2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim hamilelikte ödem flan yoktu doğuma 5 aylık gibi gittim resmen zayıftım. Doğumdan sonra şiştim resmen şuan daha cok hamileyim . Doğumdan sonra eve geldim bacaklarım bir şişti aman allahımmmm şok oldum. Çocugu dr a götürüyoruz ayakkbılar olmadı üstüne bastm. Yürürken öyle bi acıyordu ve uyuşuyordu ki ödemden. Resmen ağır yaşamlar bacağı olmustu. Yürüyüş en iyi çözüm oldu.

Hadi Bi gündem daha oluşturayım
Yaza tatil düşünen varmı kııaazzzz aranızda
Eşim kampa gidebilcezmi bu sene dedi de mümkün değil. Gitsem de keyif alamam. Sinek ısırdı mı derdi nasıl uyuyayack gece ayaz olurmu derdi. Ek gıdada masıl olur güneşte mi haşlayayaım yani. Eşim keyif alır da olan bana olur ondan kamp işi zor. Otel tatilini hiç sevmedim. Ama bebekli olunca mecbur tercih edilecek fiyatlara bakmadm bile tahmn edemiyorum.
Kızlar test sonucum pozitif çıktı şuan iyiyim şükürler olsun hafif bel sırt baş ağrım var böyle geçer de gider inşallah Psikolojik olarak hiç düşünmediğim kadar iyiyim şükür
Geçmiş olsun canım çabucak biter gider insallah c ve d vitamini önemli bu durumda dr unla konsursan takviye almanı önerebilir belki kuzum
Bir kez ishal yaptı sonra da kusmaya cevirdi. Sürekli kustu cocuk dün ya emerken daha kustu yani memede dr a sordum hala cevap vermedi değiştireceğim sanırm bu dr u. Ben ona dedm her zmn ulaşabişecekmiym size evt demıstı

Biz aşıya gidiyoruz bugün çok stresliyim
İnşallah hiç yan etkisi olmadan atlatır kuzular bizim ateş 38,3 gördü maksimum sonra da düşüşe geçti ilaç vermedim. Ama huzursuzluk sabah 6 da yattım. Yeğenlerimde hiçbir şey olmamıştı sıfır etkiyle de geçebiliyor inşallah seninkiler de öyle olur

Huzursuz ve uykusuz Bi geceydi sadece gözünü kapatmıyordu ama sakindi sonra kolikle birleşti ateş de 38.3 oldu en fazla. İnşallah Elif kızım hiç etkilenmeden atlatır
Kızlar test sonucum pozitif çıktı şuan iyiyim şükürler olsun hafif bel sırt baş ağrım var böyle geçer de gider inşallah Psikolojik olarak hiç düşünmediğim kadar iyiyim şükür
Geçmiş olsun canım benim aşı yaptırmıştın sen inşallah grip gibi geçip gidecek ben de son 1 haftada olmuştum hatırlarsın günde 3 parol alabilirsin demişti dr sadece ateşini takip et parol onu da rahatlatıyor ama 38 üstüne çıkarsa de una yazarsın

Park yatakla telsizle kampa sıcak bakıyorum ben yaa Bi haftasonu denicem önce eğer kotarabilirsem yaparım

Sağol teşekkür ederim

Biraz alerjik bir aşı ya olur kuzum bir iki güne normale döner bence

Geçecek cnm asiliydin sen dimi hafif atlatırsın needen bulaştı acaba sen de una bildir cnm bunu ona göre ilaç veriri gerçi parol verir sadece sen bol bol dinlen ve vitamin tüket meyve falan ye
Aşım yok cnm..
Doktorum D C vitamini takviyesi al.parol 6 saatte bir kullan dedi.. iyiyim çok şükür hafif kırgınlığım var sadece

Saolasın cnm benim.. evetok dikkat ettim ama kaptık bebiş de dünden beri çok hareketli içim o yönden rahat Bol sıvı tüketiyorum ıhlamur içiyorum günde iki fincan.iyot,ev yapımı sirke içiyorum.turşu yiyorum.kekik yağı,burun açıcı yağ kokluyorum.çörek otu yağı sürüyorum sırtıma..Her ihtimale karşı herşeyi yapıyorum beklemiyorum ağrım gelince yaparım diye.parol da 12 saat üzerine içtim.çok ağrım olmadı şükür..böyle atlatacağım inşallah

Yavrum biraz ağlarlar azıcık ateş geçer gider inşallah. Geç gitmiyor musun ?
Yoo saat vermemişti.ebe unutmuş bi de bizim aşı işimizi. Normalde geçen haftaydı eşim covit olunca arayıp ertrletmişyiö haftaya çarşamba demişti. Gittik ki kusura bakma çıkmış aklımdan sanki ay sonu diye konuştu çk diyor hayır dedim. Yarın gel dedi aşı açmıyolarmıymış ellerinde de olmuyormuş öylr olunca falan. Sanki 2 bebeyle evden çıkmak kolay. Dedim mümkğn değil başka yolu yokmu. Bi daha başka asm den aldırdı. Yaptırdık. Aşırı huzursuzlar içli içli ağlıyolar. Şimdi sakinleştirdim karınlarını doyurup

İnşallahhh canım. Zaten calpolu hemen verme dedi 5 6 saat sonra dedi. Ben biraz direnmek istiyorum düşmeyen ateşi olursa veririm vücut biraz savaşsın istedim ama. Kas ağrısı olursa yavruların boşa işkence çekmesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…