2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim bebiş 2 ay 1 haftalıkken 7 kilo 100 g ölçülmüştü kontrolde. Şimdi 3,5 aylık, kaç olmuştur bilmiyoruz
Hey maşallahhh. O zman sana şunu sormalıyım. Bebek arabasını pusetli halde mi tutuyorsun yoksa öbürüne geçiş yaptınmı. Çünkü bizm bebek arabaların puseti biraz dar geldi bana ikimizin de aynı üründü diye hatırlıyorum. Omuzları sıkışıyor gibi geliyor pusette bebiş 3 aylk olmadan küçüldü yani bizim puset sen nasıl kullanıyorsun merak ettim.

İnşallah kendine yeteceğini almıştır kuzum bizim de ilk doz sorunsuzdu ama ikinci dozda bir tanesininkini ebe azıcık dışarı döktü kussada doz yenilemesi olmuyor o yüzden işe yarıyordur inşallah
Yapacak bisey yok canim .midesi çok hassas biliyordum böyle olacağını kâr kârdır diyelim.dışari ne kadari döküldü bilmiyorum ama bence işe yaramıştır.

Şifa olsun kuzum. Ayy bizimki ler geri geri çekiliyor ellememek için

Hayırlı kandiller ekleşelim

Herkese hayırlı kandiller geçen sene bu zamanlar duam da dilimde evlat hasreti vardı hamdolsun bu günüme şükürler olsun elhamdülillah ki evladım kucağımda sevgisi o kadar buyukku ömrümün sonuna kadar şükür dilimden düşmez bu günler hürmetine rabbim cümle evlat isteyen kullarına da tatdirsin bu duyguyu hasta kullarına şifa ismiyle muamele eylesin darda sıkıntıda olanların sıkıntıları hafifletsin

Amiiin

Kızlar öncelikle hayırlı kandiller, Kandiliniz Mübarek olsun.
Bu sabah fena kalktım ağrımayan bir yerim yok geçenlerde eşim hastaydı sanırım bana da geçti muhtemel covid gibi duruyor. Covid geçiren arkadaşlar emzirme işini nasıl yaptınız ve herhangi bir ilaç kullandınız mı?

Tecrübeli anneler öncelikle hayırlı kandiller size bir konuda bisey danışmak istiyorum bebeklerim gündüz zaten çok uyumazlardi 3.aya girdiğimizden beri gündüzleri hiç uyumaz daha doğrusu dalamaz oldu her zamanki gibi 3 saatte bir besliyorum mama sonrası 45 dk 1 saat uyanık kalıyorlar sonra uyku sinyallerini verince uyutmaya geçiyorum birisi diğeri az da olsa ona göre uyuyo ama diğeri imkansız dün hele hiç uyumadi sizce biseyi yanlış mı yapıyorum neden olabilir tavsiye verir misiniz uyku gerilemesi diye bisey duymuştum o da 4.ayda oluyomuş biz daha 13 haftalığız

Derler ya kelin ilaci olsa basina sürerdi diye valla yerimi alip bekleyim ne cevap gelecek

Kızlar sleepy islak mendil kullanananlar trendyolda 127 tl ye dusmus 12 lisi bepanthol pisik kremi de 75 tl kandil indirimi gelsin bnden size

Geçmiş olsun kuzum ya bol su parol dışında bir şey bilmiyorum emzirmeye devam öneriliyor maske ile genelde

Atak haftasından olabilir kuzum bir hafta kadar sürüyor sonra da uyku gerilemesi olur ama sakinlerler diye düşünüyorum her zaman bu şekilde değiller ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…