2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydınlar bugün kontrole gidecekler ins gyzel haberler alır bebeğinizi musmutlu görürsünüz...Benim gibi kontrole gün sayanlar varsa günler çarçabuk geçer ins 😁😁😃😃🤲🤲🧿🧿🧿Tedavide olan yada başlayacaklar ins sizlerde olumlu pozitif sonucla tedaviyi sonlandirirsiniz🤲🤲🤲
Amiin kuzum amiiin inşallah ❤️

O nasıl bir kapalı kutuluk kız kimseyle mi konuşmadın 😂😂
Evden hiç çıkmıyorum yüzyüze kimseyle görüşmedim telefonla görüştüklerime de hiçbirşey söylemedim 😅 annemlere vs bu kız nerede diye soruyorlarmış koronadan çıkmıyor flaan diyolar 😅 zaten hiçkimseye söylemek istemiyordum çok iyi oldu çokta güzel oldu 5 aylık gibi görenlere söylerim diye düşünüyorum. Çnkü eski korkularım peşimi bırakmıyor iyice kanlansın canlansın istiyorum canım bebişimm ❤️🧿

Evden hiç çıkmıyorum yüzyüze kimseyle görüşmedim telefonla görüştüklerime de hiçbirşey söylemedim 😅 annemlere vs bu kız nerede diye soruyorlarmış koronadan çıkmıyor flaan diyolar 😅 zaten hiçkimseye söylemek istemiyordum çok iyi oldu çokta güzel oldu 5 aylık gibi görenlere söylerim diye düşünüyorum. Çnkü eski korkularım peşimi bırakmıyor iyice kanlansın canlansın istiyorum canım bebişimm ❤️🧿
Annenlere bile mi valla benim agzımda bakla ıslanmaz azcık bende oyle olsaydım keske ben sussam esim susmaz😂

Allahım bana laf diyenlere seni anlatacağım 😂😂 anam bacılarım 5 ay saklasam benle daha konuşmazlardı valla 😂😂

Maalesef iyi haberlerle gelmedim kızlar.bebeğin gelişimi durmuş kalp atışıda bir atıyor bir atmıyordu.cuma günü maalesef kürtaj olacağım..allah sağlıklı olanı nasip etsin diye çok dua ettim Hayırlısı buymuş 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Cnm yazını görmemiştim ya ne desem bilemedim Allah'ım sabrını artırsın..😔

X