2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba kızlar.
Şükürler olsun ben de bebeğim de iyiyiz.
Önceki hafta kontrolüm vardı, her şey yolunda.
Ancak çoooooooooook kötü günler geçirdim. 😔
Bütün ailem koronavirüse yakalandı.
Çok şükür annem, babam, kardeşlerim iyiler, atlattılar.
Sonrasında birbiri ardına cenazelerimiz oldu. 😔
Tam kendimi toparladım derken bir yenisi, bir yenisi daha... 😔😔😔
En sonuncusu bu kandilde 5 yakınımızı defnettik. 😢
Gerçekten dünyanın çok boş olduğunu anlıyor insan.
Elimizde olan hiçbir şey yok.
Hiç giremedim buralara.
Neler oldu neler bitti bilmiyorum.
Fırsat bulursam okumadığım tüm mesajları okuyacağım.
Merak eden, soran herkese çok teşekkür ederim.
Sizleri merakta bıraktığım için de çok üzgünüm.
Canım çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun. Kayıplarınıza da Allah rahmet eylesin inşallah. Siizn iyi olmanıza sevindim. Çok merak ettim özellikle H Hazel9 doğuma giderken gözlerim seni aradı 👀
Kızlar yaa benim solantem nerdeyse öylrce duruyo geçen yaz Bi yere çıkmadığım için. Şimdi yaz geliyor ben onu kullansam nolur kullanılmıyo mu pregna acaba yazık birsürü de para verdik 🤭😂
Ben kullanıcam askım kullan gitsin ne olabilirki. Tarihten düşünmştm ama zaten yazın aldım bişii olmz
Annem evine gitti kv biz de kalıo bu gece ilk kez 🙄 odamda Kızımı emziriyodum babasına verdim beş dk tutsun diye lavobaya girdim çıktım içerden gelmiş dioki beni niye çağırmadın tee Allahım sanki komşuya bıraktım 🤷🏻‍♀️ İşim çok zor dua edin Allah aşkına bik bik gelcek tepemize gece ben annemi bile kaldırmadan kendim baktım ağlasada susturdum bana dioki her ağladığında gelirim ben yanınıza ben de gerek yok ben bakıyorum dedim 😂 imdaaaaat 🤣
Ah bu kv leeerrr 😍 can hepsi can 🤭

Sana helal olsun. Ne kadar erken tek kalıyorsun okadar iyi bence. Bak önceki gün tek İzmir köfte yaptım. Dün pırasa yemeği ve fırın makarna. Yani günden güne arttırıyorum 😂 inşallah temizlik de katabilirim artık bunların arasına 😁😁
Valla alışınca oluyo 😅 ilk yaptıgım yemeği söyliym 2 kg hamsi söyledim onu temizledim buğulama yaptm salata zaten bi saat yeşillik yıka 😅 sonra dedm ulan yapmasam mı böyle hemen şimdi hamsi yapabiliyor olmam normalmi benm kuck bebeğim var flan diyorm. Ellerm balıklı 40 kere cocuga koştm ağlasa kucagıma hemen alamıcam baya gerilmiştim o gün 😂

Valla bizde halimize cok güldük kostur kostur su kaynatıyorduk hazir suyla da ılıtıyorduk aritmada su bitiyordu😆
Ya bu arada derece varmı yıkarken. Ben tek yıkıyorum bebişi 3-4 kez annelere yıkattm sonra sessizce kendm yıkadm sorduklarnda da ben yıkıyorm dedm 😅 suyun sıcaklıgını kendm ayarlıyorum derece yok ama bebeğe sıcak mı geliyor acaba diye bi korku girdi içime suya soktugunda öyle bir irkiliyor ki. Halbuki yavasca konusarak sokuyorum önce ayaklarını değdiriyorm içine grince korkuyor gibi tepkiler veriyor yani ağlamıyor ama korku yüz ifadesi oluyor. Kendni boşlukta hissediyor olabilir. İlk yıkadığımda öyle yapmamıştı. Su sıcak mi geliyor diye kafaya taktm smdi bi derece alıp denicem

Ya bu arada derece varmı yıkarken. Ben tek yıkıyorum bebişi 3-4 kez annelere yıkattm sonra sessizce kendm yıkadm sorduklarnda da ben yıkıyorm dedm 😅 suyun sıcaklıgını kendm ayarlıyorum derece yok ama bebeğe sıcak mı geliyor acaba diye bi korku girdi içime suya soktugunda öyle bir irkiliyor ki. Halbuki yavasca konusarak sokuyorum önce ayaklarını değdiriyorm içine grince korkuyor gibi tepkiler veriyor yani ağlamıyor ama korku yüz ifadesi oluyor. Kendni boşlukta hissediyor olabilir. İlk yıkadığımda öyle yapmamıştı. Su sıcak mi geliyor diye kafaya taktm smdi bi derece alıp denicem
Evet ben derece koyuyorum icine bi kere sıcak olmus 38 derece babasi aman nolcak dedi agladı banyo boyunca 37 normalmis onda sesi cıkmiyor

Valla alışınca oluyo 😅 ilk yaptıgım yemeği söyliym 2 kg hamsi söyledim onu temizledim buğulama yaptm salata zaten bi saat yeşillik yıka 😅 sonra dedm ulan yapmasam mı böyle hemen şimdi hamsi yapabiliyor olmam normalmi benm kuck bebeğim var flan diyorm. Ellerm balıklı 40 kere cocuga koştm ağlasa kucagıma hemen alamıcam baya gerilmiştim o gün 😂
Hamsi mi😂😂 e hiç ağlamadı mı anaa🤭 gerçi derin uykuya denk gelse olur belki de. Neden hamsiyle açılış yaptın yiğidim 😂😂

