2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Neyse ilk gün sizin de garibinize gitmiştir😂 Ayy töbe ben de bananeyse. Bu konuyu ilk kim fitillemişti buraya H Hazel9 😂😂
Evet onun basindan cikti🤣valla cok garibimize geldi annem bende bi guvenceymis galiba baktm uyumuyor hic ona veriyordm mesela ya da uyurken oda gidip bakiyordu ara sira simdi tuhaf hissettim kendimi esim bizi almaya gelmeden evi temizlemis Allah tan yoksa bide onunla ugrasacaktmm simdi aksama ne pisirsem die dusunuyorm😂

Günaydın kızlarım
Yemin ederim yenidoğan dönemine geri döndük. Sürekli hareket ediyor bu nasıl uyumak anlamadım 😭
Uyku değil onların ki zaten yorulup bayılma😀😀saatlerce gece salladım uyudu yatağa yatırdım 10 dk geçmesi gözler açıldı eller hiç durmuyor zaten kundak yapıyorum gene çıkıyor o minik eller yapmıyorum yüzüne vuruyor uyanıyor o 10 dk arasında anlayamadım ben bu bebeleri 😳😳uyku sevmeyen bebeler grubu burası 🥱🥱🥱

Bizim kız gernese gernese uyuyir eli kolu durmuyor sonra ona uyaniyor gernesmesi bitene kadar nöbet bekliyoruz basinda😂

Uyku değil onların ki zaten yorulup bayılma😀😀saatlerce gece salladım uyudu yatağa yatırdım 10 dk geçmesi gözler açıldı eller hiç durmuyor zaten kundak yapıyorum gene çıkıyor o minik eller yapmıyorum yüzüne vuruyor uyanıyor o 10 dk arasında anlayamadım ben bu bebeleri 😳😳uyku sevmeyen bebeler grubu burası 🥱🥱🥱
Valla gün geçtikçe düzeleceği yere garip Bi hal almaya başladı 😳 4. Ay dolsun derhal uyku eğitimi başka yolu yok. O kadar acıyorum ki haline.. Valla hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz şaşkınım bebeksin sen kendine gel dicem artık 😂

Kilya Kilya yazıcam yazıcam unutuyorum yavrum ya bana hediye geldi bebek arabası o yüzden şikayetim yok ama çok ağır. Ben kendim kabin tipi denilenden almayı düşünüyorum yaza 6 aylık oluyor nasılsa 2 kg mı neymiş onlar. Eğer zor gelecek giniyse onlardan al bence
Aynen kuzum bende öyle duydum hep biraz da satıcının gazına geldim ya o kadar parayı bastona vermeyin sarsıyor taşlı yola gelmez filan diyince hiç aklımda yokken travel a evet dedim. Biz seyahat ederiz aileler de dışarıda olunca. Kabin boylar acayip rahat olurdu taşımada. Öbür taraftan konfor da önemli diyorum aman bilemedim gitti

Cnm bana her annenin dediği hafif olsun,pratik kullanımı olsun yönünde. ilk zamanlar ağırlığın pek önemi olmuyor ama bebek büyüdükçe hem bebekle ilgilenip hem arabanın yükü zorluyormuş kilo anlamında değil açıp kapatmak vs..bagajda yer kaplaması indirilmesi kaldırması yönünden hafif tercih ediliyor genelde..karar vermek zor gerçekten iyi paralar veriliyor hadi beğenmedim yenisini alayım diyemiyorsun..
Öyle yavrum tecrübeler baya önemli benim içinde ama gidip yine de büyük araba aldım. Açıp kapaması pratik arabanın da indir bindiri zor olur gibi

Kızlar bir haftadır bebelerden biri ile ilgili baya sıkıntıdayız. Etini koparırcasına ağlıyor uykuya dalamıyor dalarsa yarım saatte açıyor çığlıklarla gözleri. Bir yeri ağrıyor diye endişe ettik rutin muayene vardı gittik güzel geçti idrar istemişti verdik şükür temiz geldi. Dün gece yine doktora götürdüm amansız ağlıyor çünkü iki gündür ağrı kesici de veriyorum ama yok. Kulağını yokluyorum ateşine bakıyorum normal. Gazı her zamanki gibi kaka normal. Ama bebek huzursuz çığırtkan. Hatta doktor gece muayene ederken de bir anda çığlığı bastı doktor bile korktu bir şey yaptı da canı acıdı zannetti elini çekti hemen. Kucağına aldı salladı sakinleşti. Ağrısı olsa sakinleşmez hiç sürekli ağlar dedi. Kan tahlili bakalım diyeceğim ama delmek istemiyorum kan germek için sebep göremiyorum ama huzursuz belli dedi. Uyuyamama huzursuzluğu onun ki anlıyorum ben az çok huyunu. Ama hiç bu kadar uzun süre devam etmemişti. Çaresizim. Yine de acaba bir yeri mi ağrıyor diyorum her bağırdığında. Bir ton gözyaşı döküyor öyle kuru ağlama mızlama da değil. Atak filan diyorlar ama doktor bilmiyor mu gittiğim iki doktor da atak filan demedi. Gece ki doktor yarında devama ederse bir kan bakalım dedi. Önce yediğimi içtiğimi sorguladı baharatlı mı yiyorsun filan bitki çayımı içiyorsun diye ama yok yani hem bir haftadır böyle. Ha geçti geçecek gözleri uykusuzluktan ağlamaktan şişti resmen bugün sürekli sallıyorum gözünü açmıyor uyuyor mu bilemiyorum çünkü durunca hemen başlıyor. Bugün bu şekilde dinlendirmeye çalışacağım bakalım belki toplar kendini. Doktoru da geçmedi diye aramadım kan ver diyecek zaten biliyorum.

