2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok canım kafa karışıklığı değilde biraz tecrübesizlik diyelim. Doktoruma güveniyorum canım ya o ne derse o açıkçası. Evet şimdiden konuştuk biz. Gideceğim zaman 11 olacak zaten 12 de ultrason. Amin canım hepimize sağlık sıhhat ve akıl sağlığı araştıra araştıra kafayı yiyeceğiz

Kızlar bence bu testlere kafanızı bu kadar takmayın eger kötü bir sonuc geldiginde aldırmayı düsünüyorsanız bisey diyeemem tabi ama söyle dusünüyorm doktorm ne test isterse yaptiririm diyelim ki kötü geldi e ne yapalım Allah korusun ama nasip kısmet bu isler bana bir zararı olmadigi sürece her zaman dogurmaktan yanayım o yüzden cok kafama takmıyorum ben bu konuyu

Herkese merhaba. Iki ay once bu grupta ben de transfer heyecani yasamistim ama 6 mayista negatif sonucumu aldim. Cok uzulduk. Ama bu ay bir mucize oldu ve dun öğrendik ki bu ay hamile kalmisim. Dogal yollardan nasil oldu hic anlamadik dunden beri şoka girdik. Cok mutluyum insallah rabbim her seyin en hayırlısını verir.
Benim dis gebelikgecmisim vardi. Bu ay doktor bir arkadasimin tavsiyesi ile Monodoks diye bir ilac kullandim. Tuplerdeki iltihabi gideren bir ilacmis. Doktor arkadasim zarari olmaz ama eger ki enfeksiyon var ise faydasi dokunur demişti. Gercekten dedigi gibi oldu. Ben ona bagliyorum.
Buradan da bunu yazmak istedim. Dis gebelik geciren varsa daha once enfeksiyon tedavisini bir dusunsunler doktorlarina sorsunlar

Ay maşallah, ne güzel.
Çok sevindim canım, sağlıkla devam etsin gebeliğin.
Rabbim bize de nasip etsin.

Masallah ne güzel Rabbimin mucizesi coktur gercekten nerden ne gelecegi hic belli olmuyor cok sükür bugunlerimize

cnmm senin adına çok sevindim..rabbim ol derse olur.allahım aratmasın sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ne kadar güzel bir haber Sağlıkla sonunu görün inşallah çok sevindim sizin adınıza Bu mucizeler bekleyen bütün arkadaşlarımızı bulsun inşallah

Maşallah ne kadar güzel bir haber sağlıkla devam eder inşallah tebrik ederim

Ne güzel bir haber tedavi sonrası doğal gebelik yaşayan çok kişi var canım Allah tamamına erdirsin. Ne güzel bir mucize

selam kızlar maşallah nisan grubu olarak çok aktifsiniz ben normalde haziran transferiyim ama gezerken denk geldim. Hamiş olanlara sağlıklı doğumlar dilerim.
Benim transferden sonraki 3.günüm ( 3.gün embriyosu- çift) 2.denemem - sebepsiz infertilite- yaş 31- izmir-

Pozitif alanlara sorum var ,kasıklarda ağrı batma yada başka bi belirti yaşadınız mı yoksa belirtisizmiydi

Kızlar bugün bir perinatolog dan randevu aldım. İlk defa farklı bir doktora gideceğim. Sekreter iki saat sürüyor dedi. Biraz şaşırdım. Acaba karıştırdı mı ki. Normal rutin muayene olacak dedim ama. Daha önce bir perinatoloji uzmanına gitmemiştim öyle mi oluyor ki anlamadım. Neyse inşallah güzel olsun da

gitmedim henüz gebelik nasip olmadı ama tek tek bebeğin tüm organlarına her şeyine bakılıyormuş muayene ücreti yüksek oluyor tüm her şey hakkında uzun uzun bilgi veriliyor. Hamile misiniz gerçi onu da bilmıyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…