2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyyoyy masallahh canımmm
Yaa ben zeynep kamil perınatolojı ye gıttıgım ıcın bugun ne gram soyledı ne de baska bısey bana ekranı bıle gostermedı hatta hıc bısey demeden baktı bı muddet sonra canlı dimi bebek dedım yıne hıc ses cıkarmadı usg bıtınce bı rısk varmı dedım yok görünüyor ama sende diyabet var doppler cektır kalbine ıyı bakılsın dedı o kadar neysekı ıyıymıs cok şükür dıyroum

canım benim 11.haftaya kadar devam etti

Çok şükür kuzum. Benimde çok kısa ve anlamadan pek göremeden geçti. Görüntü kalitesi pek iyi değildi bu kez ben de sordum yatıyorlar mı nasıllar kalbini dinletti öyle diyince dediğin gibi önemli olan iyi olmaları ayrıntılı bakmadı ama çok şükür iyi dedi o yeter

Son düzenleme:
Canım gebeliğin hayırlı olsun öncelikle. Buradaki bir çok kişi yaşadı bu durumu. O yüzden zor olsa da içini ferah tutmaya çalış. Doktorunla iletişimde kal. Uzan sürekli bol su iç. İnşallah geçecektir bu günlerde

doktordan çıktım kızlar çok şükür herşey yolunda normalde 14+4 15+2 cikti normal gununu baz aliyor ama bir ay sonraya kontrol verdi darisi bugun kontrol olanlar arkadaslaraben yazliga kaciyorum
Gözün aydın bebeğim❤ Benimde birkaç gün geri çıktı kuzum olsun diyorum. Sağlıkla gelişsinler de sorun değil. Oh oh iyi tatiller

Canım benim tebrik ediyorum sagliklica büyüsün bebişlerin insallahhh

Çok teşekkür ederim inşallah sizde sağ sağlim kucağınıza alırsınız. 2 haftadır uzanıyorum sürekli tek sıkıntım suyu fazla içemiyorum midemi bulandırıyor. İnşallah benimkide kısa sürede geçer rahat bi nefes alırım

Hadi gözün aydın olsun darısı bekleyenlerin basına

Kızlarr bende cıktım bebekte bı sıkıntı gormedı usg de 3 lu test ıstedı yaptırmadım
Masaallah çok şükür gozunaydin
Maşallah erkek bebeler çoğaldı bayağı gozunaydin cnm
Böyle özel günlere denk gelince sevinç ikiye katlanıyo ama bi yandan da herkese haykırmamak için zor tutuyorum kendimi
Hemde nasıl insan bağıra bağıra haykırmak istiyor ama bekle söyleyeceksin ins az daha tut kendini
Oy masaallah sağlıkla gelsinler gozunaydin

İnşallah kuzum inşallah… zor bir süreç çok haklısın ama eminim güzel olacak her şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…