2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bizde gündüz 2_3 saati geçmiyor uyuması 😔ben yüzüstü yatırıyorum ama 10 dk falan kolları için kundak yapıyorum kızıyor kolları çıkarmak istiyor ama uykuya dalan kadar cebellesiyor tabiki sonra bı bakıyorum eller çıkmış yoksa elleri çok uyandırıyor
Daha iki üç haftalıktı ben pes ettim ellerini dışarı çıkardım maalesef. İçinde olunca da cebelleşip uyumuyorlardı.

Peki gazla birlikte mi yapıyor kakasını ya da memedeyken emerken mi yapıyor ?
Kakasını gazla yapıyor evet, emerken yaptığı da oluyor ama yapmadığına da karnı hep gurulduyor 😞 kusmaları, kakada zaman zaman mukus da eklenince acaba dedim.
Canım ara ara bizde yaşadık mukuslu olmadı gerçi ama guruldamalar filan yaşandı. Alerji için üç aydan öncesini erken buluyor doktoralar tespit açısından eğer atıyorum kanlı kaka filan yoksa
Kan falan yok kuzum ama mukus az da olsa hep var hiç olmadığını görmedim
Daha iki üç haftalıktı ben pes ettim ellerini dışarı çıkardım maalesef. İçinde olunca da cebelleşip uyumuyorlardı.
Ben hiç kundak yapamadım 🙈 özgür kız avazı çıktığı kadar ağlıyor 😅

Hipp kullanan arkadaslarm lutfen yardim Labellaaa Labellaaa ben 1.gorseldeki hippi aliyorum uzerinde oragnik bebek sutu yazan ama simdi piyasada 2.resimdeki var 1 deki yeni uretim 2 deki eski sizler hangisini buluyorsunuz baktim kcerik farkliliklari var elimde son kutu kaldi cok endiseliyim suan
Bendeki de bu. Eski miymiş bu

Eklentiler

• 9587E5DF-C9E9-4E0C-9881-9D1E80ABE9BE.jpeg
    9587E5DF-C9E9-4E0C-9881-9D1E80ABE9BE.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 23
Yok bu yeni olan iste altta uretim tarihi var bak 12.ay olmasi lazim ama simdi eskiler bitmeden yeni seri gelmiyormus benim diger attgim gorsel varya o vsr heryerd ebide daha eskisi var cıldırıcam🙁bu kiza 3.denemede buldum ben iyi gelen mamayi cok fark var mi aceba
Bence cok fark yoktur yavrm ya. Sonucta kullanıcılarından olmak istemez firma. Yenisinden de sipariş ver bence sen 30 ondan 30 öbüründen en azından fark varsa alışmaya baslasın eski üretim bitmeden

Bence cok fark yoktur yavrm ya. Sonucta kullanıcılarından olmak istemez firma. Yenisinden de sipariş ver bence sen 30 ondan 30 öbüründen en azından fark varsa alışmaya baslasın eski üretim bitmeden
Internetten siparis vermek istemiyorum baktm zaten bizdekinden internettede yok 1 numarasi eczanelere heryere sorduk eski bitmeden yeni grmez demisler ben migrostan aliyordum hep onlarda raftakiler bitincd demisler esim 1 tane aldi elimde hazir yeni varken bi deniycem insallah cok farketmezde inan o kadar kusup kabiz oluyordu ki yavrum bizi bu mama kurtardi o yuzden cok hassas davraniyorum

Kakasını gazla yapıyor evet, emerken yaptığı da oluyor ama yapmadığına da karnı hep gurulduyor 😞 kusmaları, kakada zaman zaman mukus da eklenince acaba dedim.

Bizim de öleydi canım gazla birlikte seslii yapardı ve kokulu…evet böle mukuslu zaman zaman doktora bir görünseniz aslında🙏🏻Karnı gur gur gur çocuğum emerken özelliklede.mama alıyosa belki değiştirir doktor ya da senin sütünden kaynaklı da olabilir biz 3 kez falan kala tahlili de yaptırdık temiz çıkıyor doktor 2 yaşından önce kaka rengi ve mukuslu oluşu bize önemli bir şey anlatmaz demişti korkma

Alerji olacağını zannetmiyorum kuzum yine de doktoru ile görüşürsün. Ayy şimdiki bebeler öyle Özgür kız Özgür oğlan eskiden taş gibi kundaklarlarmış 😂

Bizim de öleydi canım gazla birlikte seslii yapardı ve kokulu…evet böle mukuslu zaman zaman doktora bir görünseniz aslında🙏🏻Karnı gur gur gur çocuğum emerken özelliklede.mama alıyosa belki değiştirir doktor ya da senin sütünden kaynaklı da olabilir biz 3 kez falan kala tahlili de yaptırdık temiz çıkıyor doktor 2 yaşından önce kaka rengi ve mukuslu oluşu bize önemli bir şey anlatmaz demişti korkma
Aynen anlattığın gibi canım, inşallah Bi şey çıkmaz 🙏🏻

Kimsenin vakti yok baksanaa 😂 benim de yarın son günnn çoook heyecanlıyım 😂
Ay benim de yok da bugün kendimi çok ihmal ettiğimi farkettim vitsminimi kah alıyorum kah almıyorum. Bi konusunu açim kızlara dedim.
Yaa sne heyecandan ölme 🤗🤗 vallahi kuzum inşallah herşey çok güzel olsun geçsin kuş gibi ol Bi an evvel. Herşey önünde cereyan etti zaten en azından kafa olarak hazırlıklısın 🤭

