2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de 3 senedir doğum ekli, işte hemen olur diye düşündüğümden 🐒 üstüne kaç sene geçti kaç doğum parası ödedik.. Doğum paketleri de var hastanelerin, kontrolleri ve doğumu karşılıyor bildiğim, Ankara’da 10-15 bin civarı sanırım ama herşey pahalandı belki bu da pahalanmıştır
Her şey pahala mış herşey. Biraz da izole yaşıyordum sanırım yetişemedim hıza valla

Senin takibin de değişikmiş dur bakalım ozamn biraz bekle ama çok da geç kalma bunları sormaya doktorun yerin de belli olsun girecek olan da hadi işin maddiyatını da geçersek.
Ayy yavrum yaa niye böyle oluyor yazık 😔 benim de iş arkadaşım üni de yaptı doğumunu o da anesteziden yakınırdı ölüyordum ben diye anlatır hep😔
Olcağı varsa her yerde olur tabi ama ne biliyim Allah esirgesin aksiliklerden
Kız tövbe Yarabbim anlatamam ya ayaklarından başlayarak yavaş yavaş yavaş uyuşuyorsun o kadar yavaş ki göğsüne geldiğinde nefesin kesiliyor zannediyorsun. Belki de kesildi yani bilemem 😬 çok kötüydü çok. Bence asistanlara bırakıyorlar ondan oluyor. Elbette yapsın öğrensin ama yani öyle de olmasın başında dikil izlesene her şeyini. Yemin ederim Allah razı olsun olaylardan bağımsız kenarda bekleyen hemşire dedi ki boğazını oynatıp duruyor bir şey söylemeye çabalıyor. Aynen hiç bir yerimi oynatamıyorum ama karabasan çökmüş gibi. Konuşmaya çalışıyorum o öyle diyince doktor panik oldu çek dedi o solunum şeysini çektiler hayata döndüm sanki dedim ne yapıyorsun ben çok kötüyüm 😬😅 doktor sakinleş sakinleş filan dedi küt gittim belki iğne yaptılar o arada bilmiyorum tansiyonum filan fırlamış. Hastanelerde normalde de öylemi oluyor bilmiyorum ama hayati bulguları kontrol eden cihaza bağlıydım başka odada kendime gelince odama aldılar. Başımda uyanırken iki hemşirenin neden böyle olmuş bilmiyorum tansiyonu yükselmiş diye konuşmalarını duydum ama dedim belki başka biridir, benden bahsetmiyorlardır 😬 Üzerinde durmadım. Aslında o anki kayıp canımı daha çok acıtmasa birde işlemi yapan doktor tanıdık olmasa bir şey çıkmazdı ama yine de peşine düşerdim. Ay çok fena bir şeydi. Hani ölümü anlatırlar ya can ayaktan başlar çıkmaya diye öyle gibi oldu bir nevi. Gözüm korktu ondan sonra.

Ben geldim kızlar bugünün kontrollerinden ilk ben geldim sanırım 😁 herşey iyi hamdolsun bir kızımız bir oğlumuz olucak Allah nasip ederse 😍 Rabbim benle birlikte tüm isteyenlere bu duyguları tattırsın 🤲🏻
Canım ne güzel hem kız hem oğlan Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏😍

