2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm geçmiş olsun..nabzında bayağı düşmüş ne zamandır yoklamıyordu yazmışsın var mıydı önceden rahatsızlığın ki..iyi yaparsın cnm doğum sonrası herkesin 10000 bakıma girmesi şart sanırım 😅
Arada yükseliyordu tansiyon da nabzım normaldi. Düzelecek yanımız kalmadı 😅😂

Herkese Merhaba,

Nisan ayında tüp bebek yaptiracaklar, tedaviye başlamış ama regl bekleyenler vee transfer tarihi bekleyenler burda mı? Bu tarihe sarkmış başlik yok forumda neden olmasın dedim:)🍭🧿
Kaçinci denemeniz ve tedavi planiniz nedir?

Bir tablo hazırladık ve bunun üzerinden tecrübelerimizi payşaşacağız.
Herkese Bol şans , uğur getirmesini dilerim :KK200:

'' no worries🙅🏻‍♀️ positive vibes 🌈✨ ''

Anne adı🧚‍♀️YaşDeneme SayısıProblemTransfer Tarihi BetaHCG Sonucu
@Tsk06:anneadayı:331.Amh Düşüklüğü28 MayısPOZİTİF
:nazar:
@Brccck34Pek Yakında
@tupaaaaa:anneadayı:321Sebepsiz infertilitePek yakındaPOZİTİF
Chocalete Chocalete :anneadayı:351Pek yakinda:KK43:
@Skrkz17261Sebepsiz9 NisanPOZİTİF:nazar:
Kilya Kilya
:anneadayı:
337 NisanPOZİTİF
@Sabr-Sukur-Dua
:anneadayı:
Bizimlesin:KK200:
291AMH Düşüklüğü9 NisanPOZİTİF
@sdbb30Pco /miyom24 Nisan
@Birumuttuyasataninsani :anneadayı:311PCO5 NisanPOZİTİF
@bsrbrk88 :anneadayı:33519 NisanPOZİTİF
RAAT RAAT :anneadayı:303Sebepsiz31MartPOZİTİF:nazar:
@Pasagirl :anneadayı:322Sebepsiz8 NisanPOZITİF:nazar:
@Fatma8189:anneadayı:311Pco23 NisanPOZİTİF:nazar:
@Tendan :anneadayı:312Pek Yakında
@LinaLina1 :anneadayı:301Yumurta Kalitesi11 NisanPOZİTİF :nazar:
Esra_rengiz1016 Esra_rengiz1016 :anneadayı:395Pco-MorfolojiPek yakındaPOZİTİF:nazar:
@Zeynepkur38Pek Yakında
ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 :anneadayı:275Azosperm26 NisanPOZİTİF:nazar:
@bbg362Amh
@Drystc86 :anneadayı:34210 NisanPOZİTİF:nazar:
@Monaezop26Sperm sayısı ve azlığıPek Yakında:)
Labellaaa Labellaaa :anneadayı:POZİTİF:nazar:
@gofretlisut29Pek Yakında
@Limon sever29Pek Yakında
@vicril1732AzospermPek Yakında
@aysunayy38Pek Yakında
@rosebatumAmhPek Yakinda
@melo2039 :anneadayı:36Çikolata Kisti21 NisanPOZİTİF:nazar:
@akyaa341PCOPek Yakında
@1gelsen :anneadayı:363AMH +Tüp19 NisanPOZİTİF:nazar:
Kimyonkedim Kimyonkedim 343Sebepsiz22 Nisanpozitif
Elifimm30 Elifimm30 :anneadayı:394POZİTİF:nazar:
@Asiveblue :anneadayı:341Sebepsiz21 NisanPOZİTİF :nazar:
@lunissss3POZİTİF:nazar:
@cimcimeecimcimee :anneadayı:316pco29 NisanPOZİTİF :nazar:

Kızlarr biz evimize geldik çok şükür 🤲 sarılık değeri 7 çıktı ama iki günde 250gr kaybetmiş doktorda mama takviyesi verdi hipp combiotic şu anlık meme sonrası 20,30 cc arası içio ☺️ Bi daha kontrolümüz perşembe günü inşallah toparlar benim sütüm hala kolostrom daha bir süt gelmedi normal herhalde diil mi bi önerileriniz var mı ?? Evde olmak çok iyi geldi ben iyiyim az ağrım var parol içtim haberler böyle kızlar giremiyorum gerçekten zor oluyomuş 🤣