Kızlar bir haftadır bebelerden biri ile ilgili baya sıkıntıdayız. Etini koparırcasına ağlıyor uykuya dalamıyor dalarsa yarım saatte açıyor çığlıklarla gözleri. Bir yeri ağrıyor diye endişe ettik rutin muayene vardı gittik güzel geçti idrar istemişti verdik şükür temiz geldi. Dün gece yine doktora götürdüm amansız ağlıyor çünkü iki gündür ağrı kesici de veriyorum ama yok. Kulağını yokluyorum ateşine bakıyorum normal. Gazı her zamanki gibi kaka normal. Ama bebek huzursuz çığırtkan. Hatta doktor gece muayene ederken de bir anda çığlığı bastı doktor bile korktu bir şey yaptı da canı acıdı zannetti elini çekti hemen. Kucağına aldı salladı sakinleşti. Ağrısı olsa sakinleşmez hiç sürekli ağlar dedi. Kan tahlili bakalım diyeceğim ama delmek istemiyorum kan germek için sebep göremiyorum ama huzursuz belli dedi. Uyuyamama huzursuzluğu onun ki anlıyorum ben az çok huyunu. Ama hiç bu kadar uzun süre devam etmemişti. Çaresizim. Yine de acaba bir yeri mi ağrıyor diyorum her bağırdığında. Bir ton gözyaşı döküyor öyle kuru ağlama mızlama da değil. Atak filan diyorlar ama doktor bilmiyor mu gittiğim iki doktor da atak filan demedi. Gece ki doktor yarında devama ederse bir kan bakalım dedi. Önce yediğimi içtiğimi sorguladı baharatlı mı yiyorsun filan bitki çayımı içiyorsun diye ama yok yani hem bir haftadır böyle. Ha geçti geçecek gözleri uykusuzluktan ağlamaktan şişti resmen bugün sürekli sallıyorum gözünü açmıyor uyuyor mu bilemiyorum çünkü durunca hemen başlıyor. Bugün bu şekilde dinlendirmeye çalışacağım bakalım belki toplar kendini. Doktoru da geçmedi diye aramadım kan ver diyecek zaten biliyorum.
Allah Allah ne oldu kuzularimiza nazar mı oldular 😔😔cnm sebepsiz ağlama ve uykuya gecememe olması seni sahada geriyor ins kan vermeye gerek kalmaz da kuzu bugün daha sakin olur 🤲🤲

Neyse ilk gün sizin de garibinize gitmiştir😂 Ayy töbe ben de bananeyse. Bu konuyu ilk kim fitillemişti buraya H Hazel9 😂😂
Kız ben sordum sadecee aaa ne fenasınızzzz sizzz 😂😂😂 adam unutmuştur yaklaşamıyodur iş siz de bitcek azcık cilve azcık bi bişey ben ne diyim şimdi ahahhah koptum 🤣🤣 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555

Kuzum inşallah kesilir ağlaması sanırım bu ataklar her bebe de farklı oluyo 🙄 banyo falan rahatlatmıyo mu ?

Ben de çok kırgınım epeydir. Resmen vücudum mücadele ediyor onun farkındayım direniyorum Bi olcam tam olcam Allah korusun. Benim de kv gittikten sonra 1 gün tektim eşim de onu bırakmaya gitmişti sonra annem geldi. O da daha dün gitti. Dün akşam ve bugün yalnızım. Dün oturma odamızda takıldık çay filan içtik güzel şeylermiş 😂bugün de yemeğe yeltendim Bi çeşit çıkarırsam iyi 😂
Yemek olayları 2 bebeyle zor ya Allah yardmcın olsn canım. Ben annem 40. Gün gittikten sonra başladım direk normal hayata. Uyudugu gibi vınnn pire gibi koşturuyorum evde 😅

Tıkıycan kulağını boşver ben henüz kimseyi görmüyorum ama her arayan soruyo sütü gelio mu size nee abi memelerimin bekçisi mi oldunuz 😂 kocam bile umursamıyo yeter ki doysun cocuk dio kime hesap vercem ben yanii boş 🤣 burası iyi ki var da dertlesiyoruz 🤲
He sormaa yaa beni de arayan napıyosun memeyi tuttmu mu. Sana neee bee kadınn

Evet onun basindan cikti🤣valla cok garibimize geldi annem bende bi guvenceymis galiba baktm uyumuyor hic ona veriyordm mesela ya da uyurken oda gidip bakiyordu ara sira simdi tuhaf hissettim kendimi esim bizi almaya gelmeden evi temizlemis Allah tan yoksa bide onunla ugrasacaktmm simdi aksama ne pisirsem die dusunuyorm😂
Ohh iyi bari temizlik aradan çıkmış 🤭
Yemek de tek çeşit tek hiiiç uğraşma 😂

Yemek olayları 2 bebeyle zor ya Allah yardmcın olsn canım. Ben annem 40. Gün gittikten sonra başladım direk normal hayata. Uyudugu gibi vınnn pire gibi koşturuyorum evde 😅
Sana helal olsun. Ne kadar erken tek kalıyorsun okadar iyi bence. Bak önceki gün tek İzmir köfte yaptım. Dün pırasa yemeği ve fırın makarna. Yani günden güne arttırıyorum 😂 inşallah temizlik de katabilirim artık bunların arasına 😁😁

X