Sağ ol kuzum. Neyse bakalım olmadı bir daha vereyim. Doktor ne diyecek ona göre kanda da baktırayım. Öyle ateş titreme de olmadı ama benim bir kere çok fena yaşanmışlığım var ya hatırladım onu 6 kilo vermiştim. Müthiş karın bel ağrısı kusma vardı aile hekimi üşütmüşsün diye grip ilacı verdi. Gece ağrıdan duramadım acile gittik yüksek enfeksiyon var ürolojiye gitmen gerek acilen dediler. Gittim işte doktorda şaşırdı çok yüksek dedi. Hem antibiyotik iğne hemde iki farklı antibiyotik hap aldım. Sonra yine tahlil verdim düzelmişti. Ve idrar yaparken hiç ağrım sızım yoktu o zaman. Ateş kusma ağrıdan şüphelendi acildeki doktor. Serum yapmıştı da kendime gelmiştim ne ağrıydı ama hiç unutmam. Fena yapmıştı. İşte artık son noktaya gelmişti böbreklerine zarar verebilir düzeyde demişti doktor o noktaya kadar hiç belirti vermedi ben en fazla iki üç gün üşütme diye oyalanmışımdır. Şimdi yine korktum 🙄
evet kana karıştığı zaman mahvediyor insanı bende yaşadım çok zor çok geçmiş olsun kuzum ama bu çok önemli değildir heralde belirti verirdi yarın benim de kontrol günü inşallah hayırlı haberlerle geliriz

evet kana karıştığı zaman mahvediyor insanı bende yaşadım çok zor çok geçmiş olsun kuzum ama bu çok önemli değildir heralde belirti verirdi yarın benim de kontrol günü inşallah hayırlı haberlerle geliriz
Sağ ol kuzum ya sağlık gibisi yok ne yaşansa zor cidden. Amin kuzum amiiin inşallah yarın sorunsuz pürüzsüz geçsin güzel güzel haberlerle dönelim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Maalesef iyi haberlerle gelmedim kızlar.bebeğin gelişimi durmuş kalp atışıda bir atıyor bir atmıyordu.cuma günü maalesef kürtaj olacağım..allah sağlıklı olanı nasip etsin diye çok dua ettim Hayırlısı buymuş 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
canım söyliyecek birşey bulamadım yaşadığım için o duyguyu çok iyi biliyorum allahım inşallah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin en kısa zamanda bu acını unuttursun

Kız tövbe Yarabbim anlatamam ya ayaklarından başlayarak yavaş yavaş yavaş uyuşuyorsun o kadar yavaş ki göğsüne geldiğinde nefesin kesiliyor zannediyorsun. Belki de kesildi yani bilemem 😬 çok kötüydü çok. Bence asistanlara bırakıyorlar ondan oluyor. Elbette yapsın öğrensin ama yani öyle de olmasın başında dikil izlesene her şeyini. Yemin ederim Allah razı olsun olaylardan bağımsız kenarda bekleyen hemşire dedi ki boğazını oynatıp duruyor bir şey söylemeye çabalıyor. Aynen hiç bir yerimi oynatamıyorum ama karabasan çökmüş gibi. Konuşmaya çalışıyorum o öyle diyince doktor panik oldu çek dedi o solunum şeysini çektiler hayata döndüm sanki dedim ne yapıyorsun ben çok kötüyüm 😬😅 doktor sakinleş sakinleş filan dedi küt gittim belki iğne yaptılar o arada bilmiyorum tansiyonum filan fırlamış. Hastanelerde normalde de öylemi oluyor bilmiyorum ama hayati bulguları kontrol eden cihaza bağlıydım başka odada kendime gelince odama aldılar. Başımda uyanırken iki hemşirenin neden böyle olmuş bilmiyorum tansiyonu yükselmiş diye konuşmalarını duydum ama dedim belki başka biridir, benden bahsetmiyorlardır 😬 Üzerinde durmadım. Aslında o anki kayıp canımı daha çok acıtmasa birde işlemi yapan doktor tanıdık olmasa bir şey çıkmazdı ama yine de peşine düşerdim. Ay çok fena bir şeydi. Hani ölümü anlatırlar ya can ayaktan başlar çıkmaya diye öyle gibi oldu bir nevi. Gözüm korktu ondan sonra.
Ay Allahım esirge neler çekmişsin çok kötü tecrübeler. Heralde yani peşine düşülecek şeyler sen kendi acından düşmemişsin bakma. hepsi de korkmuş onların belli. Allah Bi daha yaşatmasın valla bu anestezi de çok hassas ve önemli

