2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bizim gaz ilacınızı adı aguline günde üç defa diyor verdiğimde cildiriyor kız günde bir defaya düşürdüm gene aynı bu damlayı bırakacağım yarından itibaren vermeyeceğim onun yerine Nurse Harvey alsam olur mu dr sormayı unuttum 🤔🥺
Canım damla işi de deneme yanılma ile oluyor. Demek ki bu rahatsız etmiş bebişi verme bence

Kızlar test sonucum pozitif çıktı😕 şuan iyiyim şükürler olsun hafif bel sırt baş ağrım var böyle geçer de gider inşallah 🙏🏼🙏🏼 Psikolojik olarak hiç düşünmediğim kadar iyiyim şükür 🙏🏼
Canim cok cok gecmis olsun illet heryerde malesef ama zaten psikolojik olarak iyi sükür tehlikeli zamanlari atlattn bebis iyi sen beslenmene dikkat et bol bol dinlen guzelce cabucak atlatirsin insallah bircok kisi gecirdi burda biliyosn seniniide tez zamanda gecer insallab
İşvwrenleriniz esnekse günlerinizi ayarlama konusunda ne ala. Bize mümkün değil iltimas sağlanmaz öylr Bi durumda.
Aileler sormadan niye olan yapıyolar yaa. Kesin bizimkiler de yapıyolar ben istemiyorum ya
Esimin ortami iyi Allahtan sorun yapmayiz dddiler zaten normalde de 3 nobet gidiyordu haftada bizim tek ricamiz hafta ici nobeti az olsun herhafta sonu nobetci olsn aileler inan bilmiyorum simdiden kisa geliriz artk yapacak bisey yok boyle buyuyecek cocuk diyorlar ve bunu bizimkiler diyor ama ev ev ustunw olmuyor iste benim o yuzden biran once duzen oturtmam sart

İyi akşamlar kızlar 7 gün sonra doğum inşallah son iki haftadır cok fazla kasıntım var bilgisi olan var mı acaba
Canım benim vardı karaciğer değerlerim yükselmiş olabilir ya da alerji gibi bir şey olabilir . Doktoruna söyle muhakkak gidip bir karaciğer fonksiyon testi yaptır

Günaydınnn kızlarrr ☺️ Evimizde ilk gecemiz çok güzel geçti çok şükür 🤲 yalnız benim ödemlerim çok fena ya daha da şişti sanki elim ayağım o kadar da su içiyorum hareket ediyorum inşallah geçer 🙄 göbek te kaldı tabi ama o kadar büyümemişti zaten, dikişler ağrı yapıo hastanede ağrı kesici yapıolardı tabi anlamamıştım 😂 size şimdi çok uzak geliyodur bu durumlar dimii 😂
Kuzum on gün sonra rahatlamaya başlarsın demişlerdi bana ve öyle oluyor cidden 🙂

Kızlar test sonucum pozitif çıktı😕 şuan iyiyim şükürler olsun hafif bel sırt baş ağrım var böyle geçer de gider inşallah 🙏🏼🙏🏼 Psikolojik olarak hiç düşünmediğim kadar iyiyim şükür 🙏🏼
Geçmiş olsun canım ya kolaylıkla geçsin gitsin inşallah. Bebişin antikorlu olarak dünyaya gelecek desene 😁

Rota yaptıran kızlarım bebek aşıdan sonra ishal mi oluyor. Benimki bugün rotarix aşısı oldu da köpüklü köpüklü ishal yaptı normal midir
Kuzum ben diğerinden yaptırdım rotatech mi ne idi unuttum adını şimdi. Doktor biraz ishal yapabilir demişti İshal olmasa da sancı yaptı bizimkilere iki üç gün huzursuzlardı. İkinci doz geldi şimdi korkuyorum 😬

