2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar sizin vücudunuzda da fazla tüylenme oldu mu cok sık cıkıyor resmen yetisemiyorum insanlar ayda bir agdaya gidiyor ben 2 haftaya bir yapiyorm kas bıyık bile hemen cıkıyor
Ya benim göbeğimde çok fazla oldu hiç yoktu önceden ama ellemiyorum doğum sonrası dökülüyormuş onlar. Diğer taraflar ia pandemiden girmiyordum hep jilet oldu o d a haliyle artırdı. Ben de hazır konusu açılmışken şeyi sorim. Ben geçen evde kardeşime ağda yaptırdım kendime de ağdacıma gitsem nasıl olcak evde bile yüzüstü dönemedik şekilden şekile girdim

doktordan çıktım kızlar çok şükür herşey yolunda normalde 14+4 15+2 cikti normal gununu baz aliyor ama bir ay sonraya kontrol verdi darisi bugun kontrol olanlar arkadaslaraben yazliga kaciyorum
Gozunaydin iyi tatiller maşallah bebislere

Valla bilmiyorum simdilik evde idare ediyorum da ilerleyen zamanlarda gitmek sart olacak gibi dogum insallah olur olmaz kendime geleyim lazerde alıcam soluğu

Kızlar sizin vücudunuzda da fazla tüylenme oldu mu cok sık cıkıyor resmen yetisemiyorum insanlar ayda bir agdaya gidiyor ben 2 haftaya bir yapiyorm kas bıyık bile hemen cıkıyor
Maalesef kuzum hemen çıkıyorlar göbek bölgesi oldu önce şimdi kol bacak hepsinin maşallahı var. Evde olsam çok önemsemem ama çalışıyorum elbise giyiyorum sürekli rahat diye. Hatta bu akşam randevum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…