2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet bizimki de reflü yatagina koyuyordm yan yatiyodu direk boyle kollari uzerine koyuyorum kafasini daha iyi tutuyor su kafa olayimiz bi duzelsinde insallah sorun bitmeyecek galiba bu cücükler büyüyene kadar

Evet bizimki de reflü yatagina koyuyordm yan yatiyodu direk boyle kollari uzerine koyuyorum kafasini daha iyi tutuyor su kafa olayimiz bi duzelsinde insallah sorun bitmeyecek galiba bu cücükler büyüyene kadar
Bitmiyecek napalım ama yaa şükür halimize yine de. Ateşi çıkmadı dimi bebişin

Helloo teyzelerim biz bugün ilk kez dışarı çıktık kahvaltıya geldik çekirdek aile dün de gece tek geçirdik o kadar mutlu ve huzurluyduk kiii herkes gitti evine çok şükür ben de daha iyiyim psikolojim daha iyi ilk mama yiyen beniö çocuğım değil ama problem şu ki yiyo sonra kusuo anne sütüyle mama fazla gelio sanırım biraz ara koycam önce meme ile beslicem bi yarım saat sonra da mama vercem. Siz de nasıl bir yöntem vardı ?

İkizlerde daha çok sanırım belli bir süre sonra yerleri kalmıyor sabit oluyorlar ya alışkanlıkta kalıyor onlarda ayırmak zor oluyor. Allah korusun inşallah düzelir ben biraz ters yöne zorladım da eskisi kadar direnmiyorlar

Ay kuzum odaklanacak bir şey koyuyordum öbür tarafta başka bir şey buluyor yine çevirmiyordu şansa doktor ters taraftan seslendi ona döndü doktorda diyor ters taraftan konuş sanki yapmadım dönmedi ki. Biraz uğraşa uğraşa atıyorum kucağıma alıyorum ters tarafa çevirip çenemin altına sıkıştırıyordum bastırmıyorum tabii de öyle öyle azıcık alıştılar. Yine de içimde korku oluyor. Allah esirgesin. Yastık iki tane aldım ikisi de işe yaramaz ama mahvetti bebeleri. Kullanamadım valla

Kuzum geçmiş olsun ya İnşallah çabucak geçer

Yüzüstü çok çabuk ağlıyorlar ya bir türlü yapmıyorum öyle hemen ağlıyorlar

Bitmiyecek napalım ama yaa şükür halimize yine de. Ateşi çıkmadı dimi bebişin
Yok sükür ates 37.5 gecmedi ama agri sanci birbirine girdi 2 kez calpol verdim onlarla uyudu
Heh aynen öyle bozma hic moralini kusma nasil bir kusma benimki mesela fışkırır tarzda kusuyordu mamadan sonra mama degistik ama seninki normal kusmaysa az az sizinti seklinde fazla geliyor olabilir

Yaa tersten seslenince daha cok bi tepkisi yok bizimkinin biliyo musun görüntüye daha odakli testi gecmese duymuyor mj bile diycem yani ay kafayi yicem

Geçmiş olsun kuzum öncelikle daha iyi mi yavruşun bu aşılar korkutuo beni de ilk kez öyle fışkırır kustu ama erken besledim normal de sızıntı şeklinde sabah ta sadece memeden sonra öyle sızıntı oldu. Off şimdi de kaka yapmıo geceden beridir yok ilk kez böle oldu beklicem bakıyım

Kızlar bu Çarşamba’dan beri migrenim tuttu, bugün kontrolüm vardı.
Kontrol sonrası tamamen geçti baş ağrım.
Çok şükür, her şey yolunda.
Bugün 26+3 olduk.
Artık iki basamaklı sayılara geldik, geri sayıyoruz.
3.trimester bakalım nasıl geçecek.
847 gr olmuş bebeğim, 37 cm.
Ne ara bu kadar büyüdü hiç anlamadım.
Daha geçenlerde 3 cm, 5 cm diyorduk.
Bir dahaki kontrol 30+3’te.
Daha çok var, nasıl bekleyeceğiz acaba?

Gözün aydın olsun masallahh

Yaa tersten seslenince daha cok bi tepkisi yok bizimkinin biliyo musun görüntüye daha odakli testi gecmese duymuyor mj bile diycem yani ay kafayi yicem
Benimkiler yeni yeni tepki veriyor kuzum zaten. Bende aynı şüpheleri duydum bir gözü görmüyor mu acaba bile diye düşündüm sadece gördüğü tarafa mı dönüyor diye. Sonra ilk muayenede normal demişti doktor bir şey olsa çıkardı filan dedim hep endişeler

Geçmiş olsun kuzum. Maşallah küçük adama hamileliğin balayı bitti desene

Kuzum ilk zamanlar bizimkiler sık yaparken sonra birkaç günde bir kaka yapmaya başladı anne sütü alıyor bence endişe etme. Arada fışkırır kusmalar da olabiliyor biz yaşamamıştık doktor sorun etmemişti

kızlar ben artık hiç giremiyorum buralara geçen hafta işbaşı yaptım öğlene kadar dersim var sadece ama perişanım sağım yapıyorum sürekli ve sanki pompanın çekim gücü azaldı sinir oldum lansinoh benimki pompa önerilerinize açığım birde rotavirüs aşısı yaptıracakmısınız yaptıracaksanız hangisini

Dr a yazdım sorun yok 2 güne kadar dedi bakalım ayy zormuş yaaa valla bok püsür devamlı kafa doluu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…