2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar sizin vücudunuzda da fazla tüylenme oldu mu cok sık cıkıyor resmen yetisemiyorum insanlar ayda bir agdaya gidiyor ben 2 haftaya bir yapiyorm kas bıyık bile hemen cıkıyor🙄
Ya benim göbeğimde çok fazla oldu hiç yoktu önceden ama ellemiyorum doğum sonrası dökülüyormuş onlar. Diğer taraflar ia pandemiden girmiyordum hep jilet oldu o d a haliyle artırdı. Ben de hazır konusu açılmışken şeyi sorim. Ben geçen evde kardeşime ağda yaptırdım kendime de ağdacıma gitsem nasıl olcak evde bile yüzüstü dönemedik şekilden şekile girdim 😂😂

doktordan çıktım kızlar çok şükür herşey yolunda normalde 14+4 15+2 cikti normal gununu baz aliyor ama bir ay sonraya kontrol verdi darisi bugun kontrol olanlar arkadaslara🙏ben yazliga kaciyorum💃
Gozunaydin iyi tatiller maşallah bebislere 🧿

Ya benim göbeğimde çok fazla oldu hiç yoktu önceden ama ellemiyorum doğum sonrası dökülüyormuş onlar. Diğer taraflar ia pandemiden girmiyordum hep jilet oldu o d a haliyle artırdı. Ben de hazır konusu açılmışken şeyi sorim. Ben geçen evde kardeşime ağda yaptırdım kendime de ağdacıma gitsem nasıl olcak evde bile yüzüstü dönemedik şekilden şekile girdim 😂😂
Valla bilmiyorum simdilik evde idare ediyorum da ilerleyen zamanlarda gitmek sart olacak gibi dogum insallah olur olmaz kendime geleyim lazerde alıcam soluğu😄

Kızlar sizin vücudunuzda da fazla tüylenme oldu mu cok sık cıkıyor resmen yetisemiyorum insanlar ayda bir agdaya gidiyor ben 2 haftaya bir yapiyorm kas bıyık bile hemen cıkıyor🙄
Maalesef kuzum hemen çıkıyorlar göbek bölgesi oldu önce şimdi kol bacak hepsinin maşallahı var. Evde olsam çok önemsemem ama çalışıyorum elbise giyiyorum sürekli rahat diye. Hatta bu akşam randevum var :KK76:

X