2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ikınızede bolll antıkorlarr canımm şifaa olsunn

Geçmiş olsun cnm Ateşsiz ve huzursuz bir gece geçirildiniz inşallah

Cnm geçmiş olsun anlattıkların covit belirtisi gibi ama bu ara cemre düştüğü için eklem ağrıları olabilir deniliyor oda olabilir..
Hiçççç merak etme o mu diye.ben bedenen iyiyim birşeyim yok ama bugün psikolojik olarak biraz çöktümzorunlu evde kalmaktan ve ciğerlere iner mi diye tırstım,kendimi dinliyorum sürekli

Ay yok kuzum ona nasıl yetişilcek. Hiç öyle bişey de duymadım ben. Ben banyo harici belden aşağı yıkıyorum Bi de sıkça. Musluktan akan suyla lavaboda yıkıyorum yani. Ona yetişilmez ki
Yani yikamak gerekiyor acelece bende artk bırakıcam iyi yıkamısım bugüne kadar yinede
Bergüzar ı dinlediğimde kabız yaptığını söylemişti. Sıvı elektrolit ayrıştırması bebeklerin barsak florası için uygun değil demek ki
Hmm kabizlik cok yasamadk mama alisma sureci disinda ama su mineral ayirma isi dogru ya en iyisi damacanadan hazirlayim bari mamayı

Yani yikamak gerekiyor acelece bende artk bırakıcam iyi yıkamısım bugüne kadar yinede

Hmm kabizlik cok yasamadk mama alisma sureci disinda ama su mineral ayirma isi dogru ya en iyisi damacanadan hazirlayim bari mamayı
Bızde halen devam kaka beklıyorum yok3. Gun sonunda cok aglayınca yarım fitil verıyorum

Bızde halen devam kaka beklıyorum yok3. Gun sonunda cok aglayınca yarım fitil verıyorum
Ya cok sükür bu mama iyi geldi ama hala mamanin icine 1 cay kasigi zeytinyagi koyuyorum günde 1 kez onunda cok faydasi oluyor gibi geliyor bana..İnsallah senin kuzucukta rahatlar sadece anne sütü mü alıyor benim bi arkadasm vardi anne sutu veriyordu sadece ve 8 gunde bir yapiyordu cocugu doktor zorlanmiyorsa normal demis cocukta zorlanmiyomus ilginc bi sekilde

Bende henüz boğaz ağrısı yok ama olmayacağo anlamına gelmiyor. Ağız burun akıntısı var çünkü. Aman neyse hep evdeyim zaten anam. Test için hastaneye gitmek de büyük sıkıntı bize. Bebeği kime bırakacaksın, tek başına araba kullanmak istemem böyle ağrılarım varken yani kocamla gitmem lazım. Bebeği peşimizde covit alanına götürmek çok sakıncalı falan işte.

Yaaa erken değilmi azıcık daha geç olsaydı
Annem adet gordükce göbegin gidecek der bende biran önce olsam diye bekliyorm ama bnde bir türlü lekelenme kesilmiyor 2 gun yok 3.gun lekelenme yine olmus sizdede oyle miydi bi oruc tutmak istiyorum ama hep leke seklinde gekiyor bazen az bazen cok

O zaman tek caren bebisi maskeli emzirmek ona hep maskeli yaklasmak

İştee cok zorlanıyor sıkıntı orda 10 gune kadsr normal dıyrolar ama
Sımdı gunde 1 kere mama verıyroum
Ama sadece anne sütü alıncada bu skeılde idi

Olmamak iyi idi rahat yok kuzum benim komple kesildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…