Kızlarrr cok mutluyum ☺️🤲❤️💫
Şükürler olsun nasip eden Rabbıme
Valla durumlarımız iyice sıkıştı dıe nıyet etsemde içimden cok istesem de yapamam herhaldr dedıgım sey nasıp oldu❣️
Bugun ptt den cektıgım. Paranın uzerıne katıp kızımın akıka kurbanını keserım dıe düşünmüştüm
Esim otelci ona bır mısafır parfum hedıye etmıs ama kapağı acmamız bıle yetıyordu cok agır kokusu vardı dolap uygulmasına koymustum oda satıldı 🤩
Afrıka ulkelerıne kesım yapılan kişilerle konustuk arkadasımın arkadasıydı
Sımdı hem Akıka hemde şükür kurbanı nasıp oldu cokk mutlu oldum gozlerım doldu bana vıdeosunu da atıcaklarmıs
İsmini de aldılar
Ustelık parfum + dogum parası tam 2 kurbanı karsıladı
Esıme dıyroum kızım nasıbı ıle geldı şükürler olsun kurban paralarını bıle cıkardı benım minnagim🤲🥰
Canım ne güzel Rabbim ömür boyu rızkının bol olmasını nasip etsin 🙂 Allah kabul etsin 🤲🏻🌸

Canim cok cok gecmis olsun illet heryerde malesef ama zaten psikolojik olarak iyi sükür tehlikeli zamanlari atlattn bebis iyi sen beslenmene dikkat et bol bol dinlen guzelce cabucak atlatirsin insallah bircok kisi gecirdi burda biliyosn seniniide tez zamanda gecer insallab

Esimin ortami iyi Allahtan sorun yapmayiz dddiler zaten normalde de 3 nobet gidiyordu haftada bizim tek ricamiz hafta ici nobeti az olsun herhafta sonu nobetci olsn aileler inan bilmiyorum simdiden kisa geliriz artk yapacak bisey yok boyle buyuyecek cocuk diyorlar ve bunu bizimkiler diyor ama ev ev ustunw olmuyor iste benim o yuzden biran once duzen oturtmam sart
İnsanların düzen kurmasına Bi müsade etmek lazım yaa. Bi bırakın bakım Bi zorlansa da neler yapabiliyor Bi kendi görsün daa

Canım benim çok geçmiş olsun. Psikolojik olarak iyiysen bu çok iyi. Çabucak atlatırsın inşallah

Kızlarr biz evimize geldik çok şükür 🤲 sarılık değeri 7 çıktı ama iki günde 250gr kaybetmiş doktorda mama takviyesi verdi hipp combiotic şu anlık meme sonrası 20,30 cc arası içio ☺️ Bi daha kontrolümüz perşembe günü inşallah toparlar benim sütüm hala kolostrom daha bir süt gelmedi normal herhalde diil mi bi önerileriniz var mı ?? Evde olmak çok iyi geldi ben iyiyim az ağrım var parol içtim haberler böyle kızlar giremiyorum gerçekten zor oluyomuş 🤣
Hadi hayırlı olsun bebişli eviniz 😊 canım sana tavsiyem bebeği uyandırabiliyosan eds ile vermen mamayı. Tabi zor uyanıyosa biberonla vermek lazım aç kalmaması için Biberona alışmaması çok daha iyi oluyor da. Ben 3 kez eds ile verdm mamayı. Şimdi mamayı bıraktık çok şükür 🧿🧿🧿

Kuzuumm Allah razı olsun 🥰 ayy yerim o minnoşu hepsi iyi olsun toparlasınlar da uyku gözümde yok inan 😔 hiç elime alamıyorum telefonu halbu ki emiyo uyuyo o sırada ben de onu izliyorum sadece 😂 Allahım isteyen herkese nasip etsin bu bambaşka bir şey 🧿
Sarılık bittikten sonra anaamm dedim 😅 şuan bol bol bebişi seyretme okşama vakti. Sonra gözünü bi açıyolar başlıyor tempo 😅 Benm sarılık 17 ye kadar cıkmıştı sonra düşmeye başladı. Ne kadar kaka yaparsa o kdr iyi kuzucum meme üstüne mama en iyi çözüm. Zaten mamadan sonraki kakayı ilk gördgmde çok şşaırmıstm kaka böyle mi oluyo bebeklerdr diye 😅

X