2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aa benım kız kuvezde bıle 1 haftada yıkandı nasıl beklettınız o kadar vakıt bızde bebekelr hastaneden yıkanır
Allahtan kuvezde hemsıreler de dıyordu ben sorunca mecbur saclar yapıs yapıs oluyor dıe yıkadık dıyorlar dı
Ben karsıyım hastanede yıkatmadım asla sadece kafasını sildiler onun haricindede iki dr da yıkamicaksın dedi hep sildim pamukla mis gibi benim kızçem bi keree deryaa 😂 işte hayır diyince dr yıkamadık temiz düştü Allahtan mikrop kapmadı 🤲

Bekler niye beklemesin YB da biz de yıkardık ama orda düzenli göbek bakımı falan da yapılıyordu. Valla saçlarını ben ıslak pamukla arındırdım mis oldu. Göbrkleri düşene kadar beklemeyi öneriyor genel olarak doktorlar da katı bir kural olmamakla birlikte. Ben de hem verniksini kaybetmesin istedim çünkü o mis gibi bişe 😍 hem de düşsün göbek hiiç riske atmayalım dedim
Oyy nasıl ekşimik kokuyo ama ölüyorum ben o kokuya 😂 kalın bağırsağı iki hafta sürer düşmesi dedi öyle de oldu yaa minnoş bunlar minnoş 😍🧿

Çok şükür canım. İnşallah böyle sağlıkla devam eder. 😊
Alışverişler ne alemde?
Ben tam başlamıştım ki ara vermek zorunda kaldım.
Şimdi tutuştum. 😂
Bende halen çöp almış değilim odamı güzelce boşaltıyordum ki covit olunca yapamadım birşey.bu hafta baza alacağım eşyaları taşıyınca bebek için gelen malzemeler var onları açacağım duruma göre başlayacağım🤭
Hiç araştırma da yapmıyordum ona yavaştan başladım şu ara bakınıyorum kıyafet falan haftadan sonra almaya da başlayacağım nasipse ama gerçekten az kaldı ilk iş hastane çantasını hazırlamak olacak sanırım ☺️☺️

Gaz çıkarma pozisyonunda asla durmuyor artık ağlıyor. Öne doğru bakmak istyomus. Öne doğru cevirdiğim gibi susuyor. Otururken de aynı şekilde öne doğru çeviriyorum sırtını kendme yaslamak mümkün değil asla öyle durmuyor hoop oturur gibi kalkıyor hemen. 2. Ay kontrolunde dr gelişiminin iyi ve 1 ay önde oldgnu söylemişti 2 aylıkken tepkileri bakışları daha ilerki ay tepkileri gibi demişti. Şimdi bu 3. Ay kontrolunde sorucam bakalım.
Sor bakalım canım. Koluna da koymayı deneyebilirsin hani o zman da öne bükülüyolar ya. Ay böylr de tarif edilmiyor.
Aman sen yine de sorana kadar oturmasın bence

Oyy nasıl ekşimik kokuyo ama ölüyorum ben o kokuya 😂 kalın bağırsağı iki hafta sürer düşmesi dedi öyle de oldu yaa minnoş bunlar minnoş 😍🧿
Aa benim gibi biri. O uzun yıkamadıpım dönem haricinde benim oğlan çok kustuou için ne kadar silsen temizlesen ekşi kokuyo. Ben hususi kokluyorum o kokuyu bayılıyorum yaa tek değilmişim valla 😂😂
Annem burdayken severken oy ekşi kokuyo bu püff falan yaptı severek ama suratı değişti kadının 😂 anne dedim ben o kokuya bitiyorum 😂😂 neeyy dedi bana 🤭

Valla bana gelırler oyle vernıks 24 saat bekkese yetiyor ben kıl bebegı ama 1 gun ara ıle hep yıkadım annemde hep yıkardı sanırım onun o skeılde dogrulugu nu kabullenmıısim oyuzden bana uzun sure geldı 😊 bebbekler suda daha ıyı gelısır derler yaa ruslar buzz gıbj sulara atıyorlar bebek dogar dogmaz onuda yapamam mesela 😂 ıste herkesın kabullenişi farklı
Aman salla kuzum demen gibi herkes bildiğini yapsın işte 😂😂
Kocaman oluyolar hemen büyüyolar 😔

İyi olmaya çalışıyorum kuzum bebişlerden biri yine başladı bi ara durulmuştu hastalık süreci falan derken yine huyu değişti 😔
Yaa tühh. Bizim bu durumumuz oluyo biri iyi toparladık derken diğerinde bişey çıkıyo. Benimkşler dönem dönem çok huy değiştirdiler. Atak matak da hiç bilmem ne gelirse elhamdülillah diyorum valla 🤭

