2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dus alıp yatmistim bas agrimi felan ona bagladm da bu aralar olması da normalmis gerci ama iste hersey korkutuyor insanı

Tesekkür ederm canım en korktugum tansiyon en iyisi onu takip edeyim bakalim

Aynenn ben de bio oil almıştm o sırada mühendisnoğluna baktm hemen iade ettim geldiği gibi. Sanırm lierac alıcam. 2019 daki hamileliğimde de lierac almıştm açtım ama kullanmak nasip olmadı öylece duruyor çöpe gidecek sanırm kullanabilseydm keske o yuzden biraz daha karnım çıksın diyorum. Bu arada annem şiddetle badem yağı sür günde iki kez bol bol diyor. Hem doğal hem de sıfır çatlak diyor gercekten baktım 3 sezaryen annem ve sıfır çatlak pamuk gibi maşallah ki annem kendine bakan fit bir kadındır herkes ablam sanıyor

Maşallah kuzum ya ne güzel. Çatlak büyük oranda genetik meselesi imiş ve ben dezavantajlıyım. Genetik olarak yatkınım inşallah etkili olur ama bu yağlardan o yüzden beklentim yok daha az çatlayayım diyorum lierac aldım ben de doktor öyle diyince. Bir de yağ karışımı alacağım. Badem yağı kılları besler diye korkuyorum göbeğim tüylendi zaten ondan bakacağım kuzum

Ben en başından beri kan sulandırıcı birşey kullanmadım neden acaba ya

Evet annem dedi badem yağı kılları arttırsada doğumdan sonra hepsi döküldü kıl çıkarsa asla elleme diyor. Bir arkadasım onca yağladı kremledi etti ama kıpkırmızı harita gibi çatlaklar kalmış. Artk hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun kuzm

Aynen canım zaten doktorlar genetik olduğunu söylüyor biz sadece hafifletelim diyoruz. Çatlamayan bir şey kullanmasa da çatlamıyor mesela teyzem hiç bir şey kullanmadı ama çatlamadı da tamamen genetik kodlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…