2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende de günü gelmeden ilaçlar bitiyordu diye hep tanıdık eczaneden borçla almıştım ilaçları, günü gelince de yazdırıp vermiştim reçeteyi.
ilaçlarımı hastanenin yanındaki eczaneden alıyorum orayı bir arayacağım.pazartesi verseniz çarşamba işleseniz olur mu reçeteyi diye.bakalım ne diyecekler..

Kuzum benim hayırlı olsun inşallah kaçıncı gündü bugün ?

Bak kuzum bir tek heterozigot diyor ya o gen bende aktif değil ama taşıyıcıyım mesela o anlama geliyor pıhtılaşma konusunda benim bunda sadece çıkmıştı sorun sen de çok daha ayrıntılı yapılmış zaten.

Hadi gözünaydın canım her muayene hayırla güzelliklerle geçsin inşallah

Hayırlı olsun cnm çok sevindim.Sağlıkla büyüsün annesi Darısı tüm bekleyenlere olsun

Kuzum daha transferden sonraki 14.gün alttan baktı işte çok küçük ihtimal iki tane olması dedi iki hafta sonra çağırdı kalp atışına çoook var
Bence erken 14.gün daha ben ilk kan testimi verdim iki hafta sonra muayeneye gittim karından bakıldı ama nokta gibiydi ondan dedim. Neyse kuzum ben ilk gebeliğimde ağzım yandı çoğul gebelik riskli en hayırlısı ne ise öyle olsun. Doktorum çok ısrar etmeseydi ben çift embriyo transferini istemiyordum. Sonra dedim ne hayırlısı ise o olsun. Önemli olan sağlıkla kavuşmak Hayırlı olsun

Sağol kuzum benim belki süprzi olur ama dediğin gibi sağlıklı olsun bizde sağlıklı olalım da teki de çifti de aynı

Sağol kuzum benim belki süprzi olur ama dediğin gibi sağlıklı olsun bizde sağlıklı olalım da teki de çifti de aynı
Bizim bu tüp bebek haricinde hep 2 transfer oldu hic birisi tutmadı esimle bunda dedik ki bir olsun bizim olsun yeter ki Çok sükür saglıklı olsun da tek nasip kardesini almaya gitmek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…