2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun. Kayıplarınıza da Allah rahmet eylesin inşallah. Siizn iyi olmanıza sevindim. Çok merak ettim özellikle H Hazel9 doğuma giderken gözlerim seni aradı
Kızlar yaa benim solantem nerdeyse öylrce duruyo geçen yaz Bi yere çıkmadığım için. Şimdi yaz geliyor ben onu kullansam nolur kullanılmıyo mu pregna acaba yazık birsürü de para verdik
Ben kullanıcam askım kullan gitsin ne olabilirki. Tarihten düşünmştm ama zaten yazın aldım bişii olmz
Ah bu kv leeerrr can hepsi can

Valla alışınca oluyo ilk yaptıgım yemeği söyliym 2 kg hamsi söyledim onu temizledim buğulama yaptm salata zaten bi saat yeşillik yıka sonra dedm ulan yapmasam mı böyle hemen şimdi hamsi yapabiliyor olmam normalmi benm kuck bebeğim var flan diyorm. Ellerm balıklı 40 kere cocuga koştm ağlasa kucagıma hemen alamıcam baya gerilmiştim o gün

Valla bizde halimize cok güldük kostur kostur su kaynatıyorduk hazir suyla da ılıtıyorduk aritmada su bitiyordu
Ya bu arada derece varmı yıkarken. Ben tek yıkıyorum bebişi 3-4 kez annelere yıkattm sonra sessizce kendm yıkadm sorduklarnda da ben yıkıyorm dedm suyun sıcaklıgını kendm ayarlıyorum derece yok ama bebeğe sıcak mı geliyor acaba diye bi korku girdi içime suya soktugunda öyle bir irkiliyor ki. Halbuki yavasca konusarak sokuyorum önce ayaklarını değdiriyorm içine grince korkuyor gibi tepkiler veriyor yani ağlamıyor ama korku yüz ifadesi oluyor. Kendni boşlukta hissediyor olabilir. İlk yıkadığımda öyle yapmamıştı. Su sıcak mi geliyor diye kafaya taktm smdi bi derece alıp denicem

Evet ben derece koyuyorum icine bi kere sıcak olmus 38 derece babasi aman nolcak dedi agladı banyo boyunca 37 normalmis onda sesi cıkmiyor

Hamsi mi e hiç ağlamadı mı anaa gerçi derin uykuya denk gelse olur belki de. Neden hamsiyle açılış yaptın yiğidim

Ben şuan gördüm yazdıklarını canım. Atlıyorum bazen kusura bakmayın
Başınız sağolsun Allah geride kalanlara sevenlerine sabır versin
Senşn ve bebeğinin iyi olmasına sevindim inşallah bundan sonraki süreci sakin stressiz ve sıkıntısız geçirirsşn

Ahhh kuzumm yaa bu bebekler neden boylee gercekten sebep yokkrn bırde bende cok caresız kalıyorum bıldiğimherseyı tekrar edıyroum taki susana dek
Artık emzırıken aksamakrınasslaa oturtmuyor agla aglaa krızıe gırıyır ben ayakta 2 memede dısarda hangını alırsa bı ona dönuyorum yok olmadı dıgerıne felan zor durum yanii

Piyanolu oyun halısnı alıyomuyux kızlar. Fisherınki pahalı ama muadiline de küçük yazmıslar bilemedm ya
Düşünmüyorum ben dün oglan ı yazdırdık dersaneye 11.000 tl artık kart mart halt getıre zaten bızım hanımın damlaları dr muanelrrı ıgnelerı daha bıtemedı kendıme bısey alamıyorum olmuyor bı tane swit aldım bol salaş o
19 martta yegenımın düğünğ var takı yok kıyafet yok nıkaha da gıtmmıcem kınaya 1 saat esımın aldıgı kartları kapamaya yetmedı fecı durum yaniii bebege ekstra oynasın dıe 500 e 300 e hıc bısey alamıcam

Yok ben derece kullanmıyorum yavrucum dirsekölçer var bende onla bakıyorum
Tülbent sar bebişin üstüne suya öyle temas ettir ben hep öyle yaptım

Piyanolu oyun halısnı alıyomuyux kızlar. Fisherınki pahalı ama muadiline de küçük yazmıslar bilemedm ya
Bn babycm aldm e bebekten fisher kalmamisti gozumu karartmis alacaktm ilk defa ama ordaki calisan hepsinin boyutu ayni dedi belki de kandirildm bilmiyormama cidden kucuk he azda olsa oyaliyor iste o kadar oara vermeye gerek yokmus cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…