2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimkiler de düz yüzüstü koyduğumda durmuyo hele oğlan hemen koyduğum yeri yalıyo. Ben de hiç yapmamaktan yastıkta yapıyorum emzirme yastığında napayım
Ben bacağıma yatırıyorum azıcık orada duruyor dediğin gibi kafayı yere kapıyor hemen

Ay borçların daha sadece 8 gününü tuttum (aslında 9du da bir tanesi iftara 1 saat kala malum döngüden kazaya gitti

Yani daha 22 gün borcum daha var. Ama Ramazana 1-2 gün daha az kaldı. Tamamını bitiremem ama en azından yarısını tutabilsem iyi olur diyorum. Malum döngüye de girdim ya yeniden, yeni Ramazanda yeni kazalarım da oluşacak, bari bunlardan azaltayım diyorum.

Allah yardım eder kuzum ya Allah kabul etsin

cnm geçmiş olsun cnmm.daha iyisindir umarım

Ooo dışarı çıkmalara da başladık ohh ohh ne iyi gelmiştir size çekirdek aile vakit geçirmek

Cnm çok geçmiş olsun…
Oyy maşallah Paşa’ya
Öyle valla ne zaman geçti günler ne ara bu kadar büyüdüler 7. Aya girdik halen idrak etmekte zorlanıyorum

Kolaylıklar diliyorum cnm bayağı erken iş başı yapmışsın,zamanla tempoya alışırsınız

Ohh ne iyi gelmiştir sana arkadaşlarınla vakit geçirmek sohbet etmek
bende 2.5 yıldır kapandığım evden covitten sonra bir çıktım pir çıktım(şöyle bi 15 gün daha rahat takılır İzdivaya çekilirim)
Valla eşine de maşallah cnm 4 saat bebişi bakabilmiş.sen ara ara çıkabilirsin yaa eşin maşallah bakabiliyor

Ay sağ olsun bakıyor da havalar öyle soğuk ki, her yer kar buz. Dışarıda yürüyüş yapmaya hasret kaldım. Ah bir de oraya gidebilsem. Bütün gün evde durmaktan adımı bile unutacak hale geldim diyorum ya, artık evlerde oturasım da yok. Şöyle boş boş açık havada yürüyüp ara ara mağazalara girip çıkasım var.

Eşim ve sabah uykusuna uyandığını zanneden oğluşumuz ile herkese günaydııın
Gece 10'da uyuyunca uyuyana kadar birkaç saat rahat etmiştik ama bu da bunun 5'te uyanmasına neden oldu
Namazı da kıldık, ee şimdi ne yapacağız?
Şimdi babası bebek arabasına koydu sallıyor uyusun diye. Bakalım ne kadar sürecek? Ahan da saat şu an 6.18

Bizim oğluş uyudu a dostlar. Babası bebek arabasıyla evin içinde gezdirmeye başladı. O zaman zaten bir duruldu, uyku bastırmaya başladı. Sonra gak guk etmeye başladı, acıktı dedim. 1 saati geçmişti emzireli. Neyse aldım 3 dk. emdi ve huysuzlandı. Ayağıma koyduğum gibi de uyku moduna geçti. 5 dk. geçmedi uyudu. Şu an hâlâ ayağımda. 2 dk.ya kadar yatağına alırız. Şu an saat 06.45 ve oğluşumuzun gece mesaisi 1 saat 45 dk. dan uzun sürmedi neyse ki

Gerçekten mi?
Geçen eşime diyordum çok alıştım içimde olmasına, doğunca ne yapıcaz, bi boşluk olucak sanki diyordum.

Şükür canım sagol bı kac gune daha ıyu olurum ınsallah
Bogazdan kulaga vurmaya basladı augmentın alıyroum bıtsın bakalım ınaallah gecer
Çok geçmiş olsun canım.
İnşallah daha iyi olursun.
Havalar çok soğuk, dışarı çıkarken özellikle kulaklarını güzel sar atkıyla.
Ben bonenin üstüne bandana takıyorum, üstüne şal, onun üstüne kapüşon geçiriyorum. Sonra da atkı doluyorum.

Dısarıda işim olmuyor ki kuzu ev sıcak ya mutfaga gec ınce aradaa cam acıyordum belkı orrdan almısımdır belkıde benım kız haıfıf grıp gıbıydı ondan gecmıstıır
Sagoll kuzum tesekkur ederım

Bunu şimdi okudum, çok şükür canım çıkmamış şeker.

Oyyyyy kuzucuk yaa, bu yaşta gribi nerden bilmiş de olmuş.
Kıyamam ben ona.

Oyyyyy kuzucuk yaa, bu yaşta gribi nerden bilmiş de olmuş.
Kıyamam ben ona.
Yok kuzum bebek degıl benım lıseyye gıden 2. No lu kız ayy aman allah korusun bebekte bısey yok cok şükür
Dıgerlerınde de olmasın tabıkıde yıne bız c vutamın sıcak ıcecek frlan iç yat dinlen bebekler derdını de anlatamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…