2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Keseler nasıl duruyordu canım benim altlı üstlü aslında en güzeli yan yana olmaları ama öyleler inşallah ikisi de sağlıklı olur. Alttaki garibim işte tekme savurup duruyordu yerim dar diye diğeri ohh üstte hiç tınlıyor bir şeyi yüreğimize indiriyordu. Uyanınca da yüzüstü döndü doktor çok iyi inceleyemedi diğeri de alttan vurup durdu görüntüyü bozuyordu kesenin şeklini bozup ondan tedirginim açıkçası.

Son düzenleme:
Amin amin kuzum Rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine hepsine sağlık versin bedeni ruhu aklı yerinde bütün olarak kucağımıza almayı nasip etsin Bilmiyorum benim doktorum yorum yapmaktan kaçındı kuzum sağlık versinde gerisi mühim değil. Ne sıkıntılar ile geldik Rabbim bu yolda olan herkese sağlıkla huzurla nasip etsin inşallah

Dün gittiğimde normalde 10+5 ama bir tanesi 11 diğeri 10+6 ydı canım cinsiyetlerini sordum ama daha küçükler dedi bence tahmin etti ama söylemek istemedi iki hafta kullanalım hiç riske atmayalım progestan iğne bayağı kötü yapıyo dedim oda fitile çevirelim dedi ama buradaki çoğu arkadaşımız fitilden dolayı kanama yaşayınca korktum iğneye devam edelim o zaman dedim onlar iyi olsunda önemli olan o

hadi gözün aydın cnm..güzel haberlerle geldin.

Ben hiç sormadım ya altlı üstlü mü yanyana mı diye sadece doktorun dediği aralarında mesafe var bu iyi birşey bitişik değiller dedi bitişik olsaydı birbirlerinin besinlerinden çalarlardı gibisinden birşey dedi

Aminn Amin inşallahh Ben de yapmamasını yeğlerdim zaten kesinleşince söylesin isterdim de tahmin dedi işte o da ben de kesin diye kafama yerleştiriyorum hiç. Tabiki mühim değil hiç değil hem de Allah ne bana ne eşime vermemiş öylr Bi duygu hiç cinsiyet tercih ayrımımız yok demen gibi nelerden geçiyoruz Allah nasip etmiş bence bunları düşünmek dilemek günah çok fazla olur gibi geliyor. Herşeyin hayırlısı inşallah

Ay onu tam bilemedim şimdial üst gibi ama çapraz alt üst duruyordu sanırım benimkiler

cnm çok sevindim adına..bir daha ki gitmeye artık gösterirler cinsiyetlerini

Bak sende de önden önden gidiyomuşsun Etmiştir bence de kimi söylemek istemiyor kesin olmadan.
İlaçlara ben de tereddüt ettim aslında ama bırakalım dedi işte

Bak sende de önden önden gidiyomuşsun Etmiştir bence de kimi söylemek istemiyor kesin olmadan.
İlaçlara ben de tereddüt ettim aslında ama bırakalım dedi işte
Her doktorun uygulaması farklı canım öyle uygun gördüğü için bıraktırmıştır inşallah Allah’ım sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip eder evlatlarımızı

Kuzum seninle konuştuk mu dün hatırlamadım ama hayırlı olsun diyeyim iğne olarak ben de devam ediyorum proluton a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…