2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben özel hastanede kadın doğum doktoruna rapor çıkarttırdım öbür türlü olmuyor. Aile hekimi de uzmansa rapor çıkarabilirmiş
Tamam canım şimdi daha iyi anladım 😊
O zaman sonucum belli olunca raporu sorarım Hoca'ya. Şimdilik bir kutu almıştım. Teşekkürler 🙏

Kafamdaki şu “bebek içerde iyi mi şuan napıyo sağlıklı mı” düşüncesi doğuma kadar geçmeyecek sanırım 🙄
Bende ayni durumdayim dr a söyledim kontrollere sık geleyim dedim kabul etmedi 🤣hareket edene kadar böyle kaygilar yasamamiz normalmiş ama sık olarak da gelseniz degisen bişey olmaz şu an hersey normal görünüyor bişey olacağı varsa sık kontrolde olsan degisen bi durum olmaz dedi

Bende ayni durumdayim dr a söyledim kontrollere sık geleyim dedim kabul etmedi 🤣hareket edene kadar böyle kaygilar yasamamiz normalmiş ama sık olarak da gelseniz degisen bişey olmaz şu an hersey normal görünüyor bişey olacağı varsa sık kontrolde olsan degisen bi durum olmaz dedi
Ben 2 haftada bir gitmeye devam edicem sanırım çünkü 1 muayene ücreti 1 kontrol olarak gidiyorum. Yani ayda 1 muayene parası verip 2 kez görebilecekken neden 1 kez göreyim ki diye düşündüm 😅😅

Merhaba beybiler,
Dün mesajları takip ederken uyuyakalmışım yine 😴 derken potansiyel babalar günü kutlaması ile gün bitmiş, zaman nasıl geçiyo anlamıyorum bile 😱
Bio oil aşırı iyiymiş ama yeni içerikli olanı al içeriği berbatmış. Eskisini Türkiye de satmış Avrupa da sattığını eleştiriler üzerine yeni diye sunmuş. Çok iyiymiş ama dediğim gibi gebelik için zararlı şeyler varmış içeriğinde. Öyle markalara da uyuz oluyorum yenisini bile almaktan vazgeçtim. Doktorum lierac önerdi. Onu alacağım bir de homemade aromaterapinin yağ karşımı var gebeler için onu alacağım canım
Kilya Kilya cım dün kaç kilo aldın diye sormuştun bi mesajda, onu bulamadım ama sorun aklımda. Ben transfere girerken ilaçların da etkisiyle bi 4-5 kg almıştım, transferden sonra sonucu da öğrenmemle eskisi kadar yiyemiyorum sanırım, aslında yemek de diil de çok atıştırıyormuşum. şimdi abur cubur yemiyorum, bi kilo vermişim.
Bio oil evet dediğin gibi doğal olanı var son çıkan nedense Türkiyeye sonradan sunulan onu iyi diyorlar ama işte az Bi spekülasyon insanın kafasını bulandırıyor.
Lierac ilk önerilenlerde fiyatı baya çok geliyor bana ama bakalım. Mustelayı da yeni duydum gebelik çatlakların hiç karşılaşmadım açıkçası. Bir de Hindistan cevizi yağını da kullanıyor kimisi çatlak kremine ek. Ben de ne alırsam alayım yanına onu kullanırım çünkü Hindistan cevizi yağının nemlendirici etkisine güveniyorum. B baby art
Ya okadar eksiğim var ki kendi şahsıma güneş kremi bile almadım daha hep sürekli erteliyorum. Bir araya birikince de daha çok zorlycak maddi olarak aslında
Bio oil‘i ilk kez Cansu Canan Özgen‘de gördüm, o da bebek bekliyormuş, çok övdü. Ordan aklımda kaldı, fiyatı da makuldü.
Yani tatlı yiyemiyorum canım sadece tuzlu. Birde sol gogsum büyük sağ gogsum daha küçük ve topluydu. Eski inanictada bu şekilde olduğunda erkek olduğuna inanilirmis. Rüyamda erkek çocuk ismi görmüştüm.
Ben de transferden önce sürekli tatlı şeyler atıştırırdım. Bi süredir hiç yemiyorum, canım da istemiyor. Hatta ekşili, tuzlu şeylere düştüm ben de, sabah uyanıp turşu yiyordum. Canım gün Yemekleri istiyor sürekli, kısır, mercimek köftesi, patates salatası gibi ekşili 😋 ye ekşiyi doğur Ayşe’y, ye tatlıyı doğur atlıyı derler ama sen de tersi çıkmış. Sağlıkla gelsin küçük prens 🌸

Yaaaaa, maşallah. 🥰
Harika bir haber bu. ❤️
Katlanarak devam etsin inşallah. 😉
amin cnm inşallahhh.. doktorumu aradım bugün 14.günüm.bugünden itibaren 11. 12. 13. günlerden herhangi biri gün gel kontrole dedi. acaba kalp sesi duyulur mu. 13. gün cumartesiye geliyor belki 15.gün pazartesi giderim kalbi duyma ümidiyle😍😍

X