2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmiş olsun canım benim 🙏🏻 aşı yaptırmıştın sen inşallah grip gibi geçip gidecek 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben de son 1 haftada olmuştum hatırlarsın günde 3 parol alabilirsin demişti dr sadece ateşini takip et 🥰 parol onu da rahatlatıyor ama 38 üstüne çıkarsa de una yazarsın
Saol cnm benim..Aşım yok hiç ama bugün 3. Günüm şükür iyiyim hafif halsizliğim var birde terliyorum sürekli atıyorum böylelikle🙏🏼 Parolu 6 saate bir içebilirsin dedi doktor ama olabildiğince arasını uzun tutmaya çalışıyorum.ateş yok şükürler olsun ama takip ederim cnm saol🙏🏼🙏🏼

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm🙏🏼Gebelik kolestazı olabilir mi acaba grupta yaşayan arkadaşlarda vardı onlarda okuyunca yazmıştır kesin☺️
Amin canım sagol cümlemiz saglıkla kucagımza alalım inşallah 🤲🏻 Hayır canım yazan olmadı özellikle duştan sonra daha fazla kasınıyr

Nasılsınız kızlar?
tupaaaaa tupaaaaa nasıl olduncanım?
nurselek nurselek kuzular nasıl her şey yolunda mı kuzum??
Değil kuzum. Kız kaç saat ağladı.sesleri gitti artık yapıştı yakama nasıl sıkıyo iç çeke çeke hal oldu. Oğlanın da huzursuzluk çok olmasa da ateş 37 oldu. Napcaz bilmiyorum bu gece

Neler yaptın bakim kuzum
Ah kuzummneler yaptık gece sabaha kadar sorma gaz bitti bu sefer memede kalma çabası de meme yumuşuyor ona kızıyor böyle sabah ettik babasi geldi sabah 2 saat uykuylayim şuan buna şükür
Huzursuz ve uykusuz Bi geceydi 🤷🏻‍♀️ sadece gözünü kapatmıyordu ama sakindi sonra kolikle birleşti 😭 ateş de 38.3 oldu en fazla. İnşallah Elif kızım hiç etkilenmeden atlatır

Geçmiş olsun canım benim 🙏🏻 aşı yaptırmıştın sen inşallah grip gibi geçip gidecek 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben de son 1 haftada olmuştum hatırlarsın günde 3 parol alabilirsin demişti dr sadece ateşini takip et 🥰 parol onu da rahatlatıyor ama 38 üstüne çıkarsa de una yazarsın
Aminn yarın olacağız asi ateşsiz atlatırız umarım..🤲
tupaaaaa tupaaaaa oyyy kuzumm cokk gecmıs olsun ınsallah kolay atlatırsın 🤲
Kilya Kilya kuuz sen nasıl oldun
nurselek nurselek bebeler nasıll
Elifimm30 Elifimm30 beben nasıl kuzum sakinledi mi
Sabah 5 de sakinleşti ağlaması durdu ama bu sefer uykusu gitti sabahladik babası geldi yıkadık biraz sakinleşti bu arada eşimin dayısı gekdi köyden o vakti kapıdan gitti gorumcemin kızı geldi kayinvaldesiyle biraz oturdu gitti bu saate sadece ara ara ağladı şimdi başbaşa kaldık gece bakalım nasıl gececek

Calpol de parasetamol grubumuydu kızlar parol gibi 6 saatte bir daa. Yemin ederim insan bildiğini unutuyo

tupaaaaa tupaaaaa kuzum cok gecmis olsun ya sen de hamileyken covid olanlar dernegine uye oldun insallah hafif gecer 🤲
Kilya Kilya kuzum gecmis olsun cok umarim daha iyisindir 🤲

Kizlar hepinize tesekkur ederim ay okuyorum ama giremiyorum asla 😅 yarin dr a gitcez bakalim kizimin durumu nedir ama kilo aldi gibi ve uykuyla hic isi yok cocugun sarilik degeri az diye dusunuyorum 🥰 mamayi da sevdi kakasi falan iyi vaziyette bakalim bir sekilde buyuyomus bebeler hamilelikte de rahattim ama simdi baya rahattim ama simdi oh be diyorum aglasa da hic stres olmuyorum 🤣 basimda iki tane polis oyle yapcaksin boyle yapcaksin hepsine pekii pekiii diyorum korktugum gibi olmadi kv de annem de cok Allah razi olsun valla hepsinden 🤲

Değil kuzum. Kız kaç saat ağladı.sesleri gitti artık yapıştı yakama nasıl sıkıyo iç çeke çeke hal oldu. Oğlanın da huzursuzluk çok olmasa da ateş 37 oldu. Napcaz bilmiyorum bu gece
Cnm yaa çok çok geçmiş olsun.. gece inşallah huzursuzlanmazlar😕

tupaaaaa tupaaaaa kuzum cok gecmis olsun ya sen de hamileyken covid olanlar dernegine uye oldun insallah hafif gecer 🤲
Kilya Kilya kuzum gecmis olsun cok umarim daha iyisindir 🤲

Kizlar hepinize tesekkur ederim ay okuyorum ama giremiyorum asla 😅 yarin dr a gitcez bakalim kizimin durumu nedir ama kilo aldi gibi ve uykuyla hic isi yok cocugun sarilik degeri az diye dusunuyorum 🥰 mamayi da sevdi kakasi falan iyi vaziyette bakalim bir sekilde buyuyomus bebeler hamilelikte de rahattim ama simdi baya rahattim ama simdi oh be diyorum aglasa da hic stres olmuyorum 🤣 basimda iki tane polis oyle yapcaksin boyle yapcaksin hepsine pekii pekiii diyorum korktugum gibi olmadi kv de annem de cok Allah razi olsun valla hepsinden 🤲
Saol cnm pazartesi akşamı başladı bende semptomlar bugün iyiyim sadece terlemem var 4.kıyafeti değiştim bugün bugün,birazda çok inceden vücut ağrım oluyor ama çok az rahatım çok şükür yarından sonra herhalde daha da iyi olurum☺️

Allah'ım yatdimcin olsun cnm ins huzurlu ateşsiz geçer.
Yarında bizim aşımız var bakalım bizim nasıl geçecek🤔🥺

Ah kuzummneler yaptık gece sabaha kadar sorma gaz bitti bu sefer memede kalma çabası de meme yumuşuyor ona kızıyor böyle sabah ettik babasi geldi sabah 2 saat uykuylayim şuan buna şükür

Aminn yarın olacağız asi ateşsiz atlatırız umarım..🤲

Sabah 5 de sakinleşti ağlaması durdu ama bu sefer uykusu gitti sabahladik babası geldi yıkadık biraz sakinleşti bu arada eşimin dayısı gekdi köyden o vakti kapıdan gitti gorumcemin kızı geldi kayinvaldesiyle biraz oturdu gitti bu saate sadece ara ara ağladı şimdi başbaşa kaldık gece bakalım nasıl gececek
Insallah sakin gecırir cok zor yoksa bende aynıyım

X