2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım yaa bana da doktorum pıhtılaşma yok , ama pıhtılaşmaya yatkınlık var onun için 9 ay kullanman gerekiyo dedi .

Sanırım 6 haftalık olacaksın, şu an 4+2 olmalısın.
Duyulma ihtimali çok yüksek ama duyulmayabilir de.
Benim 7+0’da duyulmuştu. Kötü hissetme duyulmazsa.

Insallaahh guzelce annesını hıc üzmeden büyür bebek

Oyy kuzum maşallah Allahım kucağınıza almayı nasip etsin darısıda bizim başımıza inşallah ben de yarın gidiorum da sadece kese görür herhalde daha minicik

Covid aşısı konusunda instagramda onlarca doktorun görüşünü izledim, dinledim. Genel kanı hamilelik döneminde covid‘e yakalanmaktansa aşı olmayı öneriyorlar. ama en son kendi doktoruma sorduğumda, “aşı olmayı unut, aklından çıkar, kendini koru” dedi. Genelde olası riskleri sayıp, son kararı hastasına bırakan doktorlar da var ama benim doktorum o ihtimali bile ortadan kaldırdı. Gerçi bana bıraksaydı, ben muhtemelen aşı olmak isterdim. İşe başlamam gerekiyor, aşısız nasıl olacak bilmiyorum

Hayırlı olsun tupaaaaa cım. İlk kontrole gittiğimizde keseyi görmüştük sadece. 8. haftada da kalp atışını duymuştuk. Çok heyecanlı anlar Allah tamamına erdirsin inşallah

Çok şükür maşallah gözün aydın canım düşündükçe içini kıpırdatıyor insanın

Insallaahh guzelce annesını hıc üzmeden büyür bebek

Oyy kuzum maşallah Allahım kucağınıza almayı nasip etsin darısıda bizim başımıza inşallah ben de yarın gidiorum da sadece kese görür herhalde daha minicik
Aminn inşallah hepimizin sağlıkla kucağımıza aldığımı günleri de paylaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…