E yıllık iznin var yaaa 😔
Ya onu da is oncesi kullanicam 6 aylik olana kadar izin ve rapor dediler omce iznini bitir dedi icerde bi 10 gun birakicam olurya lazim olur bebise diye baskada alamam zaten o kadar rapordan sonra
kızlar size bişey sorucam benim haftaya salı doğum iznim bitiyor yani bitiş tarihi 1mart ben o gün tekrar 5günlük rapor almak istiyorum çocuğun aşıları kontrolü var 2 martta onşarı yaptırmadan ilçeye gitmek istemiyorum doğum izninin arkasına hemen rapor alabilirmiyiz yoksa iş başı yapmak mı gerekiyor bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim
Benim arkadaslarm onceden idareyle gidip konustu sorun olmaz alabilirsin dediler rapor icin is bası yaptigi gün rapor aldi cogu yani baslamana gerek yok kurum farkeder mi bilmiyorum

Kızlarr biz evimize geldik çok şükür 🤲 sarılık değeri 7 çıktı ama iki günde 250gr kaybetmiş doktorda mama takviyesi verdi hipp combiotic şu anlık meme sonrası 20,30 cc arası içio ☺️ Bi daha kontrolümüz perşembe günü inşallah toparlar benim sütüm hala kolostrom daha bir süt gelmedi normal herhalde diil mi bi önerileriniz var mı ?? Evde olmak çok iyi geldi ben iyiyim az ağrım var parol içtim haberler böyle kızlar giremiyorum gerçekten zor oluyomuş 🤣
Ohh hadi gözün aydn evin gibisi var mi zaten🥰toparlar bizimde o civarda kaybimiz oldu %6ydi kilo kaybi sarilikta 6ydi degerimiz 2 saate bir suekli besle kaka yaparak atiyorlar sariligi onemli olan beslenmek sütte normal ilk 2 hafta hep öyle gekiyor sonra sonra degisiyor sütün suan en kiymetli anlari sütün bol bol yarasn insallah🥰

Masaalah 😍🥰🥰eve gelmek iyi geliyor gerçekten de benimmkizim 500 Gr kaybetmişti ama topluyorlar çok şükür benim bazı sebeplerden ötürü sütüm 5 gün sonra geldi sen bol bol meme ver emsin bugün yarın gelir sütüm dur kız bismillah eve girdin giremiyorum diyorsun daha dur yeni basliyorsun 🤣😂🤣ama herşeye değiyor rabbim cümle isteyene nasip etsin bu güzel duyguları ins onlar da tadsın uykusuz geceleri 😂😂😀😀🤲🤲🤲

Ohh hadi gözün aydn evin gibisi var mi zaten🥰toparlar bizimde o civarda kaybimiz oldu %6ydi kilo kaybi sarilikta 6ydi degerimiz 2 saate bir suekli besle kaka yaparak atiyorlar sariligi onemli olan beslenmek sütte normal ilk 2 hafta hep öyle gekiyor sonra sonra degisiyor sütün suan en kiymetli anlari sütün bol bol yarasn insallah🥰
Ayy kuzum Allah rwzı olsun 🥰 çoook ama çoook güzel bi duygu ya inanamıyorum hala ağlıyorum ona bakıp bakıp mucizee 🥰 her zorluğuna her dk sına değmiş çok şükür 🤲 emzirebildğim kadar emziririm sonrası Allah kerim kafaya takmıyorum sarılık olmasında inşallah 🥰

Masaalah 😍🥰🥰eve gelmek iyi geliyor gerçekten de benimmkizim 500 Gr kaybetmişti ama topluyorlar çok şükür benim bazı sebeplerden ötürü sütüm 5 gün sonra geldi sen bol bol meme ver emsin bugün yarın gelir sütüm dur kız bismillah eve girdin giremiyorum diyorsun daha dur yeni basliyorsun 🤣😂🤣ama herşeye değiyor rabbim cümle isteyene nasip etsin bu güzel duyguları ins onlar da taşsın uykusuz geceleri 😂😂😀😀🤲🤲🤲
Kuzuumm Allah razı olsun 🥰 ayy yerim o minnoşu hepsi iyi olsun toparlasınlar da uyku gözümde yok inan 😔 hiç elime alamıyorum telefonu halbu ki emiyo uyuyo o sırada ben de onu izliyorum sadece 😂 Allahım isteyen herkese nasip etsin bu bambaşka bir şey 🧿