Aa benim gibi biri. O uzun yıkamadıpım dönem haricinde benim oğlan çok kustuou için ne kadar silsen temizlesen ekşi kokuyo. Ben hususi kokluyorum o kokuyu bayılıyorum yaa tek değilmişim valla 😂😂
Annem burdayken severken oy ekşi kokuyo bu püff falan yaptı severek ama suratı değişti kadının 😂 anne dedim ben o kokuya bitiyorum 😂😂 neeyy dedi bana 🤭
Oyyy ölürüm kokularına ben onlarınn 😍 ne kusmuğu olcak kii can bunlar ya aşk aşkk ayyy uyuyo açıoruz resimlerini seviyoruz manyak gibi bişi olduk Allah bozmasın hiçbirimizin tadını 🤲🧿

Ben karsıyım hastanede yıkatmadım asla sadece kafasını sildiler onun haricindede iki dr da yıkamicaksın dedi hep sildim pamukla mis gibi benim kızçem bi keree deryaa 😂 işte hayır diyince dr yıkamadık temiz düştü Allahtan mikrop kapmadı 🤲
Piiss demedım zaten 🤣 annesı merak etme bı ınsan oglu o kadar nasıl yıkanmadan durur ona sasırıyorum ben 😊 neyse canım herkes bebekelrını nasıl ısterse oyle yapar tabııkı dr lar arası bıle cokk görus farklılıkları var canım içine nasıl sinerse oyle uygularsın benım de ııcıme dıger turlusu siniyor 🤣

Saol canım benim siz nasılsınız kuzuların nasıl 🥰
Evce hastaydık kuzum bir tek bi kızım hasta olmadı geri kalanı döküldük resmen diğer kızım içinde hastaneye git gel iyice mahvoldum. Kızımın tahlilleri temiz çıkınca biz covit olmayalım dedim eşim okula gitmeden gidip test vereyim dedi covit çıktı bir haftadır o karantinada bende ayakta atlattım büyük ihtimal ama çok yorucu bir hafta geçti annemde koku alamıyorum diyince oda çocuklara bakamıyor bi babamla ben geceleri full bendeydi eşimin bugün bitiyo karantinası çok şükür elim ayağımmış kıymetini daha çok anladım 😂

Yaa tühh. Bizim bu durumumuz oluyo biri iyi toparladık derken diğerinde bişey çıkıyo. Benimkşler dönem dönem çok huy değiştirdiler. Atak matak da hiç bilmem ne gelirse elhamdülillah diyorum valla 🤭
etini koparıyorlar gibi ağlıyor görmen lazım kimse alıp susturamıyo bi eşimde bi bende susuyo oda ne zorlukla bir an önce büyüsünlerde bu dönemleri geçsin istiyorum ☺️

Bende halen çöp almış değilim odamı güzelce boşaltıyordum ki covit olunca yapamadım birşey.bu hafta baza alacağım eşyaları taşıyınca bebek için gelen malzemeler var onları açacağım duruma göre başlayacağım🤭
Hiç araştırma da yapmıyordum ona yavaştan başladım şu ara bakınıyorum kıyafet falan haftadan sonra almaya da başlayacağım nasipse ama gerçekten az kaldı ilk iş hastane çantasını hazırlamak olacak sanırım ☺️☺️
Sende çok dikkat ediyordun kuzum sana nasıl geldi bulaştı durumunuz nasıl ? gerçi annem bugün diyorki sizin kadar dikkat eden olmasın size geldiyse daha herkes olur 😂

Oyyy ölürüm kokularına ben onlarınn 😍 ne kusmuğu olcak kii can bunlar ya aşk aşkk ayyy uyuyo açıoruz resimlerini seviyoruz manyak gibi bişi olduk Allah bozmasın hiçbirimizin tadını 🤲🧿
Aminn Allahım bozmasın 🧿🧿
Ben de dün ikisini aynı anda emziriyodum uyudular memede. Sonra çıkarıp kucağımda devam ettiler hareket edip uyandırmak istemedim. Açtım resimlerini videolarını izledim gülüyomuşum eşim geldi napıyosun sen diyo söyledim, gülüyor bana 🤭😂

Kızlar ya bizde bir gariplik mi var anlamadm arkadaslarimn attigi fotograflara bakiyorum hep disardalar bebekle beraber restoran olsun parklar olsun yabi hep kalabalik yerler bide hava soguk bn kızımı hava ısınsa birazda tenha olan yerlere gotürsem diyorum insanlar geziyor ben mi garibim onlar mi bilemedm sizde durumlar nasil

X