2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen kuzucum öyle bu arada benim göbeğim baya çıktı sizin nasıl
Valla sizin yine ikiz cıktı ben napym bilmiyorum normlde 57 nin üstü nedir bilmez bir kızdım ama enine genisliyorum göbegimde cıktı erken gibi geldi bana cok asırı yemiyorm ama anlamadm normal mi degil mi

benimde keseyi görmeden önce 5+4te baya adet kanaması gibi kanamam oldu sonra 10+4 e kadar devam etti lekelenme şeklinde bazen arttı bazen azaldı sürekli sancım oldu adet sancısı gibi şimdi çok şükür herşey yolunda ama ağrılarım halen oluyor alıştım artık onada ama benim 10haftaya kadar 2kese vardı biri boştu boş kese kaybolana kadar bu durumum devam etti gerçi doktor ondan değildir dedi ama ben hep ona bağladım inşallah seninde kısa zamanda geçer hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Valla sizin yine ikiz cıktı ben napym bilmiyorum normlde 57 nin üstü nedir bilmez bir kızdım ama enine genisliyorum göbegimde cıktı erken gibi geldi bana cok asırı yemiyorm ama anlamadm normal mi degil mi
benimde göbeğim çok çıktı bu sefer kiloda almadım ama biraz şişkinlikte var ondan sanırım

Bunları duyduğuma sevindim canım yerken içim daha rahat yiyebilirim haftada 4 taneyle birşey olmaz zaten bende senin gibi hem tuzlu diye çok yiyemiyorum heöde acı yemek iyi değil değil diye duymuştum o yüzden pek yemiyordum

Kızlar iyi akşamlar doktoruma yazdım bel agrım var diye oda endol sup makattan yap ve proluton depot yaptır yazmış kötü bi durum mu var kızlar
Benimde 10 haftalarda aşırı bel ağrım vardı bana da vermişti Dr gerçi ben kullanmadım peşine geçti ama önlem amaçlı veriyor Dr.
Canım bazılarında nadirende olsa ilerleyen haftalarda bulantı artabiliyormuş bir de enfeksiyon filan olmasın istersen tahlil ver her ihtimale karşı
Olabilir cnm cuma kontrolüm var söyleyeyim dr.tahlil konusunu..saol cnm

Amin inşallah. Rabbim kimseyi korktuğuna uğratmasın. Çok zor bi durum gerçekten psikoloji falan kalmıyor. Benimde bugün arttı inşallah en kısa zamanda geçer yarında devam ederse perşembe başka bi dr gitmeyi düşünüyorum kendi dr um sürekli istirahat et diyor zaten 6. Haftadan beri sürekli yatıyorum.

bende öyle 2ay hep yattım sadece yemek ve tuvalete kalktım çok sinir bozucuydu tuvalete gitmek istemiyordum seni çok iyi anlıyorum bol bol dua et canım elden başka bişey gelmiyor malesef bütün dr lar istirahat diyor progestan takviyesi kullanıyomusun bi de estrofem

Kuzum ikiz olsa da 150 gramlar kuzucuklar ben de enine gidiyorum. Hızlı aldım arada kalorili şeyler yiyorum ama eskiye nazaran az yiyorum hareketsizlikte olsa abur cubur çıktı yani bu kadar hızlı alacak kadar yemiyorum eski halimle kıyaslarsam. Yapı meselesi belki de bazıları gebelikte çok şişiyor

Yaa biz şükredelim dun hastanede birini gördum gebelık zehırlenmesı yasamıs 60 kılo almıs 70 den 130 a cıkmıs

Aman ne yapalım verilir kilo degil mi yeter ki onlar sağlımlı olsun insallahhh

Yaa biz şükredelim dun hastanede birini gördum gebelık zehırlenmesı yasamıs 60 kılo almıs 70 den 130 a cıkmıs
O çok kötü bir durum hastalık hep ödem Ve aşırı tehlikeli anne hayatı için organlar iflas ediyor Kimseye yaşatmasın Rabbim. Onu alırlar artık bekletmezler. Tansiyondan o yüzden korkuyorum tetikliyor o durumu

Evet kullanıyoruz. 100 mg lutinus Progestan sabah 2 Akşam 2 alıyorum. Estrofem günde 6 adet, 2 adette vajinal yoldan kullanıyorum. Bende yemek ve tuvalete kalkıyorum sadece inşallah benim bebeğimde durur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…