2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen kuzum gebeyim. Rabbim hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde nasip etsin bekleyen herkese

Canım hayırlı olsun inşallah. İki gün oldu ama sonra belirtisizdi.O iki günde de üçüncü gün embriyosu tutunmuyor aslında bence stres transfer gerginliğinden oldu. Yani özetle belirtim olmadı. Anladım ki olup olmaması bir şey ifade etmiyor. Çok takılmamak gerekmiş. Yaşayıp pozitif alanlarda var almayanlarda değişiyor yani kuzum

Benim eşimde aynen böyle düşünüyor o yuzden yaptirmak anlamsiz diyor. Bense kafayi takıyorum

Benim muayenem 15 dakika falan sürdü o kadar uzun süreceğini düşünmüyorum

üçüncü gün embriyosu 4,5te filan tutunuyordu sanki dimi canım... Teşekkürler cevabın için

Bende öyle olacağını zannetmiyorum sanırım detaylı ultrason ile karıştırdı
Karıştırmış olabilir. önce ön bilgiler aldi son adet tarihi,yaş,boy, kilo,ailede engelli bebeğe sahip olan var mi?eş ile akrabalik var mi?tüp bebek gebeliği ise kaçıncı deneme gibi sorular sordu sonra ultrason bakti ense kalınlığı, burun,kemiği, kan akışı, kalp bunlari inceledi hepsi 15 dk.surdu. canım ama senin doktorunun muayenesi farkli ise bilemem

selam canım nasılsın ne zaman gidiceksin kontorole
Pazartesi gidicem tatlımm.. Dün akıntıyla biraz çoook açık pembe leke gibi geldi, tedirgin oldum baya ama devam etmedi sonra.. İnşallah kese büyüdüğü için oluyordur..pazartesi 2 doktora birden gidicem bakalım iyice görmüş olurum Sen nasılsın? Ağrın, belirtin bişi var mı??

kanama oluyo canım tedirgin olma ilaçlar bile yapıyormuş ağrım flan yok canım çok nadir kasıgım ağrıyo tedirgin edicek kadar değil ama benim midem çok tuaf oldu iştahım azaltı değişik birşeyler oluyormidem de tarif edemediğim bir huzursuzluk var inşallah yolundadır herşey bana 2 hafta sonraya gel demişti ama nasıl bekliycem bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…