2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kolonyalı pamuk ile ovuşturdum iyi geldi sende dene istersen.saatte 1 yapacağım.düzelir bir iki güne inşallah..
Göbeğini çok ovma kuzum. Bu süreçte göbek ve göğüslerle mümkün olduğunca az temas halinde olun. Kendi geçiyor endişe etme.

Rahmi uyarıyor daha ilk aylar olduğu için kasılmalar tehlikeli olabilir kuzum ondan önermiyorlar. Ben banyoda bile yıkamıyordum resmen o abartıda düzenli okşamayın
yaa bilmiyordum dikkat ederim cnm saol.. aynen bende keselenmeyi özledim yaa.bi kollarımı keseleyebiliyorum

hiç aşermiyorum ben canım annemler soruyor ne istiyosun ne pişirelim diye normal halimde bile canım daha çok şey isterdi şimdi hiç aklıma gelmiyor canım da istemiyor
Kızlar kızlar kimse yok herkes pazar miskini mi nedir şimdiye kadar kim ne aşerdi merak ediyorum bazen diş macununu yiyesim geliyorda

Kızlar kızlar kimse yok herkes pazar miskini mi nedir şimdiye kadar kim ne aşerdi merak ediyorum bazen diş macununu yiyesim geliyorda
Normalde abur cubur ve tatlı severim agzima koymuyorum eksi olan herseyi seviyorum tek asersigim sey cig köfte oda hazir sevmem asla yiyemem o yüzden malzeme bulmak kolay olmuyor gecen hafta yedim hala istiyor canım

Normalde abur cubur ve tatlı severim agzima koymuyorum eksi olan herseyi seviyorum tek asersigim sey cig köfte oda hazir sevmem asla yiyemem o yüzden malzeme bulmak kolay olmuyor gecen hafta yedim hala istiyor canım
Ah benim de istiyor çiğköfte hazır yedim mecburen yapacak kimse yok üç kere hemde gecenin bir vakti. Karbonhidrat olan her şeyi istiyorum. Tatlı isteğim önce yoktu şimdi yeni yeni başladı ama tutuyorum kendimi o konuda henüz. Cips normal hayatımda yemem yağlı yağlı ağır gelir cips çekti canım bir kaç kere de yedim artık. Onun dışında paketli abur cubur yemedim sanırım. Dışarıdan pide filan yedim ki zaten yemeyin diyen yok o tarz şeyleri. Hijyenden yana tek düşüncem eve gelince de fırınlıyorum bir kez daha. Aslında eski halime göre az yiyorum ama neden hızlı kilo almaya başladım acaba hareketsizlik var tabii bir de vitaminden şüpheleniyorum. Onu kullanmadan önce daha iyiydi kilo durumu bebekler daha hızlı gelişiyor ama bilemedim bir yerde bir şeyler var bakalım bu muayenede doktor zaten uyarır kesin sorarım

Ay cips sorma ben normalde de cok severim nasıl canım istiyor ama ozellikle ona zararli diyorlar diye yemedim hic esime diyorum bi dogsun paketle cips yicemizne gitmistik esim dogulu malzemesini aldi yapti ama yetmedi cig köfteye ayrı bir zaafım var

Yedim kuzum valla zararlı evet ama genel sağlık açısından çocuğa geçip vereceği bir zarar yok kahve gibi. Abartmamak kaydıyla küçük porsiyonla yenilebilir aslında her şey. Benim bir çok şeyde kendimi tutma sebebim zararından çok porsiyon kontrolü yapamam diye korkuyorum. Çiğ köfte çok canım çekti özellikle ilk haftalarda. Hemde etli normalde etli yemem pek. Eşim beceriksiz asla yapamaz. Yap dedim malzemesini hazırla filan bin tane lafa geçti aman dedim kalsın hazır yerim bir de dönemsel oluyor büyük oranda. Bir ara erik delisiydim şimdi istemiyorum. Yine bir ara cacık istiyordum her öğün şimdi görmek bile istemiyorum. Karpuza düşmüştüm çok fena şimdi eh işte. Tatlı çekmiyordu canım pek şimdi normalde yememe rağmen pek baklava filan çekiyor. Ama hep dönemsel oldu

Aynen benim sorunumda o ben bi bulasirsam öyle az yiyip bırakamam o yüzden yemiyormsenin cinsiyet belli miydi tahmin var mıydı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…