Ay Allahım esirge neler çekmişsin çok kötü tecrübeler. Heralde yani peşine düşülecek şeyler sen kendi acından düşmemişsin bakma. hepsi de korkmuş onların belli. Allah Bi daha yaşatmasın valla bu anestezi de çok hassas ve önemli
Aynen ben konuştuğumda hepsi dondu kaldı hasta bakıcı vardı odaya getiren onun bile gözleri büyüdü ne oluyor diye kafamı çevirirken göz göze geldik 😅 ben direkt işlemi yapan kıza çevirdim kafamı, benim vücudumun geri kalanını oynatamayıp ama bilinçli olmam da değişikti anı çok iyi hatırlıyorum çok tuhaf, öyle kuzum sıkıntılı bir durummuş tecrübe ettim, geldi geçti Rabbim kimseye de yaşatmasın.

Aynen ben konuştuğumda hepsi dondu kaldı hasta bakıcı vardı odaya getiren onun bile gözleri büyüdü ne oluyor diye kafamı çevirirken göz göze geldik 😅 ben direkt işlemi yapan kıza çevirdim kafamı, benim vücudumun geri kalanını oynatamayıp ama bilinçli olmam da değişikti anı çok iyi hatırlıyorum çok tuhaf, öyle kuzum sıkıntılı bir durummuş tecrübe ettim, geldi geçti Rabbim kimseye de yaşatmasın.
Amin canım Allah göstermesin bir daha sana da kimseye de

Kızlar selam, bugün embriyo transferimin 10. Günü sabah, erken gebelik testi yaptım çok belirgin çift çizgi çıktı ama estrofem ve progestan kullanıyorum onların hcg yi yükseltme ihtimali oluyo mu acaba hevesim kursağımda kalmasın. Umarım ilaçların etkisiyle oluşmamıştır çift çizgi gerçekten gebelik vardır 🙏

Kızlar selam, bugün embriyo transferimin 10. Günü sabah, erken gebelik testi yaptım çok belirgin çift çizgi çıktı ama estrofem ve progestan kullanıyorum onların hcg yi yükseltme ihtimali oluyo mu acaba hevesim kursağımda kalmasın. Umarım ilaçların etkisiyle oluşmamıştır çift çizgi gerçekten gebelik vardır 🙏
Yumurta catlatma iğnesi vurulmadiysan diğer ilaçların etkisi yok canım 🥰

Progestan ve estrofem hcg etkisi yok cnm bugün kan tahlili ver ins güzel değerler çıkar 🤲

Günaydınlar bugün kontrole gidecekler ins gyzel haberler alır bebeğinizi musmutlu görürsünüz...Benim gibi kontrole gün sayanlar varsa günler çarçabuk geçer ins 😁😁😃😃🤲🤲🧿🧿🧿Tedavide olan yada başlayacaklar ins sizlerde olumlu pozitif sonucla tedaviyi sonlandirirsiniz🤲🤲🤲

Progestan ve estrofem hcg etkisi yok cnm bugün kan tahlili ver ins güzel değerler çıkar 🤲
Ya çok mutlu oldum inşallah kan testim de yüksek çıkar ama cumartesi yap demişti doktorum bekleyeyim diyorum bir de düşük çıkarsa moralim bozulmasın en azından netleşmiş olur.

Maalesef iyi haberlerle gelmedim kızlar.bebeğin gelişimi durmuş kalp atışıda bir atıyor bir atmıyordu.cuma günü maalesef kürtaj olacağım..allah sağlıklı olanı nasip etsin diye çok dua ettim Hayırlısı buymuş 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Canım canım çok üzüldüm 😔 ne desek ne söylesek senin içindeki o hissi düzeltmeyecek.. Allah'ım sana sabırlar versin inşallah 🙏🏻 en kısa zamanda evladına kavusacaksin 🙏🏻🤲🏻

Yok canım onların etkisi olmaz. Gözün Aydın hayırlı olsun 🤗

X