2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bakın işte şu fitller yapıyor kanama ve lekelenme bence
kanamayı bilemem cnm ama kahverengi lekelenmeyi o yapıyor.çünkü ben nisan ayında yarısında iptal olan transferim de doktor estrofermi ve progestanı fitil olarak belli bir müddet kullanmaya devam et dedi.kullandıktan belli bir süre sonra kahverengi lekelenmem başladı aynı şimdi olduğu gibi...

Tabııı ben kac aydır transfer oncesınden baslamıstım kullana kullana bence kanama ya da cevırıyor

Ayy çok iyi dayandın, ben çatlamıştım şimdiye Güzel haberler alacağız senden de, heyecanla bekliyoruz
aralık ayından beridir topiklerdeyim.bu işe ilk başladığımdan beridir kendime söz vermiştim.olumsuz birşeyde çok stres ederim biliyorum kendimi.bu geceyide atlatırsam tamamdır

Kızlar biz kontrolden geldik bugün. Hamdolsun ki herşey yolunda. İlaçlarımdan progestan ve progesteron duphaston bunlar kesildi bu saatten sonra bunların bir faydası olmayacak dedi. Oksapar ve folik aside devam ediyoruz.
İkiz gebeliklerde 2 li 3lü taramalar bir anlam ifade etmiyor dedi. Ense kalınlığı ve burun kemiğine bakıyoruz zaten dedi onu da 28 hazirana randevu verdi. 2li 3lü testler yerine fetal dna dan bahsetti bir broşür verdi hatta ama muhakkak yaptırın demem dedi. İnceleyin kararınızı verirsiniz dedi. Ense kalınlığı ile burun kemiğine baktığımızda anomali var veya yok %60tahmin ediyorsak hem testinde bu tahmin daha fazla dedi.
Cinsiyet tahminlerinde de bulundu ama kesin değil diyorum birdahaki kontrolde netleşir dedi. Bugünü bu şekilde atlattık çok şükür

Gözün aydın olsun canım masallah saglıkla tamamla

Tam kac haftalık oldun sen şimdi

Gözün aydın canım güzel haberleri alınca bütün kaygımız tasamız kayboluyor benide iki hafta sonra tekrar kontrole çağırdı ikili taramayıda o zaman yapacağız dedi ilaçları yine kullanmaya devam edecem iki hafta daha sonrasında kesecekmişiz ya ne güzel cinsiyeti ile ilgili tahminde bulunmuş

Bu durumda fetal dna devlet tarafından mı karşılanacak? Pahalı bi işlem, karşılanmayacaksa zorunlu tutamazlar diye düşünüyorum
Bazı araştırma hastaneleri yapıyor ama duyduğum çok hatalı sonuçlar vermişler. Yani devlette yapılsa da sanki insanların güven duyması biraz zaman alır gibi. Bir de mahkemenin vereceği bir karar mı bu da değişik yani.

Çok saçma değil mi ya herkesin gücü kafi gelecek mi bu testleri yaptırmaya pahalı testler diye biliyorum neye göre böyle bir karar almışlar çok merak ettim
Ben de bilemiyorum tıbbi bir durum mahkemenin karar vermesi ile olmaz ki. Mahkemenin herkes aşı olacak demesi bile bundan daha mantıklı gibi. Bazı araştırma hastaneleri bu testleri yapıyor bir iki yıldır tabii doktorun risk görüp sevki ile ama duyduğum çok hatalı sonuçlar çıkardıkları. İnsanların güven duyması biraz daha zaman alır.Türkiyede özel yerlerde var yurtdışı şart değil artık ama onların fiyatlarda yurtdışı kadar.

Çok sağol canım benim kaybolmazmı Bi oh şükür çekiyoruz tabi bitmiyor yine düşünecek kaygılanacak hep bişey çıkıyo muhakkak Evet söylüyorum ama kesin değil dedi biri kız biri erkek dedi haftan kaç canım ilaçlar devam ediyor. Gerçi ilaçlar konusunda her hekim farklı protokol uygulayabiliyor da

Hadi gözün aydın kuzum. Yaa ne kadar erken cinsiyet tahmininde bulunmuş hayırlısı olsun inşallah

Hadi gözün aydın kuzum. Yaa ne kadar erken cinsiyet tahmininde bulunmuş hayırlısı olsun inşallah
Çok sağol canım ya ben de anlamadım hiç öyle bişey beklemiyordum inceledi inceledi baya çıkıntı var dedi so ta diğerine geçti ama kıpır kıpır diğeri yapısal olarak farklı muhtemelen bu da kız dedi çat diye sırtını döndü gözümüzün önünde şok oldum inanamadım

Benimde biri çok hareketli diğeri biraz korkuttu hatta hiç kımıldamadı uyuyor dedi doktor bir iki pat pat ultrason ile vurdu ayy içim gitti uyandı zorla bu çok sakin olacak kime çekti ise uykuyu seviyor dedi. Dedik ikimiz de sakiniz. O zaman diğeri kime çekti ise sürekli oynuyor durmadı yerinde .Esprisine söyledi ama oynayan kızdır kesin dedi eşimde bir an ciddi söylüyor zannetti ama doktor kızlar genelde daha hareketli oluyor dedi. Aslında annem erkekler daha hareketli olur diyordu demek ki genelde kızlar kıpır kıpır oluyor Hiç dönmedi ama sürekli tekme savuruyordu diğeri uyanınca yüzüstü döndü

Yaa senin de miii ozaman senin de Bi kız biri erkek. Beni erkek olabilir dediği aynı seninki gibi patates gibi yatıyordu milim oynamadı Allahım daim etsin sağ salim kucaklarımıza da almayı nasip etsin sevinçlerimiz yarım kalmasın hepimizin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…