde haber verirdik deseydin sende.tövbe yarabbim millet laf söyleyecek yer arıyo bahanesi hazır

Bende hala mide ilacı kullanan bir tek ben kaldım sanıyordum. Benimde devam prilam kullanıyorum icmedigim zaman çok kötüyüm malesef inşallah en kısa sürede geçer bu durum hepimizin
Ay cok uzuluyorum midesi bulananlara ya insallah gecer biran once kurtulursunuz ikinizde

4 aylık olunca haber verdik diye görümcem bizi topa tuttu , hamile olup söylemeyenleri anlamıyormuş.
Çok haklısınız
Gorumcen hiç kayıp yaşamamış galiba 4 haftalıkken herkese söyleyip sonradan herkese laf anlatmak zorunda kalmamış. Garantici yaklaşıyorsun sadece bunu da anlamak istemiyorlar Allah korusun böyle bir şey yaşayınca aileye bile anlatmak istemiyor insan.

Çok haklısınız
Nasip olur bir cocugum daha olursa bende haber vermicem kimseye cinsiyetini filan ogrendikten sonra belki söylerim bunda test yaptim gece kan vermeden sagir sultana duyurmuş tum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…