Ayy kuzum Allah rwzı olsun 🥰 çoook ama çoook güzel bi duygu ya inanamıyorum hala ağlıyorum ona bakıp bakıp mucizee 🥰 her zorluğuna her dk sına değmiş çok şükür 🤲 emzirebildğim kadar emziririm sonrası Allah kerim kafaya takmıyorum sarılık olmasında inşallah 🥰
Oyle tabi kucuk mucizelerimiz onlar bizim Allah im hepsine saglik afiyet versin insallah🥰Hic öyle dusunme zaten elinden geleni yapiyosn hep önce emzir sonra mama ver cekinme mamadan su ara sütün tam gelene kadar sarilik olmasn dedigin gibi ama biberona baslama derim tabi sen bilirsin unutma kızına en iyi sen bakarsn ve sen bilirsin onun herseyini😘

kızlar size bişey sorucam benim haftaya salı doğum iznim bitiyor yani bitiş tarihi 1mart ben o gün tekrar 5günlük rapor almak istiyorum çocuğun aşıları kontrolü var 2 martta onşarı yaptırmadan ilçeye gitmek istemiyorum doğum izninin arkasına hemen rapor alabilirmiyiz yoksa iş başı yapmak mı gerekiyor bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim
Alabilirsin tabii canım. Bizim doğum izinleri de rapor diye geçiyormuş kayıtlara, o yüzden doğum izninin bittiği gün yeni raporu alabiliyorsun. Yani 1 Mart son gün ise 2 Mart'ta yeni raporu çıkarttırabiliyorsun. Buna dikkat et yeter.

2 ay 20 günlük emziren anneyken adet olan Raat'tan selamlar kızlar 😁

Adet eski düzende olmadı doğal olarak. Hatta bir ara neredeyse olduğum şeyin adet olduğundan şüpheye düşecektim ki sordum soruşturdum, normalmiş.

Adet ile uyan şeyler: Kanamanın ilk günkü rengi (kırmızı), kanamanın alışkanlığı (sıvı), kokusu, karnımda oluşan hafif ağrı (tipik adet sancısı)

Her zamanki adetim ile uymayan şeyler: Kanamanın miktarı (günde 2 damla geldi), adet kanamasının süresi (sadece 4 gün sürdü), kanamanın 2, 3 ve 4. gündeki rengi (kahverengi ve sarıya döndü).

Siz de olursanız hiç merak etmeyin diye paylaşayım dedim. Elimdeki günlük pedler yetti anlayacağınız bana. Yine de internetten sipariş ettim tabii ped.

Bakalım bundan sonraki ay adet olmaya devam edecek miyim? Edeceksem kaç gün sonra olacak? Eski formuna dönecek mi, ne zaman dönecek? Hepsi ve daha fazlası zamanı gelince. 😂
Kızlar burada adetimin kısa sürdüğünü yazmıştım ya, dün tamamlandığını söylemiştim ama tamamlanmamış. Bugün öğlen kanama tekrar geldi. Yani devam ediyor. Bakalım eski gününü bulacak mı? Tam da kaza oruçlarımı tutmaya başlamıştım yaa temizlensem de yeni Ramazan ayı gelmeden tutup bitirsem geçen seneyi. 😁

Kuzuumm Allah razı olsun 🥰 ayy yerim o minnoşu hepsi iyi olsun toparlasınlar da uyku gözümde yok inan 😔 hiç elime alamıyorum telefonu halbu ki emiyo uyuyo o sırada ben de onu izliyorum sadece 😂 Allahım isteyen herkese nasip etsin bu bambaşka bir şey 🧿
İlk zamanlar sürekli uyumasına şaşırıyor insan di mi? Hani bu gece gündüz uyutmayacaktı falan diyorsun. Onun da sırası geliyor ama Allah öyle güzel yardım ediyor ki, korkutacak kadar neyi varmış ki bunun diyorsun. Uzun süre uyuyunca özleyip uyanmasını beklediğim bile oluyor 😍

Kızlar burada adetimin kısa sürdüğünü yazmıştım ya, dün tamamlandığını söylemiştim ama tamamlanmamış. Bugün öğlen kanama tekrar geldi. Yani devam ediyor. Bakalım eski gününü bulacak mı? Tam da kaza oruçlarımı tutmaya başlamıştım yaa temizlensem de yeni Ramazan ayı gelmeden tutup bitirsem geçen seneyi. 😁
Ah ahh o borçlar geçen sene tam full tutamadım 30 gün borcum var artık nasipse bir bismillah deyip başlamak

X