2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

doktordan çıktım kızlar çok şükür herşey yolunda normalde 14+4 15+2 cikti normal gununu baz aliyor ama bir ay sonraya kontrol verdi darisi bugun kontrol olanlar arkadaslaraben yazliga kaciyorum
Vvaauuvv Supersın masallahh canım bende girmeyi beklıyorum ama buradan gıdecek yazlıgımız yok bı üskğdar sahıl ancak yapabılırım

Çok teşekkür ederim çok mutluyum şu an. Doktorum da hayrılı olsun demiş Eşime söylememek için zor tutuyorum kendimi ama yarın yıldönümümüz diye sıkıyorum dişimi :)
Dayanabilirsen dayan benimde doğum.gunumde öğrenmiştim çok güzel duygu rabbim cümle bizim gibi isteyip bekleyen herkese nasip etsin...

Ben geldim kızlar bu kez çok kısa sürdü ya ultrason cihazı da pek iyi değildi diğer hepsi doluydu. Neyse çoook şükür şimdilik her şey yolunda göründü 20.hafta için detaylıya yönlendirdi. 150gram civarında ilk defa kiloları söylendi normaldir sanırım hiç bilgim yok biri erkek diğeri kız ama kız dediği göbek kordonu bacağının arasından geçiyor emin değilim dedi. Erkek olan üstte sere serpe diğeri çapraz duruyordu yine ölçmekte zorlandı tabii idrar tahlili için bir defalık tek sefer al antibiyotik dedi. İdrar kültürü önemli ona bakalım dedi. Her ihtimale karşı bir defalık kullan antibiyotiği dedi. Diğer ilaçlara devam. Demir ilacını değiştirmedi kabızlık yapıyor dedim en iyisi bu yemenle dengelemeye çalış bakalım dedi. Rabbim hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah Güzel dilekleriniz için dualarınız için sağ olun

Herkese merhabalar. Umarım bütün hamiş arkadaşlar sağ sağlim evlatlarımızı kucağımıza alırız. Bende 29 Mayısta transfer oldum 8+4 haftalık hamileyim. 6. Haftada kanamam oldu şimdiye kadarsa ara ara lekelenmeler olarak devam etti bugün yine koyu kahve bi kanama yaşadım. Sizler daha tecrübeli olduğunuz için sormak istedim benimle aynı şeyleri yaşayıp gebeliği sağlıkla ilerleyen arkadaşlar varmı? Varsa lekelenmeleriniz kaçıncı haftada bitti? Sakin olmaya çalışıyorum ama şimdi gittiğimde yine 4-5 damla kadar geldi endişeleniyorum

Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…