2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım ben de hem fitil hem iğnesini kullandım progestanın

inşallah cnm ya ağzıdan alınan progestanı kesse çok mutlu olacağım.çok etkliyor beni..bakalım randevuda bakalım ne diyecek..
Ay kuzum inşallah hafifletir azıcık sen çalışmaya başladın mı yoksa evdemisin ? Ben çok çabuk yoruluyorum bir de kasık ağrım oluyo yorulup ayakta durunca, normal olucak ağrı dedi Evde dinlene dinlene geçircem sanırım ben de bu süreci ağrı korkutuyo biraz

yine memoriale mi gideceksin canım inşallah bu sefer herşey çok güzel olur
Evet Aygül hocaya canim..yeni doktor da hastane de görmek istemiyorum ki..Aslinda tedaviye de pek gitmek istemiyorum da bebek te istiyorum belki 1 2 yil şansım kaldi en fazla..Ne bileyim...yaşadıklarım geliyor aklıma gene yasarim düşüncesi iste bilirsiniz

Merhaba hanımlar hsg kaç yıl geçerli olur?
2018te çektrmiştim ama 3 senede değişiklik olabilir dediler.

Hadi hayırlı haberlerle gel bizi de haberdar et canım
Geldimmmmm. Çok şükür herşey yolunda bir hafta önden gidiyor bebiş 12+4 pıtır pıtır atıyordu kalbi organlara baktı tam şükür. Fetal dna istedi benden de önermiyorum 2lİ 3lü dedi haftaya önü yaptıracağım. Kanama alanı kapanmış tamamen şükür şu an herşey yolunda ense kalınlığı da 1.4mm

Hoş geldin. Maşallah kuzum çok sevindim sağlıkla gelişsin yavrucuk

Hadi gözün aydın canım maşallah ya ben Bi karara varamadım daha test konularında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…