2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmiş olsun canım benim işiniz çok zor iki bebeyle inşallah hastalık yaşamazsınız bir daha

Çok geçmiş olsun sakindikca geliyor zaten bu hastalık oy kuzumlar anne baba kokusu varken başkasını ne yapsınlar Allah kolaylık versin size

Valla ben bişey anlamdım cnm biziz galiba paronayak olan ama üşür aman mikrop kapar aman yolda ağlarsa nasil sustururuz demeler salmak lazım demekki

Kuzumm sen hiç mi çıkmadın. Ben güneşli havaları değerlendirmeye çalışıyorum yaa. Öyle hınca hınç kalabalık yerler değil de. Eşim olmadan çıkamam dahaca ama ona şimdilik güvenemem de kanguru da lazım Bi tane bir de. Bence sen de çık yavaştan çok küçük değilsin bizden. Temiz havayı sevecekler bak görürsün

Valla ben bişey anlamdım cnm biziz galiba paronayak olan ama üşür aman mikrop kapar aman yolda ağlarsa nasil sustururuz demeler salmak lazım demekki
Yolda ağlamıyor yavrum valla ben okadar çıktım geçende arabada ağladı ebeğe gitmiştik. Aldım kucağıma puset ten emzirdim. İki puset arasında

Kuzum ben azıcık güneş görsem çıkıyorum arabasına koyup sokağa yürüyüşe falan. Owli üstüne Bi battaniye rüzgara bağlı puset üstüne de Müslin atabiliyorum. 3 kere falan avm ye gittik 1 saat kalmışızdır alışveriş için orda da mislini hiç açmadım maske hesabı sahile de indik Bi kaç kez çıkarıyorum yani

1 kere cıktık dr kontrolleri haric burda havalar hala soguk ama demekki bana göre soguk 10 dereceymis bugün bende yatak odasindan salona gecerken dereceyle geciyorm üsüyecek die abarttm galiba iyice

Ya azcik günes görsem bende cıkaririm aslinda ama hava hep kapali soguk geliyor bana ama ayni yerde yasayan arkadaslarm cikiyorsa ben abartiyorm galiba

Yani ben sürekli üsür modundaym ya kalabaliga girince vicdan yapiyorum geceb hastanede acikti agladi mamasini vermek zorunda kaldm usg beklerken kendimk sorguladm durdum gelmeden vermeliydim bu pandemide ortada verilir mi diye ama sakindikca da bisey olur diye korkuyorm

Ya azcik günes görsem bende cıkaririm aslinda ama hava hep kapali soguk geliyor bana ama ayni yerde yasayan arkadaslarm cikiyorsa ben abartiyorm galiba
Ben de tam tersi terlemesinden korkuyorum terletirsem hasta ederim diye... Bi de etraftaki herkes maske yakıyorsa korkmuyorum avm de yermek katı falan değilse mesela mağazada korkmuyorum.

1 kere cıktık dr kontrolleri haric burda havalar hala soguk ama demekki bana göre soguk 10 dereceymis bugün bende yatak odasindan salona gecerken dereceyle geciyorm üsüyecek die abarttm galiba iyice
Yaa evde mi odalar arası dereceyle gezşyon yerimm
Çok soğuksa çıkma ama tabi sen yine de cemre toprağa da düşmüş sözde ama

Son cümleni eşim covit olduğunda kurmuştum geçtiğimiz haftalarda

Ben de tam tersi terlemesinden korkuyorum terletirsem hasta ederim diye... Bi de etraftaki herkes maske yakıyorsa korkmuyorum avm de yermek katı falan değilse mesela mağazada korkmuyorum.
Kimse maske takmiyor buralarda ya gözüne baka baka valla geziyorlar insanlar terlemesi de kötü yatarken özellikle korkuyrm uyku tulumu aldm gelsnde daha rahat edicem galiba

Cokk gecmıs olsun canım yaa neysekı atlatmılsınız

Bende cıkıyorum artık bugun cok soguktu ruzgarlık felan takıyorum kıyafetlerı harıcı kostum gıbu kalın peluş şeklınde tulum onuda gıydır yorum owlıye sarıyırun uzerıne battanıye yanımda bırısı olsun yeter hersartta cıkmaya alıstım bende aksamları bız yagmur cıselerken bıle gaz yuuznden esımle karanlıklarda cokk gezdırdıkkk takır takır sallansın rahatlasın dıe

Yolda ağlamıyor yavrum valla ben okadar çıktım geçende arabada ağladı ebeğe gitmiştik. Aldım kucağıma puset ten emzirdim. İki puset arasında
Ben yanıma kucuık termosla sıcak su ve mamayı alıyorum baktım karnı ac hemen nerde olsam verıyorum gerı yatıruyorum gezdırıdkce ya uyuyor yada seyredıyr

Evde rahat g3zdırdıgım ıcın bende oyleyım derece ıle takıp ama sıkı sıkı gıydırınce dıssarıda arabaya bıde bındır ruzgarlık tamam

Ben cok cesaret edemedm galiba ya ama sıkıca giydirip az hava aldırsam hic fena olmaz galiba bebis icin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…