Merhaba kızlar.
Şükürler olsun ben de bebeğim de iyiyiz.
Önceki hafta kontrolüm vardı, her şey yolunda.
Ancak çoooooooooook kötü günler geçirdim. 😔
Bütün ailem koronavirüse yakalandı.
Çok şükür annem, babam, kardeşlerim iyiler, atlattılar.
Sonrasında birbiri ardına cenazelerimiz oldu. 😔
Tam kendimi toparladım derken bir yenisi, bir yenisi daha... 😔😔😔
En sonuncusu bu kandilde 5 yakınımızı defnettik. 😢
Gerçekten dünyanın çok boş olduğunu anlıyor insan.
Elimizde olan hiçbir şey yok.
Hiç giremedim buralara.
Neler oldu neler bitti bilmiyorum.
Fırsat bulursam okumadığım tüm mesajları okuyacağım.
Merak eden, soran herkese çok teşekkür ederim.
Sizleri merakta bıraktığım için de çok üzgünüm.
Ben şuan gördüm yazdıklarını canım. Atlıyorum bazen kusura bakmayın 😣
Başınız sağolsun Allah geride kalanlara sevenlerine sabır versin🤲🏻
Senşn ve bebeğinin iyi olmasına sevindim inşallah bundan sonraki süreci sakin stressiz ve sıkıntısız geçirirsşn

Kızlar bir haftadır bebelerden biri ile ilgili baya sıkıntıdayız. Etini koparırcasına ağlıyor uykuya dalamıyor dalarsa yarım saatte açıyor çığlıklarla gözleri. Bir yeri ağrıyor diye endişe ettik rutin muayene vardı gittik güzel geçti idrar istemişti verdik şükür temiz geldi. Dün gece yine doktora götürdüm amansız ağlıyor çünkü iki gündür ağrı kesici de veriyorum ama yok. Kulağını yokluyorum ateşine bakıyorum normal. Gazı her zamanki gibi kaka normal. Ama bebek huzursuz çığırtkan. Hatta doktor gece muayene ederken de bir anda çığlığı bastı doktor bile korktu bir şey yaptı da canı acıdı zannetti elini çekti hemen. Kucağına aldı salladı sakinleşti. Ağrısı olsa sakinleşmez hiç sürekli ağlar dedi. Kan tahlili bakalım diyeceğim ama delmek istemiyorum kan germek için sebep göremiyorum ama huzursuz belli dedi. Uyuyamama huzursuzluğu onun ki anlıyorum ben az çok huyunu. Ama hiç bu kadar uzun süre devam etmemişti. Çaresizim. Yine de acaba bir yeri mi ağrıyor diyorum her bağırdığında. Bir ton gözyaşı döküyor öyle kuru ağlama mızlama da değil. Atak filan diyorlar ama doktor bilmiyor mu gittiğim iki doktor da atak filan demedi. Gece ki doktor yarında devama ederse bir kan bakalım dedi. Önce yediğimi içtiğimi sorguladı baharatlı mı yiyorsun filan bitki çayımı içiyorsun diye ama yok yani hem bir haftadır böyle. Ha geçti geçecek gözleri uykusuzluktan ağlamaktan şişti resmen bugün sürekli sallıyorum gözünü açmıyor uyuyor mu bilemiyorum çünkü durunca hemen başlıyor. Bugün bu şekilde dinlendirmeye çalışacağım bakalım belki toplar kendini. Doktoru da geçmedi diye aramadım kan ver diyecek zaten biliyorum.
Ahhh kuzumm yaa bu bebekler neden boylee gercekten sebep yokkrn bırde bende cok caresız kalıyorum bıldiğimherseyı tekrar edıyroum taki susana dek
Artık emzırıken aksamakrınasslaa oturtmuyor agla aglaa krızıe gırıyır ben ayakta 2 memede dısarda hangını alırsa bı ona dönuyorum yok olmadı dıgerıne felan zor durum yanii

Piyanolu oyun halısnı alıyomuyux kızlar. Fisherınki pahalı ama muadiline de küçük yazmıslar bilemedm ya 🤔
Düşünmüyorum ben dün oglan ı yazdırdık dersaneye 11.000 tl artık kart mart halt getıre zaten bızım hanımın damlaları dr muanelrrı ıgnelerı daha bıtemedı kendıme bısey alamıyorum olmuyor bı tane swit aldım bol salaş o
19 martta yegenımın düğünğ var takı yok kıyafet yok nıkaha da gıtmmıcem kınaya 1 saat esımın aldıgı kartları kapamaya yetmedı fecı durum yaniii bebege ekstra oynasın dıe 500 e 300 e hıc bısey alamıcam🙄

Yok ben derece kullanmıyorum yavrucum dirsekölçer var bende onla bakıyorum 😁
Tülbent sar bebişin üstüne suya öyle temas ettir ben hep öyle yaptım

Piyanolu oyun halısnı alıyomuyux kızlar. Fisherınki pahalı ama muadiline de küçük yazmıslar bilemedm ya 🤔
Bn babycm aldm e bebekten fisher kalmamisti gozumu karartmis alacaktm ilk defa ama ordaki calisan hepsinin boyutu ayni dedi belki de kandirildm bilmiyorm🤣ama cidden kucuk he azda olsa oyaliyor iste o kadar oara vermeye gerek yokmus cidden

X