Kızlar biraz da kendi sağlığımız dan konuşalım mı. Takviye vitamin neler kullanıyorsunuz bu süreçlerde
Bana vitamine devam et demedi sadece ferrum var oda ne zaman vakit bulursam iciyorum kendime bakmaksa sürünüyorum diyeceksin tek bebe ama valla olmuyor😅bi tek sac kestirdim kas aldirdim sonrasi dus alirsam sukrediyorum😅annem temizligi oek sever ayy hergun ev supurup siliyorum o dinlenip kalkiyor nasilsa olan bana oluyor valla yoruldum rssmen kendi evimi temizlemekten😂

Ben hamilelikte ki kan ilacına ve vitaminine devam ediyorum birde magnezyum ilacına devam başka yok 🤔
Evet ben de kan ilacı kullanıyorum feramat 3 ay daha devam dedi doktorum. Vitamin de osteo formula kullanıyorum onun içinde magnezyum var diye ekstra almıyorum da hamileyken günde 2 alıyordum şimdi 1. Onu da çoğu kez ihmal ediyorum. Sen hangi vitamini kullanıyosun Bi de balık yağı ya da ekstra b12 takviyesi falan düşünüyomusun

Bana vitamine devam et demedi sadece ferrum var oda ne zaman vakit bulursam iciyorum kendime bakmaksa sürünüyorum diyeceksin tek bebe ama valla olmuyor😅bi tek sac kestirdim kas aldirdim sonrasi dus alirsam sukrediyorum😅annem temizligi oek sever ayy hergun ev supurup siliyorum o dinlenip kalkiyor nasilsa olan bana oluyor valla yoruldum rssmen kendi evimi temizlemekten😂
Sen vitamini al kuzum emzirme sağma ekstra efor kesinlikle takviyeye ihtiyaç var. Yok canım niye tek bebe diyim aşk olsun benim de tek olsaydı ben de onda zorlancaktım he şimdi çiftte geberiyorum o ayrı 🤣🤣
Ayy kestirdin mi ya ben de biraz uzun saçlı Bi anne olayım biraz böyle kullanayım elleri saçlarıma dolansın az istiyorum uzun baya 🤭
Ama yine de Bi kırık kırık için Bi kuaför yapasım var onu da nasıl yapcam bilmiyorum. Kaş bıyık 2 aydır dokunmuyorum 🤣🤣
Kız niye her gün ev silip süpürüyon anaa boşver. Zaten teke tek daha çok sorumluluk aldığında yorulcan.ya da de kocana öyle işleri o yapsın😁
Ya ben Bi de dyson istiyordum çok pratik diye ama çok para o da hayal oldu 🙄🤭

Sen vitamini al kuzum emzirme sağma ekstra efor kesinlikle takviyeye ihtiyaç var. Yok canım niye tek bebe diyim aşk olsun benim de tek olsaydı ben de onda zorlancaktım he şimdi çiftte geberiyorum o ayrı 🤣🤣
Ayy kestirdin mi ya ben de biraz uzun saçlı Bi anne olayım biraz böyle kullanayım elleri saçlarıma dolansın az istiyorum uzun baya 🤭
Ama yine de Bi kırık kırık için Bi kuaför yapasım var onu da nasıl yapcam bilmiyorum. Kaş bıyık 2 aydır dokunmuyorum 🤣🤣
Kız niye her gün ev silip süpürüyon anaa boşver. Zaten teke tek daha çok sorumluluk aldığında yorulcan.ya da de kocana öyle işleri o yapsın😁
Ya ben Bi de dyson istiyordum çok pratik diye ama çok para o da hayal oldu 🙄🤭
Amann sut gitti tamamen mantar hala gecmedi vitamin benim neyime bisey deyince sanki emziriyo muyum diyorum artk🥴dyson bende cok istiyorum ya ama imkansiz bizimde ben yapmasam annem yapacak duramiyor mecbur kalkiyorum supur sil utu camasir valla perisan oldum tek olsam daha az yorulurum🤣esimde hep gün asırı sanki ben hic calismamisim gibi geliyor soyle yoruldm boyle yoruldm biz bilmiyoruz sanki isi sinir oluyorm o oyle deyince sanki evdeki isleri birisi gelip yapiyor ahh yine cok sinirliyim😂

Amann sut gitti tamamen mantar hala gecmedi vitamin benim neyime bisey deyince sanki emziriyo muyum diyorum artk🥴dyson bende cok istiyorum ya ama imkansiz bizimde ben yapmasam annem yapacak duramiyor mecbur kalkiyorum supur sil utu camasir valla perisan oldum tek olsam daha az yorulurum🤣esimde hep gün asırı sanki ben hic calismamisim gibi geliyor soyle yoruldm boyle yoruldm biz bilmiyoruz sanki isi sinir oluyorm o oyle deyince sanki evdeki isleri birisi gelip yapiyor ahh yine cok sinirliyim😂
Cnm illa emzirmek mi lazım vitamin için sen lazımsın bebeğine saglammolman lazım ki ona baksın temizliğe gelince şal gitin ben bir adam akıllı süpürge bile yapamıyorum üstünden alıyorum tmm bugün mesela uyudu hemen uyumu yapayım dedim daha ütü ısınmadan kalktı🤣😳bir kaç saat sonra bitirebildim anca 🤣🤣
Cnm sana mamayı soracağım şimdi emzirenlere mama vermek için saat şartı koyuyorlar 3_ 4 saat sonra diye peki sen nasıl yapıyorsun merak ettim

Son düzenleme:
X