2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız böyle konuşmayın ikiz riskli riskli diye zaten hepsi riskli Bi de ikiz öyle deyince ben deliriyorum yapmaa

Hadi gözünaydın canım her muayene hayırla güzelliklerle geçsin inşallah

Hayırlı olsun cnm çok sevindim.Sağlıkla büyüsün annesi Darısı tüm bekleyenlere olsun

@tiny miracle ve Kilya cığım;
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

H Hazel9 canım benim, çok sevindim.
İnşallah sağlıkla kucağınıza almak da nasip olsun.

Bizim bu tüp bebek haricinde hep 2 transfer oldu hic birisi tutmadı esimle bunda dedik ki bir olsun bizim olsun yeter ki Çok sükür saglıklı olsun da tek nasip kardesini almaya gitmek olsun
Kuzularım hepinize çoook teşekkür ederim Allahım hepimize yavrularımızı nur topu gibi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

cnm gözün aydın benimm sağlıklı olsun hayırlı olsun önemli olan o hadi bakalım rota 10 temmuz.bende 5 temmuza randevu aldım

cnm gözün aydın benimm sağlıklı olsun hayırlı olsun önemli olan o hadi bakalım rota 10 temmuz.bende 5 temmuza randevu aldım
Ayyy kuzumm teşekkür ederim darısı başına, o kadar tatlı bi ankii Allahım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım ama bu süreçler de su gibi sağlıklı geçsin inşallah

Kızlar bana ekstra progestan fitil verdi yaa çok mutsuzum prolutex le değişmişti iğnemi ama hiç bi yerde bulamadım yine progestan iğne devam yani hem iğne hem fitil sıkıntı olmaz herhalde dimi hiç anlamadım bu işi

ben ağızdan 2 alıyorum,fitil olarak 3 alıyorum hemde gökbeten 2 iğnem var günde 7 tane progestan içerikli ilaç kulanyorum cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…