2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimde normal tahlillerimde pıhtılaşma yok diye görünüyordu canım ama genetik testinde çıktı
Tam olarak hangi testte pıhtılaşma çıktı acaba?
Bana bi dolu pıhtılaşma testi yapıldı, hepsi temiz gibi görünüyor.
Protein C
Protein S
Anti-Kardiyolipin IgG
Anti-Kardiyolipin IgM
Homosistein
Anti-Trombin III
Bunların sonuçları gayet güzel.
Kromozom analizi henüz çıkmadı.
Periferik kandan karyoyip tayini adlı bir test.
Onda mı çıktı seninki acaba?

Benimde normal tahlillerimde pıhtılaşma yok diye görünüyordu canım ama genetik testinde çıktı
Bana hic pıhtılasma ile ilgi genetik bakılmadı kromozom analizi yaptirdik sadece bide klasik inr felan bakıldı simdi oksaparı bıraktirirsa diye korkuyorm nerden aklıma geldiyse

kızlarrr doktorun yazdığı reçeteyi kaç gün içinde işletip ilaçları alabiliyorsunuz. 5 temmuzda randevu almayı düşünüyorum.geçen ay 7 sinde aldığım için ilaçları bu ayda 7 temmuzda devlet karşılayacaktır.5 inde reçeteyi yazsa 7 inde eczaneye gidip işletsem oluyor mu acaba.

Protrombin ve mtfr 1298 a>c poliformizmde heterozigot çıkmıştı canım o yüzden genetik doktorumda kendi doktorumda kanında pıhtılaşmaya yatkınlık var dedi doğuma kadar ve doğumdan belli bir süreye kadar kullanman gerekiyor dediler

Bana hic pıhtılasma ile ilgi genetik bakılmadı kromozom analizi yaptirdik sadece bide klasik inr felan bakıldı simdi oksaparı bıraktirirsa diye korkuyorm nerden aklıma geldiyse
Bende ilk kaybımdan dolayı yaptırmıştım canım doktorum pıhtılaşmadan kaynaklı yada bir anomaliden kaynaklanıyo olabilir demişti o yüzden hem kromozom analizi yaptırdık hemde pıhtılaşma var mı yok mu diye bakıldı. Hiç aklına öyle şeyler getirme inşallah öyle bir sıkıntın yoktur gebeliğin çok güzel bir şekilde ilerler ve sağlıkla bebişini kucağını alırsın

Oluyor canım reçetelerin 3 gün geçerliliği var ama sen yine eczacıya sor istersen

Kuzum ben transferden sonra 26. Gün kalp atışını duymuştum o da alttan 6+5 e denk gelmişti. hayırlı haberlere inşallahh sen kaçıncı gün gitmiş olacaksın

Son düzenleme:
Bende de günü gelmeden ilaçlar bitiyordu diye hep tanıdık eczaneden borçla almıştım ilaçları, günü gelince de yazdırıp vermiştim reçeteyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…