2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kuzum hayırlı olsun erkek kız farketmez sağlıklı olsun bizim olsun yeterki

Harika haberler canım.
Çooooooooook mutlu oldum. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

hayrunnisa85 canım sen ne yaptın nasılsn
İiiyim çok şükür.
Beklemedeyim hala.
Sizlerin doğum heyecanı yaklaştığında ben de transfer olacağım sanırım.
Mesajlarınızı okuyorum, yakinen takipteyim.
Çok teşekkür ederim hatırlayıp sorduğun için canım.

Aa aaa kilyaaaa sen de bendensin ne güzel gözün aydın hadi. Benimkiler 98 gram aç mı kalıyo ki yavrularım haftan kaç şimdi tam. Bir de demiri ne zamandır kullanıyorsun bana daha yeni dedi doktor yeni başlıcam.

Canım gayet iyi senin 16+1 benim. Gerçi bebekler 15+4 çıktılar. Ama iyiler ya o kadar farka takılmıyorum. Bir de yanılma payı oluyor. Demir 12+3 den bu yana alıyorum. Genelde geç başlanıyor bana erken başlandı canım.

Hafta farkına ben de takılmıyorum ya hele önceleri hep farklı çıkıyordu haftası önemli değil o hesap. Aynen benim de 15 de başlamış oldu. Daha almadım unuttum biliyomusun bakalım bana nasıl etki edicek

Bir de multivitamini değiştirdi kuzum decavit verdi önce prenatal mi ne öyle bir şey alıyordum.

Bir de multivitamini değiştirdi kuzum decavit verdi önce prenatal mi ne öyle bir şey alıyordum.
Decaviti ben öncesinde kendim almıştım o iyi diye sonra tüp bebek doktorumla işim bitip kadın doğum cuma geçince vinalac verdi bana içeriğinde okadar çok şey var ki. Ama demir hapını bilmiyorum daha reçete numarası halinde canım

Ben de bi süredir bu omega takviyesini kullanıyorum. Demir hapına ise 16. haftada başlıcaz. Decavit’i de 12. haftadan beri alıyorum, 16. haftada bırakıcam.

Heralde hangisiyle anlasmalılarsa onu veriyolar bende gevitamax kullanıyordum ben onu kesti istanbul baslamıstı aynı böyle iceri zengindi zencefile kadar vardı simdi ocean mummy diye bisey kullanıyorm
Muhakkak ben anlaşmaları olduğuna inanıyorum zaten. Ama içerik de güzel gerçekten hoşuma gitmişti. Oceanı da duydum ama kullanmamıştım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…