2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim 8.Gün 475 ti canım ama tek. seninki inşallah gönlünden geçen olur

kızlar merhabalar size bir sorum var.günde 3 kere , sabah öğle akşam estroferm alıyorum.gece ilacı alırken uyku sersemi iki tane almış bulundum.başınıza böyle birşey geldi mi ne yapmayalıyım.dengelemek için sabahki dozumu almasam mı ya da ne yapsam bir tane fazla kullanım yan etkisi olur mudoktoru aramak da istemiyorum çekiniyorum

Ah o mide huzursuzluğu 14. Haftanın içindeyim hala geçmiyor şimdi yanma da eklendi
Canım gözünaydınnn çok sevindim. Değerlerle ikiz olma olasılıgı pek anlasılmıyor kuzucm benm 9. Gün 151 11.gün 1700 dü ama tek bebiş
Değerlere hiçç takılma derim tamamen ultrasonda belli olacak

Tüp bebek bölümünü arayıp sorardım ben canım direk. İlaç almadıgınızda veya yanlıslık oldgunda mutlaka bize bilgi verin demişlerdi bana

Canımcım hayırlı ugurlu olsun inşallah her detayını güzel güzel görürsün herşeyi yolundadır bebişlerinin ne zamana aldın randevu
Sağ ol kuzum inşallah iyidir her şey Nasipse haftaya çarşamba gününe aldım. Biraz daha zaman girsin istedim araya ama bu kez diğer muayeneme yakın olacaktı. Neyse inşallah güzel geçer

Aynen beta değerin güzel bence bir ihtimal olabilir artışı daha çok fikir verir kuzum. Net olarak kalp atışında belli oluyor aslında. Kaybolan ikiz sendromu diye bir şey var. Kesenin içinde bebek olduğu netleşince ikiz diyebilirim dedi doktorum o da ancak kalp atışına denk geliyor. İnşallah en sağlıklı en güzeli nasılsa öyle olsun

Canım muhakkak doktorunu ara kendi kendine dengeleme filan yapma önemli ilaçlar hormon bunlar bizim dememizle senin tahmininle olmaz. Bir şey olacağından değil ama ne olur ne olmaz ara muhakkak

kızlar yerl kanaması görüp potif olan var mı? trans sonraki 3.günün gecesinde kahve lekelenme oldu. Umarım iyiye işarettir
Canım bir kere adet kanı değildir o endişe etme. Belki fitilden belki transfer esnasında ufak kılcal kanamanın etkisidir kahverengi ise eski kandır yani. Hiç kafana takma

Kızlar bir akrabam kadın doğum uzmanı tedavi mi diyecek diye aramamıştım şu ana kadar. Aşı meselesi için aradım bakanlığın söylediği yaptırabilirler gebeler de emzirenlerde dedi. Şu an için yapılanlarda ekstra bir durum yaşanmadı. Covid gebelerde biraz daha ağır seyredebiliyor tabii bu da hepsinde değil hafif atlatan da oldu dedi. Ama covid de geçirilince vücutta hasar bırakabilir bunu da kimse asla bir şey yapmaz diyemez dedi. Hiç bir doktor aşı için de çıkıp hiç bir şey olmaz diyemez sonuçta yeni bir durum dedi. Ama büyük bir etkisi olsa çoktan çıkardı. Bir sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum. Şu daha iyi bir aşıdır diğeri daha kötü diye bir şey yok yaptıracaksan aralarında fark yok bulduğunu yaptır dedi.

Canım muhakkak doktorunu ara kendi kendine dengeleme filan yapma önemli ilaçlar hormon bunlar bizim dememizle senin tahmininle olmaz. Bir şey olacağından değil ama ne olur ne olmaz ara muhakkak
içim rahat etmedi,ne olur ne olmaz diye aradım sorun olmayacağını söyledi bilgi amaçlı yazayım dedim günlük doz alımına devam dedi

yaaa cnm benim allah gönlünüze göre versin inşallah..en hayırlı olanı verecek inşallah..

kızlar yerl kanaması görüp potif olan var mı? trans sonraki 3.günün gecesinde kahve lekelenme oldu. Umarım iyiye işarettir
cnm benim kanaman ne renk.açık sütlü kahve renginde mi.benim 7. gün başladı,bugün 11. günümdeyim halen devam ediyor.doktorum progestan kaynaklı olabileceğini pembemsi ve kırmızı olmadığı sürece sıkıntı olmadığını söyledi..

Yıne de benı korkutuyor

Yaa bakın işte şu fitller yapıyor kanama ve lekelenme bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…